-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
O! Jak dobrze cię widzieć! :D PS:O co chodzi z twoim podpisem? :(
-
Czy [URL="http://www.basenji.republika.pl/"]to[/URL] wasza stara strona?
-
[URL]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/mala7.jpg[/URL] Tu jest Łapunia z tobą :D u twojej babci (?)
-
No to macie tu...resztę dam później...:eviltong: oczywiście gorszą resztę ;) [IMG]http://images26.fotosik.pl/44/2f86af553fda50a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/44/ab4a7e9d63a0087e.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/44/2d0adf644d3b7da3.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/44/471d1df79ab8b66cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/44/15665a3e0747a53emed.jpg[/IMG] [url]http://images29.fotosik.pl/45/8aa79978c26e279d.jpg[/url] To właśnie są te najlepsze zdjęcia :eviltong:
-
Sobie zapomnieliśmy tu wpadać :oops: PS:Świetne foty! :D
-
Dam, dam...ale może potem, bo teraz sobie pogram...:eviltong:
-
Jesteś evaxon bardzo podobna do mojej koleżanki Marty :D
-
Ja to bym nie wiem co zrobiła...:D zabiła chyba :)
-
Czyli jednak beagle ;) Miłego wypoczynku! :D
-
[url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/b4-1.jpg[/url] Świetne! :)
-
Myślicie, że po posiadaniu 3-4 cairnów dostatecznie poznam ich charakter? :cool3: Czy może myślicie, że tylko hodowca może mieć dobre doświadczenie z tymi terrierami? Bo ja tak z ciekawości...:razz: Chciałabym mieć w przyszłości cairna...a żeby przeczytać książkę o nich to bym sie musiała obcego języka douczyć...:roll: Może niech ktoś mi coś o nich opowie, bo mi ten wątek nie wystarczy :eviltong: zrobiłam gdzieś liste hodowli cairnów, ale chyba zgubiłam :cool1: więc może wiecie czy jest gdzieś w Małopolsce, albo na obrzeżach? Chciałabym takową odwiedzić :p w Miechowie chyba nie ma nawet psa tej rasy...:shake:
-
Jakieś baby z Miechowa wygrały w tym konkursie :cool3: ale nie znam ich...a co było nagrodą? :lol:
-
Nie mów tak...ja wysyłam jakieś takie normalne...ani to ładne, ani oryginalne...ale moim aparatem to cud zrobić takie zdjęcie...:oops:
-
Zrobiłam nowe zdjęcia! Myśle wysłać...:p
-
[quote name='evanescence']ale powiem wam ze wole MP niz PP jakos MP mnie bardziej wciąga do czytania[/QUOTE] O tak! Jakiś lepszy jest, czytelniejszy :lol:
-
[quote name='goldenka245']Jest kilka miejscowości o nazwie Komorów w polsce:eviltong:[/quote]Wiem, ale ten Komorów obok mnie jest najbliżej :eviltong: i ma świetne miejsca na spacerki, bo często tam idę z Nikusią :D a [URL="http://wsiodle.mojeforum.net/index.php"]tu[/URL] adres mojego ulubionego forum o koniach :diabloti:
-
[quote name='bellatriks']Oj, szczęściaro:diabloti:[/quote]O dzięki tato, że nie miałeś czasu na wpłatę pieniążków :modla: wpłać tatku lepiej na prenumeratę PP, bo [B]on dochodzi w pore! [/B]:mad: PS:Tak trzymać baby :diabloti:
-
Do jutra się przekonacie :cool3: trzymam kciuki :) dobrze, że nie zamówiłam prenumeraty :roll:
-
Dzień dobry! Witamy! Fakt-dawno was niebyło, ale ja też u was dawno nie byłam :oops: wczoraj odcieli nam chwilowo internet, bo brat zapomniał jednej zaległej raty zapłacić...a potem weszłam na chwile, ale tata musiał jakieś bisnesowe sprawy załatwić :cool3: no...teraz mogę troszkę popisać :lol:
-
[quote name='Kitka20']Mam pytanko czy komorów to czasem nie coś koło Krakowa itp? a jeżeli tak to ile kosztuje taka dzierżawa konia??. U nas w najbliższej okolicy nie ma możliwości dzierżawy konia dlatego pytam[/QUOTE] Koło Miechowa jest Komorów :p bardzo bliziutko :D
-
[quote name='takaradosna']a na czym taka wystawa polega ??:razz:[/QUOTE] Na wybieraniu najinteligentniejszych i najpiękniejszych psów, O! :p
-
No to gratuluję sukcesów! :)
-
[quote name='Asiaczek']No to działaj, dziewczyno! Pzdr.[/quote]Ła!!! Zapomniałam powiedzieć :cool3: No więc...Różowy mi sie wylał na dywan, odkręciłam go (bo chciałam szybko :splat:) i mi sie wyślizgnęło i sie wylało na dywan...:cool3: ale plamy przynajmniej prawie nie widać :lol: a z podłogą było krucho...ale przynajmniej pachnie tym mydłem :p [quote name='Helga_psiaki']witamy Was śliczniutka ta Twoja Nika[/quote]Dzięki! Witam! :diabloti: A mnie nie było przez pare dni, bo byłam u przyszywanej babci :cool3: tam był piesek Daktyl mający obecnie ok. 16 lat i nowotwór :razz: ale trzyma się w miare dobrze i by sie nawet o żarcie pogryzł z Niką...:cool3: siwulec musiał jeść z dala od mojego głuptasa-szczekacza :D [size=1]Ło żesz...jakie mam zaległości na dogo :-o[/size]