Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Fajne te foty! :D
  2. Je!!! :D PS:Ja i tak już usunęłam ogłoszenia z netu :lol:
  3. Czy Huzarek ma nadal ten dług spłacić? Bo na bazarku z dziewczynami byśmy sprzedawały rysunki psów żeby mu ulżyć długu...
  4. [quote name='Codik&Toffik']Właśnie wróciłem z Nowego Sącza i muszę sie pochwalić:cool3: ... [B]Codik[/B] ( Secret Lover z Czańca): [B]Zw. Mł., BOB JUNIOR, BOG JUNIOR !!![/B]:loveu: ( dzisiaj pierwszy raz w młodzieży:lol: ) [B]Toffik[/B] ( Uranos Dar Tibetu): [B]V1, CWC, BOS & BOB[/B] :loveu:[/QUOTE] E...no to gratuluję! :klacz:
  5. Czyli......ma nowy dom? :hmmmm: czy zle zrozumiałam? :)
  6. [quote name='jusstyna85']Opowiem Wam, jaki ja znalazłam sposób parenaście lat temu :) Od małego chciałam pieska,ale moi rodzice nie chcieli sie zgodzić, dlatego kupili mi chomiczka.Niestety po 2 latach zmarł :( bardzo to przezyłam... [/quote]Ja miałam coś podobnego tylko z króliczkiem...jak ten zdechł, kupili mi drugiego, a po nim powiedziałam, że nie chce królika tylko psa! I po roku...:diabloti: przybyła Nika! :p
  7. Ło żesz...foty dawaj, szkoda czasu...:D
  8. [quote name='chicken']Numer: 8/2007 (191) Wczoraj ogladalam ten numer w kiosku i go widzialam[/QUOTE] Ale ja tam nie widziałam huskiego...:hmmmm: albo mi sie pomyliło....
  9. A ja jeszcze nimam xP ciekawy?
  10. [quote name='ewelinka_m']Justys ewentualnie jutro najpóźniej po weekendzie mogę zeskanować wszytko jeśli chce Ci się tyle czekać nie ma problemu :cool3:[/quote]Ależ ja poczekam...:cool3: dzięki bardzo! :loveu: no bo kurka nie mam wszystkich numerów, a na niektórych nic nie widać...:cool3:
  11. Ma ktoś nr.06/2005 ??? To mógłby mi ktoś zeskanować (ew. zrobić zdjęcie-dobrej jakości) strony w której fotograf radzi? pliss...mam ten numer, ale między innymi przez psa, nie da się przeczytać tej strony...jest roztargana :roll:a jeśli jest ktoś taki miły, to może mi jeszcze zeskanować rady z nr. 05/2005 i wywiad z nr. 04/2005 bodajże... :oops: A i jeszcze (jeśli można) to stronę 66 i dalej (strone 68 już nie trzeba) z nr. 03/2005 "Kadrujemy pod okiem fachowca" i z nr. 02/2005 bo nie wiem co tam napisał Maciej Kłoś...:oops: no i jakby ktoś był tak miłosierny (w co nie wierzę) to można by mi zeskanować temat o śnieżnych zdjęciach z nr. 1/2005 :lol:
  12. Ogłosiłam tu: [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=11231[/URL] [URL]http://www.psiparadogs.fora.pl/post2404.html#2404[/URL] [URL="http://*******************.net/viewtopic.php?p=35135#35135"]http://*******************.net/viewtopic.php?p=35135#35135 [/URL](P S I A K O S C) [URL]http://psyimy.pl/forum/viewtopic.php?t=332[/URL] [URL]http://www.zyciezpsem.fora.pl/dramat-altera-stan-tragiczny-czy-przezyje-t161.html[/URL] [URL]http://www.kochajmyzwierzaczki.fora.pl/post4137.html#4137[/URL] [URL]http://www.dogs.o7.pl/[/URL] [url]http://www.dogzone.pl/index.php?showtopic=1524[/url]
  13. No ja też wysłałam SMSka i nic...:(
  14. Napisałam posta i go tu niema :mad: PS:Świetnie jezdzisz! Gratuluję! :D
  15. Ale fajny piesio :loveu: [size=1]A ja mam canona PowerShot A530 xP[/size]
  16. [quote name='Pinczerek-Jacky']Eno dobrze jest :D Lec odkurzac dalej :D:D[/QUOTE] Ło...już 2 pokoje i przedpokój :D ale mi sie przegrzał odkurzacz, więc muszę poczekać...:[
  17. [quote name='Pinczerek-Jacky']Aaa no to miłego sprzatania :)[/QUOTE] Dzięki...:D jak na razie jeden pokój odkurzyłam :lol:
  18. [quote name='chicken']A ja poznalam jednego :P Ajaks Waleczny Fortunatus, czyli Szaman-Husky Syberysjki :loveu: Gratulacje![/quote]A w którym numerze on jest? :cool3:
  19. [quote name='Pinczerek-Jacky']Hehe nie ma za co polecam sie na przyszłosc :D:D[/quote]Zapamiętam...:p [quote name='Matinka']Witam, witam[/quote] ...no to ja też witam :cool3: [quote name='Pinczerek-Jacky']Dziendobry :)[/quote] Dzień dobry...a ja muszę sprzątać, bo mój tata ma jutro imieniny :cool1:
  20. Ja mam ochotę się wybrać...:D a w ogóle głupio, że odbierają i to ostatni, drugi rok a potem to tylko krajowa...bede mieć dalej, to mi rodzice nie pozwolą jechać :(
  21. Mam tą książkę i uważam, że w ogóle jest jakaś dziwna...:roll: nawet tytuł niezbyt dobrze dobrany...nie bedę się rozpisywać, ale nie polecam jej nikomu...
  22. [quote name='Morris']Ja nie wiem, mnie się właśnie wydaje, że to w PP wywiady były z polskimi hodowcami. Bardzo ciekawe zresztą. Ogólnie PP wydaje mi się lepszy, nie ma w nim pierdół typu jakiego psa ma Zygmunt Chajzer :evil_lol: .[/QUOTE] Ale on ma 3 psy...:diabloti: chyba :hmmmm:
  23. A mi tak wisi jakie są zdjęcia...jeśli wiem jak wygląda pies-może być zdjęcie nieostre :D
  24. Super kolekcja! :D najlepsze to 3 zdjęcie :)
×
×
  • Create New...