Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Raczej kręćka jakiegoś na punkcie potrzebujących... Ale kiedy sama jestem potrzebująca, mam wokół siebie 40 domowników! :lol:
  2. Medal Komisji Edukacji Narodowej ( [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Medal_Komisji_Edukacji_Narodowej[/URL] ) za działalność czerwonokrzyską! Ku chwale Edukacji!
  3. Już nas zgłosiłam! :evil_lol: Ciekawe, czy przyjmie wyzwanie... :evil_lol:
  4. Tak właśnie wygląda moje mieszkanie codziennie :placz: Dzięki za gratulacje!
  5. Piesek szuka domku! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
  6. Dowód desperacji lub frustracji spowodowanej brakiem postępów w wychowaniu... Jednym słowem porażka pedagogiczna... :oops: Potrzebuję SUPERNIANI!
  7. Ja Was proszę dziewczyny, tylko bez wizjonerstwa! :evil_lol:
  8. A w Rudzie Śląskiej czeka takie cudo: [IMG]http://i72.photobucket.com/albums/i174/belbina2121/bokserki/IMGP3874.jpg[/IMG]
  9. Neris, jak Ty zamontowałaś ten pogląd w mojej chałupie, co?... :evil_lol:
  10. Jeszcze nie rządzi, dzięki Bogu, ale już próbuje!... Dziś mu sadystycznie powiedziałam, że to nie jego dom i żeby się zachowywał, jak na gościa przystało. Merdał ogonkiem, ale tak na mnie patrzył, że koleżanka stwierdziła, że wszystko zrozumiał i teraz jest w rozpaczy... :oops:
  11. Mam kryzys! Cierpliwości zaczyna brakować albo po prostu opadłam z sił za bardzo... A tydzień zapowiada się koszmarny i strasznie długi... W środę jadę do Warszawy, zostałam uhonorowana medalem, na piersi zawiesi mi go sam minister! Już sobie wyobrażam chałupę po powrocie... Także czekają mnie emocje: :eek: :eek2: :tard: :flaming: :stormy-sad: :x
  12. Bąbel się chyba zadomowił za bardzo... Wypycha mnie z fotela i w łóżku się rozpycha coraz bardziej... Ostatnio też wieczorami zaczepia wszystkie okoliczne suczki... Formico, on się chyba przejął, że zamierzasz mu coś tam wyciąć, zanim sobie użyje... Ale jajka na imprezce wolę kurze, jakby co... :evil_lol:
  13. Tak rozruszamy ten wątek imprezowo, Wandulko!
  14. na stronach adopcjidogów jest w tej chwili suczka spod Warszawy - ta szara, próbuj dalej wysyłać e-maile.
  15. Kluseczki, ile was jeszcze zostało?...
  16. Taki z Ciebie przystojniak we fraku, a wciąż bezdomny! :shake:
  17. Klaczka już, mam nadzieję, bezpieczna! Teraz potrzebuje tylko wsparcia finansowego.
  18. Congratulations! :multi:
  19. Azorku, szykuj grilla, ciotki się zjadą niedługo! :evil_lol:
  20. I weź załatw trochę i dla mnie, przy okazji! :evil_lol:
  21. I znowu się nie możemy doliczyć?... :evil_lol:
  22. od strony zadka też ładnie się prezentuje! :evil_lol:
  23. Jak mogli go tak skrzywdzić?... przecież na pierwszy rzut oka widać, że to jeszcze dziecko! Taki maluszek... :evil_lol:
×
×
  • Create New...