-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Robisz ciach ciach:razz: Podeśle ci Kronosa co?:razz::diabloti: Jakby co to bedzie na ciebie:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dawa go.. uwielbiam ciachać :loveu: czemu jak powiedziałam CIACHA..ć to przybiegł zaśliniony czarnuch?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wow aleś z ranka ostra kobita :razz::razz: właśnie czytałam u Fur chyba jak Doginka liczyła na super działanie płatnego Fotosika :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to sie przeliczyła...:eviltong:. ehhh jakie te ludziska naiwne:roll::oops: płacą za lepsze usługi a mają takie samo goowno jak inni ino zapłacone :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Hejo[COLOR=Blue] [B]Klokłorki[/B][/COLOR] no i [COLOR=Red][COLOR=Red][B]Alu[/B][/COLOR][/COLOR]:D(u Tła za dużo nadrabiania, wiec wpadnę poczytać później...;))[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie mano Goni ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Madziu czy mi się wydaje czy Klocek jest szczęśliwy mimo kolców na szuji? [URL]http://images6.fotosik.pl/192/aa5a3eb55e60862a.jpg[/URL] :crazyeye: nie sądzisz ze to trochę niedorzeczne? ;) [FONT=Arial][COLOR=Blue] Klocuś zna wiele komend- także UŚMIECHNIJ SIE! ;) więc to uśmiech wyuczony, poza kadrem cierpi... ojjj cierpi :diabloti:[/COLOR][/FONT] [URL]http://images6.fotosik.pl/192/ff07c9d61c617b7a.jpg[/URL] jak się nastawia :) :evil_lol: witam :loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejka!! :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']nie bede sie wysilac:cool1:dzien i dobry:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wysil sie :razz: i być potem na godej-godej- mam biznesa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaa no zapomniałam ze przecież ty też jestes z tych dręczących kolczatkami:evil_lol: A czemu aborcja emot?:placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo je sadystka :diabloti:... emoty ciach ciach :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='halbina']dobra nocka dogom :evil_lol: i dogomaniakom! :loveu: a ja nie pierwszy raz... :shake: ale tak milcząco na ogół... :roll: :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa ti ti robaczku... inkognito tak :razz::razz: masz racje... ONE takie gupotki tu piszą że też bym sie nie odzywała :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images6.fotosik.pl/192/52cf4cf570e11478.jpg[/URL] czółko se popluł :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tyś mu opluła- widziałam :mad: z fafli ci pociekło :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Kocham ta mordeczke:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moją?? :cool3: furciaczkowa :multi: w końcu jesteś :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hejka ................tygryso:razz: poogladałam i mróffki( poco ty je focisz, cholerstaw tego mam pół działki .to jeszcze u tła je ogladam), i...................... klocusia (jak mu.dobrze robisz.................rekawiczką:diabloti:)[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ja ino Ala... ja sie stydałam :roll: jak miałam nie focić mruffkuff jak ony wszędzie byli ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: wstawaj ...szkoda dnia .....dobereczek :loveu: ...lato , lato wszędzie :siara: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie śpiam już ... przerabiam foty :grins: u nas jesiennie [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][/B] [/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co tam się stało Kockowi:crazyeye: [URL]http://images6.fotosik.pl/192/65a2597b54d1a1dd.jpg[/URL] Witaj Madziu ma droga muuuuuuuaaaaa:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciężka kolczatka powaliła go na ziemie :grins: Witajcie moje najukochańsze :loveu: aborcja emot :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/980e55547ff6ea0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/fcea399e475bdf43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/f7d7f4c517c31b5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/8b9ad3f3fb0555e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/52cf4cf570e11478.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-161.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]DOGOBRANOC!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-165.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B] :hand: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam fanów Klokłorka i moich... i Halbinke która chyba pierwszy raz u nas :loveu: kto jest Waszym idolem i dlaczego JA :grins: ostatnia porcja i bujam sie spać, jak Klotz mnie wpuści bo wywalił sie na wyrze :mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/9ca6acefb346b768.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/3693dbb42889ed8d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/354c763dc8d2d607.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/e039326690d44a7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/65bd23d6d2f20cb2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/ff07c9d61c617b7a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/11927595c944bc2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/76ed0add1d9ac87f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/aa5a3eb55e60862a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za kare foty :grins: na razie kilka bo ide na Ju Ken Dens :grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/65a2597b54d1a1dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/a1642a720059eb8f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/f1e0396ae3d10a95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/192/8c86f635233c489d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']dlaczemu ryczysz z powodu mojego koktajlosa....dobry byl,nie ma co plakac:grins: czesc tygrysico..eeee..PANI tygrysico:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz: bo też kciałam :placz::placz: a do sezonu truskawkowego jeszcze hoho- i pewnie zaś przegapie jak od 2 lat :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']Czesc Klocusie:loveu::multi: widzialam Klotza Telimene:loveu: widzialam Pawcia w pokrzywach:placz: I Mafdalene co zbierala kfiatki dla gajowego:roll:.....:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to przygotuj sie bo to jeszcze nie koniec :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BoJa']FOTKI NA WSTECZU !!!!!!!!! :multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano były były... ONI je zagadali :mad: [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dobermania']Caaałe szczęście, że ją się udało stamtąd wyciągnąć. Ale czy ona nie miała cały ten czas imienia...? Boże... :( Nawet imienia?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miała imię- Diana... na które nie reagowała bo nikt jej nie nazywał tak, nikt nie wołał... nikt nie powiedział że Diana to ONA :shake::-([/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Tengusia']sliczna niunia :loveu: mam slabosc do dobkow od czasu Ivi :loveu: Amikat dobrze ze niunia juz pod wasza opieka mam nadzieje ze w kojcu nie zostaly jej szczeniaki bo nie doczytalam czy przebyta ciaza zostala potwierdzona przez USG :roll:[/quote] jak mi amikat zadzwoniła o tej ciąży to pierwsze co wpadło mi do głowy "Boże... ONE TAM ZOSTAŁY!!" ale po przeanalizowaniu: Dobcia nie dałaby się zabrać, nie wpuściłaby nas do kojca- alarmowałaby maluchy już by się rozłaziły- byłoby widać obecnośc szkrabów ... :niewiem: zastanawia mnie fakt dlaczego kumpel który jej doglądał nic mi nie powiedział.... wątpię żeby ukrywał... nie on.... fakt że jakiś miesiąc temu był prawie 2 tyg. na L4... może wtedy się oszczeniła... może nie wie, może dowiedział się po fakcie..... dowiem się jak wróci do Poski z wczasów- na razie brak kontaktu... choć tera to już musztarda po obiedzie :roll: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]CZe MAdzialenka:multi::loveu: Widziałam Klocka zaatakowanego przez robale, Pańcia beeee nie broniła piesia:shake: Ale ci jęzor pokazał:turn-l: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie broniła jak nie broniła....:mad: wzięłam bejsbola i tłukłam je jeden po drugim :diabloti: może za to ten jęzor mi pokazał :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Słuchajcie duma mnie rozpiera wiec się muszę tutaj pochwalić:razz: Moja Córeńka była dzisiaj na szczepieniu. Ja od rana chodziłam jak struta bo pamiętałam jak te szczepienia do niedawna wygladały:shake:: płacz, ryk, zanoszenie się. Poszłam do lekarza z ciężkim sercem. A tu taki szok:crazyeye: Moje dziecko się nawet nie skrzywiło jak pani pielęgniarka wbila igłę, NIC!:crazyeye: Normalnie JESTEM TAKA DUMNA:p Potem ubrałyśmy się i nawet przy wychodzeniu z zabiegowego, uśmiechnęła się i zrobiła paniom pielęgniarkom PA PA! Moja słodziutka:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: aaaaaa po cioci klockowej taka bohaterka :multi::loveu::loveu::loveu::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se hopne bo Ivanka potrzebuje wsparcia ;) aaa zapomniałam napisać że mam już 30 zł na Ivanke- marchewa wczoraj przyniosła CD w momencie kiedy mój chop był u mnie w sklepie.... i sie rzucił jak dziki :evil_lol::evil_lol: 3 wziął od strzału - chciał 4 :mad: ale wybiłam mu z głowy :evil_lol: a resztę poszło na bazarek ... pieniążki z bazarków amikat pójdą do mnie-poodliczam za przesyłki i resztę Ci wpłacę ok?? może byc?? ;) bo jak idą bezpośrednio do opiekuna- czyli w tym przypadku do Ciebie to ja się tracę czy już wpłacili czy wysyłać..... :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]powycieraj:diabloti: .......na pojscanym nie usiende :cool1:...................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja też se splułam kompecka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy to już nie jest zboczenie??? że cokolwiek sie dzieje to musi sie kręcić wokól psów ?? [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']przez tą łose zapomniałam zapytać :oops: co za badania robiliście Ozzulkowi? czemu wyniki dopiero w czerwcu :-o[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wyniki matury Qby :evil_lol:w czerwcu [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:errrr::errrr::turn-l::turn-l::turn-l::roflt::roflt::roflt: no i sie pojszczałam ze śmiechu [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam Basieńke z psem mordercą i z posraną sąsiadką :evil_lol::evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]joł joł panno selketowa :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przecie już zacytowałam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] za mnie też?? :roll::cool1: ide edytować ;):eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nic że mam deja vu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img502.imageshack.us/img502/8654/dsc0303ar7.jpg[/url] :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='lolka75'] NIE POTRAFIE FOTOGRAFOWAC:angryy:.... [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: witaj w klubie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawdziwych jeszcze nie ma :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]letnia Tigrunia :multi::multi: śniegowi mówimy stanowcze NIE :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pu!! japuszko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]