Ja zawsze robie ze 100 zdjęć na raz a potem daję je miesiąc :evil_lol:
PS:Powiem szczerze, że Sieradz to bardzo fajnie miasto, ileśmy się tam uśmiali...:D ale jeździmy tam bardzo żadko-ostatni raz byłam nie znów tak dawno bo kuzynka miała ślub :cool3: Mniejsza o miasto, ludzie tam są fajni, "czasem" nawet i mili :D