Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='*luthien*'][B]moje fotki mam:cool1: ale z Ergą nic:shake::cool1: mi tez sie ta fotka podoba. Moze kiedys na zlocie sie zobaczymy. Zobacze jak sie uda resocjalizacja Ergi. [/B][/QUOTE] Jedziesz na zlot DGM???
  2. [quote name='*luthien*'][B]heeej:) tak mysle, ze Nika ladnie wygladala by w blekitnym Rogzie:cool1:[/B][/QUOTE] :evil_lol: którym? :cool3:
  3. Mi się w życiu tylko jedna lektura podobała: "Ten obcy" :cool3:
  4. [url]http://img503.imageshack.us/img503/3332/47056231ga0.jpg[/url] Śliczności ty moje...:loveu: Piękny!!! :D
  5. Cześć! :loveu: jak tam u was??? :)
  6. [quote name='Asiaczek']Damulka!:loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/82/be8bb98c5b5a8791.jpg[/URL] A długo jeszcze ten amant będzie za Wami chodzi? pzdr.[/quote]Byle nie ;) dziś czterech było...jednego obfociłam, to może dam fotki :diabloti: [quote name='ß@$!@'][URL]http://images13.fotosik.pl/90/24b13828c742e42f.jpg[/URL] śliczne zdjęcie :) :loveu:[/quote]Dziękiii.....:cool3:
  7. Zrobimy klub... :diabloti: ...oczekujących na foty :)
  8. [B][SIZE=3]I ostatnie (czyli pierwsze) zdjęcia...[/SIZE] [IMG]http://images28.fotosik.pl/82/eebf910d412026eb.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/82/4b4c18b12da0ff0e.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/97/24342634ba202e8a.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/82/be8bb98c5b5a8791.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/82/cb9053c8ac9f0f8b.jpg[/IMG] I jeszcze ten pies... [URL="http://images29.fotosik.pl/82/760028456f2cbf4b.jpg"]<click 1>[/URL] [URL="http://images27.fotosik.pl/82/f104a3955a059cea.jpg"]<click 2>[/URL] [URL="http://images12.fotosik.pl/97/557e1434ba842b96.jpg"]<click 3>[/URL] Mam chyba jeszcze 3 filmiki, ale wpierw to ja się muszę zarejestrować na youtubie :mad: [/B]
  9. [B][size=3]C.D.[/size] [IMG]http://images29.fotosik.pl/82/fb4877c810af326d.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/97/86ac1e1118bec00f.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/82/b47c9c1e16288dcd.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/82/d3eef1b642e8c5dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/82/413d5c19150beebc.jpg[/IMG] [size=3]Dalszy ciąg oczywiście nastąpi...[/size]:diabloti: [/B]
  10. Kiedy foty Gordkowe? :)
  11. E tam...szczeniak może być-pies to pies, nie? :lol: Tak mnie nakręciliście, że może ja wyśle coś...:cool3:
  12. Dzień-doberek :) ja tak w popołudnie przychodzę :cool3:
  13. [quote name='Samturia']e tam narzekasz na aparat... fajny masz! ;)[/quote]Dzięki :lol: no może znów taki najgorszy nie jest...ale przydałoby sie coś lepszego :cool3: lecz nie teraz :shake: PS:A ja ide do kościoła...pa... EDIT: [B][size=3]C.D.[/size] [IMG]http://images13.fotosik.pl/90/24b13828c742e42f.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/82/5a81ac135480b315.jpg[/IMG] d...:D [IMG]http://images13.fotosik.pl/90/ca427d28c1341812.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/82/56f09b6a908133a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/82/4ace1c20953f497b.jpg[/IMG] [size=3]C.D.N.[/size] [/B]
  14. [IMG]http://images23.fotosik.pl/82/aa25f399543a0236.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/82/d523e3705fbb75f5.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/90/61bfab89c3773790.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/97/21e34995cba5d2e0.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/82/a71c8047b134cd15.jpg[/IMG] [B]PS:Miałam nie dawać wszystkich fot (ale dam-czyli te gorsze też dam) ale...C.D. (tych gorszych i lepszych) później :eviltong: albo kiedy indziej...[/B]
  15. [B][SIZE=3]I teraz fotki!!! Prawie nowe :cool3:[/SIZE] Wczorajsze...ale nie zdążyłam ich wczoraj dać...foty daje od końca :lol:: [IMG]http://images12.fotosik.pl/97/2fe8365900bee54b.jpg[/IMG] Burek, który wlazł do mojego domu :mad: (czyt.pare postów wstecz) codzień przychodzi pod nas... [IMG]http://images12.fotosik.pl/97/963c34a885f1915d.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/81/fe9e001cd22ac4ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/97/ffb29e25e12818b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/90/c088d69aacade1e9.jpg[/IMG] PS:Ale mnie wciągnęło fotografowanie :D Gdybym miała kase to bym kupiła lepszy aparat. :lol: Wiem, że smycz psuje efekt, ale puszczać jej nie mogłam :cool3: [/B]
  16. Sie troche spóźniłam...dobrego Bonnie :)
  17. [quote name='*luthien*'][B]może i ja coś wyśle?[/B][/QUOTE] O...to wtedy na pewno nie wygramy...:mdleje:
  18. [quote name='Helga_psiaki']na szczęście,, uff! co by to było, gdyby został :roll:[/quote] Z Ozzym? :razz: :lol: PS:Ozzy twalczy tylko wtedy, kiedy tamten go atakuje...:cool3: ale co by to za nieszczęście było, gdyby się gryźć zaczeli :shake: [quote name='Pimpek']Ale jaja :cool3: A kim jest Ozzy ?:cool3: To wy mieszkacie w zwykłym domku nie bloku ? Ja też ;)[/quote] Nie w bloku...;) ale mieszkaliśy w różnorodnych mieszkaniach (jak jeszcze mnie nie było :razz:) A Ozzy to ONek sąsiadów, który uwielbia Nikusie, i broni, żeby nikt nie podchodził do niej :lol: [quote name='Pinczerek-Jacky']Ma dziewczyna powodzenie :cool3::cool3::cool3: No ja sie nie dziwie :loveu::loveu::loveu:[/quote]Oj maaa chłopaczków...:mad: :loveu::loveu::loveu:
  19. No to ja też...:drinking:
  20. [quote name='Helga_psiaki'][url]http://images24.fotosik.pl/80/58a89db6a78d9558.jpg[/url], jak ślicznie śpi :loveu:[/QUOTE] Dzięki...:loveu: A dziś to dopiero było...:cool3: Nika ma cieczkę i od paru dni jakiś pies przesiaduje pod naszym domem...:roll: nie będę opowiadać, bo mi się niechce, ale Ozzy chciał go odgonić, a ten się przestraszył, wleciał do naszego domu, zaparł się i nie chciał wyjść...mało co ie obudził mojej chorej mamy, która spała :)
  21. [quote name='Pimpek'][URL]http://images24.fotosik.pl/80/58a89db6a78d9558.jpg[/URL] Prze śliczne :loveu: Wszystkie foty śliczne :loveu:[/quote] Dzięki! :multi: :loveu: :p [quote name='Pinczerek-Jacky']Mm slicznotka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Pewnie...:lol: [quote name='ß@$!@']Wreszcie fotki :multi: :loveu:[/quote] ...no właśnie...:) [quote name='chihuahua'][FONT=Century Gothic][SIZE=4]Kurcze, a NIce to tylko ukras ten slodki pyszczek...[/SIZE][/FONT][/quote]Nie...nieda :cool3:
  22. To miłego wybierania przyszłej szkoły ;) ja to nie mam żadnego pojęcia gdzie pójdę...sie zobaczy :D
  23. [quote name='Pimpek']To ja czekam na foty :cool3: U mnie będą dopiero jak przestanie padać i będzie choć jeden dziś bez deszczu, a to szybko nie nadejdzie :placz:[/quote] U nas dziś nie pada, ale wszyscy poprzeziębiali się i nudno w domu... :cool3: [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]hej Justyś:)[/COLOR][/quote] Cześć... [quote name='ß@$!@']czekamy cierpliwie na fotki :)[/quote] ok :diabloti: [quote name='Helga_psiaki']cześć Justyna :)[/quote] Witam... Dobra...to ja daje te foty...mam nadzieję, że ich nie było, ale chyba nie, bo przeszłam pare stron do tyłu i nie było :razz: [IMG]http://images13.fotosik.pl/85/5113cbc67e5b26fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/80/58a89db6a78d9558.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/85/f86bdf779f83db40.jpg[/IMG] Niewyraźne :razz: Mini [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8945/maleoz4.jpg[/IMG] Większe [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/3c510abd8977a5bd.jpg[/IMG]
  24. No może...ja się na koniach nie znam...No a to z galopem słyszałam od takiej pani...że kłus bardziej obciąża konia i (patrząc od tyłu) u konia wygląda jakby jego tylne nogi "tańcowały" :lol:
  25. [quote name='Samturia']półtorej :][/QUOTE] Ahaaa...a kiedy tam chodzisz? :lol:
×
×
  • Create New...