Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Taki ze mnie grubasek był :loveu: a teraz skóra i kości...jak u charta normalnie :)
  2. to podlewaj kwiatuszek, podlewaj...to nie uschnie :p
  3. To ja...malutka...:loveu: [IMG]http://images24.fotosik.pl/60/ebf31b61c81ddfaf.jpg[/IMG] Ale mnie ubrali :mad:
  4. [quote name='ma-ja']A ja prawie zadnych fotek nie widze :placz::placz: Chcialam przynajmniej popatrzec jak sie bawiliscie, a tu doopa :roll:[/QUOTE] Ja też tak myślałam, ale to się tylko tak długo ładują niektóre :cool3:
  5. A ja nawet trochę rozumiem :eviltong: szczerze powiedziawszy nie lubię kobiet, które mają 50 lat a ubierają się, malują i zachowują jakby miały świeżo 18-tke...:cool3: ale nie lubię też takich co zachowują się jakby miały 80 :evil_lol: PS:A ile ty masz, jeśli można?
  6. [quote][FONT=Arial Narrow][SIZE=2][COLOR=#ff0000]W naszym Rancho czekają na Ciebie pokoje z łazienkami i aneksem kuchennym,TV, kuchnia domowa, kawiarnia, [B][U] jazda konna,[/U] [/B]samochody terenowe, wypożyczalnia rowerów, kort tenisowy, boisko do siatkówki i kosza, plac zabaw, basem 12m x 5m o głębokości 1.1m oraz moc różnych atrakcji. Szczyrk w odległości 7km[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]. [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/quote]Ale jest napisane chociaż troszkę o tym...:evil_lol: sie dużo dowiesz...:eviltong: +ten wieeelki zielony napisik! A foty koników jakie fajne!
  7. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Wg mnie to może być nawet zwykły polar (no chyba że znajdziesz jakiś niezwykły ;)) ale dokładnie powiedzieć nie mogę, bo nie jeżdżę w polarach :)
  8. Bewarka

    Kącik koniarzy

    No to bierz ten beżowy albo zgniły zielony...niebieski ci sie szybko pobrudzi :cool3:
  9. Dzięki wam zaczęłam się cieszyć, że jestem niepełnoletnia...:evil_lol:
  10. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Tam gdzie jeżdżę mają rękawiczki...ale głupio mi trochę było brać :oops: a co by było gdyby mi się nie wygodnie jechało? Musiałabym schodzić z konia, odnieść, przyjść, wejść...a te pare minut wolałabym pojeździć...:lol:
  11. Gdzieś chyba Baśka nam uciekła :mad: ja ją nauczę! :diabloti:
  12. Bewarka

    Kącik koniarzy

    A ona ma komórke? Daj numer! :evil_lol: Możliwe, że dziś pojadę! :multi: Tak mi braciszek powiedział...
  13. [quote name='KaRa_TC']Zdjęcie zrobione minutę przed rzyganiem Olka:diabloti: [url]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/zlot%20V/zlot_P1740115.jpg[/url] [/quote]Łeeee...po inwazji mojego brata, to jestem tak uczulona na wymioty, że...sraczka przy tym to nic! :nerwy: a teraz mnie straszą...
  14. [quote name='KaRa_TC']Ojk zle policzylam jest wiecej wiec i z twoimi jest 3350zdjecd:p[/quote] Poproszę wszystkie! :) :lol: [URL]http://img404.imageshack.us/img404/6402/morsko200790oy4.jpg[/URL] Łaach...mam lęk wysokości :-o :evil_lol: PS:Jakby co, to ja bym chciała, żeby znów był w Morsku...:D ale ze mną ;)
  15. A taki kawał zrobiliśmy, że poprosiliśmy z koleżankami o dedykacje do dj-ja jakiegoś na dyskotece "Od Krzyśka, dla Beaty" :evil_lol: ale sie potem obraziła, bo sie bardzo lubili...:)
  16. Ale super :placz: dawać ludzie foty! :)
  17. [url]http://republika.pl/blog_je_1149059/4962867/tr/img_0016.jpg[/url] To jest fajne, al mogło by być więcej psa, a mniej ziemi :loveu:
  18. Jakie superowe xD foty :) i Łapa....
  19. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Witaaaj! PS:A i zapomniałam powiedzieć, że w stajni jest nie 7, co najmniej 9 koni i 1 źrebak...ale możliwe, że jest więcej, bo liczyłam tylko te co się pasły i te na których jeżdżono ;) a do stajni nie wchodziłam, a możliwe, że był tam koń...:)
  20. [quote name='BlackSheWolf']jaka ksiazke ?? :D[/QUOTE] Z prenumeraty ;)
  21. Jakie fajne te łoczyska :D dzięki za dedykacje...:) PS:Właśnie przypomniał mi się żart, który zrobiliśmy koleżance i koledze :evil_lol: :diabloti:
  22. Cosik mi sie foty długo włączają...:shake: więc się tylko przywitam ładnie :lol: :eviltong:
  23. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Dzięki...już wróciłam, super było, a mój brat sie uczył kłusa...:D wyglądał w tych swoich spodniach jak szeryf z dzikiego zachodu...tylko jakby miał inne siodło...:) a jak zagalopował mu koń, gdy sie przestraszył...no na prawdę podobny :D
  24. [quote name='Samturia']no to mosz "duze" kolezanki :eviltong::evil_lol:[/QUOTE] No :diabloti: to właściwie koleżanka brata, ale nią trochę znam :)
×
×
  • Create New...