[quote name='Nera-']Poszukujemy z rodziną najlepiej jakiegos Jamnika Szorstkowlosego ze schroniska a jak nie to moze sie uda z jakiejs przydomowej niedrogiej hodowli (nie mam zamiaru wystawiac)[/quote]
Aha, więc życzę powodzenia. :mdrmed: Wchodź na jamnikowate fora - tam często można znaleźć jamnikowate do adopcji ;)
[quote name='dadiii']ale jej ladnie w tym rogzie :loveu:
:p[/quote]
Dzięki :buzi:
[quote name='Klaudysiaczek']Witamy się ;).
Hehe, przed moim okiem nic nie ukryjesz - od razu zobaczyłam, że pogoda nie ta :diabloti:.[/quote]Zaczynam się ciebie bać.......:diabloti:
[quote name='betel'][URL]http://images49.fotosik.pl/13/74efbd3aa9879776.jpg[/URL] jaka wytworana dama, a obróżka w najmodniejszym w tym sezonie zółtym kolorku. Do "twarzy" jej w takim "ubranku":lol:[/quote]Dzięx, to znaczy, że żółty był strzałem w dziesiątkę :D
[quote name='Domka_Czika']No rogzówka super:lol:[/quote]
Nom :p
[quote name='Luzia&Funia']Heja
witam się po przerwie
ładną Nika ma obróżkę z Rogza :loveu:[/quote]Cześć! :multi: A dziękować, dziękować...:)
[B][SIZE=3]2 foty :grins:
[IMG]http://images30.fotosik.pl/279/5650f16c620b7163.jpg[/IMG]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/13/089d8f3b5f4dfbb4.jpg[/IMG]
[/SIZE][/B]