Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] wiem wiem co ma ;).... kawe do wypicia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaa z wylicytowanych misek :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='maggie1971']Dopiero teraz jestem, a tu tyle nawypisywane:evil_lol:, przeczytałam wszystko i rozumiem ze transport do Krakowa dla psiaka nie jest już potrzebny. Jakby co to moja oferta jest nadal aktualna. Mogłabym tez podjechać sprawdzić domek w Krakowie.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] osz cholewcia zapomniałam ci drynknąć że to już nieaktualne :roll::oops: dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i chęć pomocy :loveu: Madziu... a u mnie nadal coś czeka na Ciebie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Selket']Bazarek dla dobci: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10126480#post10126480[/URL] :oops: :oops: :oops:[/quote] dziękujemy selket poraz kolejny :loveu: aaa miałam nie pisać ale aż mnie skręca- od razu mówię że Dobcia będzie miała badania w tym kierunku dlatego do wyników USG miałam sie wstrzymać z pisaniem .... ale ja z natury papla jestem więc piszę co amikat mi dziś przekazała.... nasza Ivanka 3 góra 4 tyg. temu miała szczeniaki:placz::placz: ma to potwierdzić USG .... cycochy ma okrutnie brzydkie i kto wie czy nie było to na zasadzie- co cieczka to szczeniory ... których nikt nie widział... lub kumpel zataił to przedemną bo znał moją reakcje- wróci z urlopu biorę go pod mur ... pozatym to istna przylepa, pieszczoch i po tym co przeszła, gdzie była... ma masakrycznie wielkie serce do człowieków :loveu::loveu:
  4. [quote name='Ulka18']Domek zawsze moga sprawdzic cioteczki z Krakowa. A nawet powinny. Czy ten teren, na ktorym ma byc kolaczek jest ogrodzony? Bo cos mi sie obilo o uszy, ze domek z nieogrodzonym terenem szukal kolaka do adopcji, wiec trzeba by bardzo go uczulic na mozliowosc ucieczki/zaginiecia psa.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]napisałam w mailu że ktoś znający się na sprawie podjedzie na kontrolę poadopcyjną jeżeli tylko udostępni nam Pani dane i adres... dostała też umowę adopcyjną.... miejmy nadzieje że to bedzie TEN dom ;) poprosiłam też o fotki z nowego domu , bo los psiaka leży na sercu wielu z nas ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]panie rozkminiły też historię życia psa..... jako psiary spotykają się na spacerkach na jakiś polach... ktoś ze spacernika skojarzył psiaka.... chadzał tam na spacerki ze starszą panią.... wgłębiły się w temat.... pani psiaka umarła... dom przejęły wnuki.. a psa wyrzuciły jako zbędny dodatek do spadku:mad::mad: :angryy::angryy: więc psiak dzielnie czekał na swoją panią tydzień na polach-gdzie bywali razem :-( skąd nie dał się zabrać... był dokarmiany pojony.. dopiero po tygodniu pomaszerował z państwem do domciu :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=5]AKCJA WSTRZYMANA!!![/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie rozmawiałam z panią i... znalazła domek pod Krakowem!!! nowy domek to 50letnia pani psiara która ma 2 znajdy... miała kolaczka znalezionego parę lat temu który pół roku temu odszedł... psy mieszkają w domu a do dyspozycji mają 3h pole :multi::multi: mam wysłać Pani umowę adopcyjną, a ona sama osobiście zawiezie psiaka do nowego domku żeby zlustrować mieli kilka ofert ale nie oddali go pierwszemu lepszemu- dziś pani chętna oglądała Lucky'ego i po słowach "on ma tyle sierści:crazyeye:!" skończyły rozmowę o ADOPCJI wierze że domek będzie trafem w 10 :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='epe']Czy Ala56 pomogłaby ogłosić sunię na forum collie? Wtedy są dużo większe szanse na domek-a sunia śliczna jest! Może warto na szybko dać ją na 10 dni do hoteliku,bo do schronu zawsze zdąży! W tym czasie-choć to niewiele-może się wyjaśnią pewne sprawy? Może babcia dziewczyny,która tu pisała,zdecyduje się dać jej DT lub DS? 200,- jakoś uzbieramy,sama wpłacę 30,- Szkoda,żeby w schronie coś "podłapała"-jakoś dziwnie czuję,że ta sunia szybko znajdzie domek!:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: piszesz tak jak ja mówie JĄ... a to przecież samczyk :evil_lol::evil_lol: na forum Collie jest ogłoszony- wogóle nie ma zainteresowania :roll: może masz rację... do hoteliku- jeżeli cena do negocjacji a szukac DT DS, choć znam z autopsji że jak pies bezpieczny to tymczasu nie znajdzie... ale może szybki domek... decydujmy bo musze zadzwonić do Pani która ma psa... [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czyli dzwonie do maggie niech go bierze do Katowic... zanim trafi do schronu w Sosnowcu.... gdzie ślad po nim zaginie[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Zuza i Noddy']Do kiedy ta pani może przetrzymać psa?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]albo sie zaś dogo pieprzy albo już zadawałaś to pytanie :evil_lol::evil_lol: do jutra rana :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Zuza i Noddy']Do kiedy ta pani może przetrzymać psa?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś już miał echać do schronu- zgodzili sie do jutra rana...... :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='epe']A jak myślicie,ile może potrwać szukanie jej DT, nie mówiąc o DS? Bo jeśli nie długo,to może damy radę z tym droższym hotelikiem?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiem ci że naszemu Qdłaczkowi mix collie- piękny mix... dawałam GÓRA TYDZIEŃ... szukałyśmy domu ponad miesiąc... i gdyby nie dogomaniaczka która wzięła go sobie.... minęło by już 1,5 mies... a telefony milczą :shake::shake: chyba nie idzie określic kiedy znajdzie sie dom :shake: Madzia się nie odzywa... nie wiem czy ktoś inny przewiózłby psiaka gdzieśkolwiek :-([/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='ala56']Ja mam pytanie, gdzie jest ten hotelik w Katowicach? W schronisku na ul. Milowickiej? Czytam czasami opinie na Dogomanii i chyba tam nie jest dobrze. Czy hotelik rządzi się innymi prawami? [B]Ponieważ niewidomy Cezar znalazł dom mogę pomóc innemu colakowi /30 zł miesięcznie do czasu znalezienia domu/. Ale niech mu będzie dobrze w tym hotelu.[/B] Pozdrawiam[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź?? nie zrozumiałam :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='epe']jeszcze raz przypominam o opcji hoteliku w schronie katowickim za 8,-/dobę!! Pies wtedy jest sam -przynajmniej nie ma kontaktu z innymi np.chorymi! To najtańsza wersja hoteliku![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak wiem... odpisałam na Twojego posta... hotelik jest FULL... są już zaklepane miejsca dla kolejnych bid jak tylko coś sie zwolni... dlatego amikat zaproponowała schron a z czasem być może przeniosą go do hoteliku... ale ile ludzi tyle zdań... nie ma czasu na czekanie i rozkminianie opcji "może to może to" jutro psiak musi zniknąć ... nie ma DT.... w hoteliku w Katosach nie ma miejsc... więc droższy hotel w sosnowcu lub schron w Katowicach :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='DG32']Dziewczyny ja bym nie liczyła na to, że katowicki schron odrobaczy i zaszczepi psa, wiem bo sama miałam od nich psa na tymczasie i był tylko zaszczepiony na wścieklizne. A do tego troche bym się obawiała go oddać tam, bo ostatnio większość katowickich psów ma kłopoty z uszami i różnymi skórnymi chorobami. Jedyne co to bezpłatna kastracja, ale to już po wydaniu psa, bo w schronisku nie ma warunków na przetrzymanie psa po operacji, ale co do tych darmowych kastracji też są opinie podzielone.[/quote] kiedy brałas psiaka??? wiem że jakiś czas temu- stosunkowo niedawno było tam takie goowno jak w jastrzebskim schronie... ale od niedawna działa tam amikat i jej fundacja.. cholewcia amikat nie ma dojścia do kompa dziś... dobrze by było żeby się wypowiedziała... [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niewiele mamy możliwości- schron albo płatny hotel, gdzie nie ma gwarancji że będzie nas na to stać... nas/was... bo ja otwarcie mówie żem spłukana :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basiapron']mogę jakby co rzucić Ci coś na bazarki.Ale to dopiero w weekend bede robić bo jestem poza domem.Poszukam czegoś co możnaby wystawić.Mam bazarki na Kudłatą-zawsze to jakiś grosz.A poza tym tak jak mówię-z tych 20 zł da sie u Pani zejść,coś o tym wiem;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a czy dałabyś radę- jezeli ludzieńki zobowiążą się do pomocy - odebrać psine z Sosnowca???? masz autko?? zaraz napisze Ci PW gdzie pies przebywa, czy to daleko od Ciebie ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]decydujcie dziewczynki- jakby coś to schron w Katowicach... u nas też jest hotelik za 20 i wiem że ciężko nam było.... 3 osoby nas wspomogły- a resztę my z Alą musiałyśmy wymodzić... jak pies nie jest bity i maltretowany to nie ma takiego szłu pomocy- niestety... ja już wyprzedałam wszystko z domu na naszego Qdłatego, dlatego teraz inaczej już patrzę na hoteliki i pomoc dogomaniaków :shake: sory za szczerość ale tak właśnie było.... [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Black]basiapron[/COLOR] moja odpowiedź nad Twoim pytaniem ;) posty sie przestawiają :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='basiapron']jakby co to w Sosnowcu jest hotelik z bardzo miłą Panią.Kudłata tam mieszka:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy Ty jesteś z Sosnowca?? cholewcia- pisanie miasta w profilu powinno być wymagane ;) jaka cena hoteliku???? i czy ludziska zainteresowani losem psiaka dołożyliby na hotelik???? ja zaznaczam że nie pokryję całości :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Wet-siostra']...Czyli co???Mogę dawać"cynk"do Sanoka,że Lucky ma miejsce i mam luz dla suńki??? ...A na Wasz wątek i tak będę zaglądać,tak łatwo się mnie nie pozbędziecie...:evil_lol: :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak masz sunie u siebie bliżej to bierz ją.... Kolaczek nie ma tak dalekiego transportu :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Zuza i Noddy']Ja mam w domu 3 psy, więc rodzice sie nie zgodzą nawet na kolejnego psa na DT. Ale moja babcia która mieszka kilkadziesiąt metrów dalej[nawet nie 5 min drogi pieszo] nie ma w tym momencie psa i może bym ja namówiła. Nic nie obiecuje, bo babcia nie chciała na razie następnego psiaka po śmierci poprzedniego[ale minęło już dużo czasu i to tylko DT] i doszłaby jeszcze kwestia transportu.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]leć do tej babci... kleknij na kolana... poproś.... chociaż na czas znalezienia domku- wtedy ja ruszę kwestie transportowe :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='epe']Jeśli sunia miałaby jechać do schronu w Katowicach,to może jakoś uzbieramy -8,-zł./dobę-w schronie w Katowicach jest taki rodzaj hoteliku! Przynajmniej sunia siedziałaby sama i lepiej możnaby ją dopilnować![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hotelik jest full.... jakaś dobka czeka na miejsce i dopiero będzie dla niej w srodę- ale nic straconego- psiak zjawiłby się w schronie jako znaleziony w katowicach... szczepienie, odrobaczanie ma gratis w tym wypadku... potem jak zwolni się miejsce w hotelu :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wet-siostra']...Ano,tak się jakoś złożyło...:evil_lol:Urodziłam się i pierwsze 10 lat mieszkałam w Jastrzębiu,potem były Gliwice i Racibórz...A potem zawiały wschodnie wiatry i porwały mnie w rodzinne strony mego Ojca...:oops: Ale sentyment do Śląska pozostał i do dziś nie umię pojąć,czemu Sosnowiec i Katowice się nie lubiały...:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]teraz Jastrzębie i Sosnowiec są na stopie wojennej... ale to czyste kibicowskie zagrywki... witam jastrzębianke :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='irenaka']Dziękuję za przesłanie link'a. Sytuacja patowa bo nie mam telefonu do babki która zgłosiła się do mnie w sprawie Cezara. Jedyne wyjście jakie jest to zabrać go do hotelu. Ja niestety nie mogę w tej chwili podejmować żadnych zobowiązań finansowych bo te które mam przerastają mnie. Jest z całą pewnością miejsce wolne w Krakowie w hoteliku po Cezarze. Koszt to 15,00 dziennie.Na dodatek jutro mam oprerację Manii ze złamaną nóżką więc nie mogę się zobowiązać, że po niego pojadę w najbliższych dniach. Może ktoś się znajdzie z transportem psiaka ze Śląska do Krakowa a na wątku spróbować zorganizować jakąś zbiórkę tak jak na wątku Cezara mnie pomagano?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję za szybką reakcję.... lipa jak cholerka z tymi tymczasami :cool1: zadzwoniłam do amikat z fundacji sosdla zwierząt... teraz ona rusza swoje znajomości.... ustaliłyśmy tak. jeżeli dziś się nic nie znajdzie, jutro psiak jedzie do schronu - i tu musze poprosić [SIZE=3]maggie1971[/SIZE], ale nie do schronu w Sosnowcu- bo tam jest że tak powiem burdel- stracimy psa z oczu.... pojedzie do Katowic gdzie amikat i jej fundacja działa i będzie miała psiaka na oku... stamtąd pod skrzydłami fundacji będziemy szukać domku. czyli to samo co hotel ino za darmo w schronie-pod opieką fundacji co do finansów to ja nie mogę podemowac decyzji... mamy dług za Qdłaczka z hotelu więc teraz muszę najpierw uregulować zaległe sprawy.... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wet-siostra']Finansowo nie jestem w stanie pomóc...:oops: :shake: Co mogłam-zaproponowałam...No i oczywiście aktywność na wątku...:lol: Kurcze,CZEMU mieszkam tak daleko???Wiem,powtarzam się,ale gdybym mieszkała bliżej-już byłoby wyjście...:roll: Na trochę,ale zawsze wyjście...:cool1: Psinko,niech coś się znajdzie...:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękujemy za ofertę... mieliśmy zbyt wiele czasu żeby zorganizować taką długą podróż... ja jak pisałam jestem niezmotoryzowana.... zmotoryzowanym nie mogę narzucać poświęcenia całego dnia :shake: czemu mieszkasz tak daleko :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Gonitwa.... zgłoś sprawę do straży miejskiej czy policji.... jak psiak łazi tam sam bez własciciela i Twoja Coffie to nie pierwsza jego ofiara jak wyczytałam... to nie ma co czekac aż stanie się naprawde tragedia.... nie patrz na to tak że Orient bedzie chodził jako bodyguard bez kagańca bo to nie o to chodzi żebyś Ty dostała po doopie że Twój pies zrobił krzywde drugiemu :shake: niech straż się pokręci (czy policajdy, czy co tam macie) w tamtym regionie- niech odłowią psa.... jeżeli jest bezdomny to nie wiadomo czy zdrowy... normalny, zresztą jeżeli domny to też nie możesz zostawić tego bez odzewu... pomyśl że jutro tam pójdzie babka z dzieckiem nie z psem :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Zuza i Noddy']A jak daleko pieska można dowieźć?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] spróbuje zwrebować tu Madzie która może przypadkiem :roll: bedzie jutro lub we wtorek jechała gdzieś na śląsk lub w okolice ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='epe']Ciotki kochane! Napiszcie do Irenaki z Krakowa-może ona ma "w zanadrzu" jakiś dobry domek? Bo niewidomy collie Cezar właśnie pojechał już do DS,moze jakies adresy Irence zostały?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] znaczy nick IRENAKA???? tak mam szukać??? z dowozem ja nie decyduję... pilotuję sprawę ponieważ obcy mi ludzie zadzwonili do mnie i błagali o pomoc- moje namiary mieli z ogłoszeń, bo niedawno szukaliśmy wyadoptowanego mixa kolaczka który trafił na ulicę... ogłosiłam na dogo, bo nie mogę zostawić ludzi i psiaka w potrzebie, ale przyznaje że na odległość też niewiele mogę..... jestem niezmotoryzowana, więc go nie zawiozę :shake: liczę na wsparcie dogomaniaków którzy w miarę możliwości mogą pomóc psiakowi ... nic innego mi nie pozostaje :-([/B][/COLOR][/FONT]
  23. :placz::placz: Coffee... trzymaj sie mała... dasz rade... co powiedział wet...że "jeśli przeżyje..." to wiem... ale co zagraża jej życiu??
  24. [quote name='Gonitwa']Madzialeno - Viesław to samica;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo jak znalazł dla Klocka :razz::razz::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :roll:.......ciekawe :diabloti:bo nas spotkało to samo :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo byłas z nami na spaceru???? :crazyeye: nie widziałam cie :roll: ale słyszałam że miałaś mokro w majtach :razz::razz::diabloti: mam foty ale[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie chce sie mi przerabiać.........................[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ide sie drzemnąć :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='evaxon']u mnie słońce i ciepło:grins::grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a kysz... z tymi textami :mad: bo psem poszczuje :diabloti::grins::grins::grins: qrde jakaś mucha mnie atakuje :angryy: chyba cza sie wykąpac :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...