-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[URL]http://picasaweb.google.pl/halbinac/Zwierzaki[/URL]# komp mi pada... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBcoTtv2I/AAAAAAAAA98/7xcCl-eh2zs/s720/PA170301.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLypNppQGOI/AAAAAAAABBs/55c-St7bW9w/s640/PA150089.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLypP8RilPI/AAAAAAAABBw/wC9IvBJe0V4/s640/PA150090.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLypSG0JK_I/AAAAAAAABB4/xz0nrpccoHg/s640/PA150091.JPG[/IMG] ktoś proponował opatrunki hydrożelowe, przydałyby się takie 5 na 5 cm... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBZrsNbbI/AAAAAAAAA90/_evdMIt8BOE/s720/PA170299.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBbdESvFI/AAAAAAAAA94/EDOBn8zrpLI/s720/PA170300.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBMdAHz-I/AAAAAAAAA9Q/rmiOM9kchpA/s640/PA170290.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBNN0_UzI/AAAAAAAAA9U/aSM5W48DLzw/s640/PA170291.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBOCw88sI/AAAAAAAAA9c/zVBo6yvmKpQ/s640/PA170292.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBWT4BarI/AAAAAAAAA9s/ThXAwWDQN28/s640/PA170297.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBYdv4ALI/AAAAAAAAA9w/llmvTQN1BRk/s640/PA170298.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_9YYj6XI/AAAAAAAAA6w/AHh0UR2z2fM/s720/PA170240.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuAOP8m1aI/AAAAAAAAA7M/e-FcKSGW9ls/s640/PA170248.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBIxdBHMI/AAAAAAAAA9E/JwXY0phmBIU/s640/PA170287.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLuBKeWxyBI/AAAAAAAAA9I/MnCDcmg9qkI/s640/PA170288.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_Tz2dnKI/AAAAAAAAA5k/qbK6lK3lKMM/s640/PA170221.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_XhkOzMI/AAAAAAAAA5o/f7sgJj0fKA8/s512/PA170222.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_ZP8iNGI/AAAAAAAAA5s/sP25feDLGkY/s512/PA170223.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_7n9D68I/AAAAAAAAA6o/Pq3guACtH8E/s720/PA170238.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
nie wyrabiam, więc bywam rzadko, maluchy w sumie dobrze, rany się goją, gorzej wygladają zrosty pieska, po szyciu niż same rany... jednak martwica jest i trzeba ją usuwać, codziennie jesteśmy z obydwoma u weta albo przyjmujemy weta u siebie... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt99htXyzI/AAAAAAAAA3E/mpRZT57J-UI/s640/PA170182.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_EuyU-CI/AAAAAAAAA5E/IUuGCm2sBCc/s512/PA170214.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_IAjOA7I/AAAAAAAAA5I/UiKjJVtKxnw/s512/PA170215.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_JddBCGI/AAAAAAAAA5M/psR10jGgGTU/s640/PA170216.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLt_SA4DvvI/AAAAAAAAA5g/UYT_4iFI7hM/s512/PA170220.JPG[/IMG] -
głucha cisza... heh...
-
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Ugryś jest w coraz lepszej kondycji, lecz nie nadaje się jeszcze do adopcji. Powoli odzyskuje sprawność fizyczną. Już chodzi, mało się zatacza, rpóbuje wchodzić na tapczany itd, próbuje się wylizywać, lecz nie potrafi jeszcze sam pobierać pokarmu i do kuwetki chodzi jak mu się przytrafi po drodze. Wystarszony zaczyna plątać się w kółko. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Z dnia na dzień widać poprawę, ale droga przed nami długa - to od Formicy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i dziękujemy serdecznie za ogłoszenia! [/FONT][/COLOR]
-
[quote name='eria']Tak ;) drugi miesiąc[/QUOTE] jako weterynarz, Erio, czy jako technik, byłam tam kilka dni temu ze szczeniakiem amstaffa pogryzionym przez matkę...
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
halbina replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
szkoda, że do mnie ostatnio zgłaszają się tylko ludzie o małe rude kocięta... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
oba szczeniory mają sie dobrze, trochę są rozpieszczone jak na razie... zwłaszcza ten u mojej koleżanki, czyli Blumiś vel Grand... Suczka zostaje na kilka godzin sama, odizolowana od moic psów, płacze i buntuje się, niestety nei mogę codsziennie podrzucać jej sąsiadce, bo nie daje rady z dwoma zabawowymi szczeniorami, wczoraj cały dzień spędziła z "bratem", więc dziś od siebie odpoczywają, jutro wieczorem to ja zajmę się obydwoma, bo koleżanka pracuje, a jej córka wybiera sie do kina... Szczeniaki codziennie są oglądane przez weta, mają smarowanie ranek i zakładanie opatrunków, bo się potrafią drapać albo tarzać... mam kilka fotek ran, nie wyglądają ładnie, ale to już w zasadzie kwestia estetyczna, wszystko jest pod kontrolą... -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
oba szczeniory mają sie dobrze, trochę są rozpieszczone jak na razie... zwłaszcza ten u mojej koleżanki, czyli Blumiś vel Grand... codziennie są oglądane przez weta, mają smarowanie ranek i zakładanie opatrunków, bo się potrafią drapać albo tarzać... mam kilka fotek ran, nie wyglądają ładnie, ale to już w zasadzie kwestia estetyczna, wszystko jest pod kontrolą... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I wzajemnie, Alu! Wszystkiego wymarzonego! Nasze nauczycielskie zdrowie... Do dna! -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no tak, ja Cię nie uczyłam ;-) dobrej nocki, Cioteczki! -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
no fakt, 14 strona... uuuuuuuuuuuufffffff dobrej nocki! -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że tęsknisz... sama chodziłam do zerówki, SP 37 i do II LO... wróciłam do Dwójki zaledwie po pięciu latach studiów... i pracuję już od 1994 r.: SP 37, G 2, II LO... czasem mi się wydeje, że mam jej już powyżej... ale prawda jest taka, że to moja ojczyzna... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a bo to młode pokolenie to słabsze jest :P zresztą ja też nie porównywałabym się z osobami o 20 lat starszymi... nie ten materiał genetyczny już... a moi obecni uczniowie z klasy pierwszej to załamka... -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
no przepiękna panna! szybko na 14 stronę... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ojej... i tu 13 strona... pomóżcie szybko ją minąć, jestem przesądna... Shania, ja zasłabłam tydzień temu we wtorek, tak przy okazji "stania się kobietą", poszłam do lekarza, jak sie zebrałam w sobie po trzech godzinach... widać za bardzo się pozbierałam, bo na dzień dobry, po dwóch godzinach oczekiwania na wejście do lekarza pierwszego kontaktu usłyszałm: "tak to może powiedzieć każdy, bo tego sie nie da sprawdzić". Powiedziałam, że mam okres i związane z tym problemy: słabość, bolesność, zaburzenia krążenia i boją się zemdleć w pracy... A bywało już, że mi się zdarzało... Po zmierzeniu ciśnienia wyszlo 160/105, choć normalnie mam niskie... Niestety jak jestem taka wypruta, to nie słyszę budzika, w ten wtorek zaspałam i spóźniłam się do pracy 20 minut... i to dopiero jest problem... dlatego teraz zmykam spać, bo ostatnie tygodnie chodzę coś koło 3.00 rano... jak na mnie, to stanowczo za mało się wysypiam, potrafię spać i po naście godzin, kiedy mogę... dobrej nocy więc! -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie! ależ śliczności toto czarne: jedno i drugie... to większe to dog?... -
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
halbina replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
małe wezmę, ale na pewno nie w ciągu najbliższych dwóch tygodni... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumię :roll: zaczełam przygotowywać pokoju do małego remontu (niestety wygląda tam już tragicznie), a dzisiaj już wstawiłam tam kojec z pięcioma maluchami, więc znów nic z tego... Kawy narazie piję tylko trzy dziennie :eviltong: Halina życze Ci na prawdę duzo siły i jak najwięcej adopcji, jak patrzę czasem na te Twoje zdjęcia to zastanawiam sie jak Ty jeszcze funkcjonujesz przy takiej gromadce w mieszkaniu :crazyeye: pewnie w szkole odpoczywasz? :diabloti: ja to akurat w pracy od zwierząt nie odpocznę :eviltong:[/QUOTE] Co do pracy to nie powiedziałabym, że mogę w niej odpocząć albo że w ogóle próbuję... młodzież jest przecież stadem nastolatków, a czasem niesforną sforą bywa... tradycyjnie zaniedbuję obowiązki oddania prac klasowych w terminie... Mam 24 godziny + 3 indywidualne u ucznia chorego na białaczkę, mieszka na Maciejowie, tracę trochę czasu na dojazdy tam... w poniedziałki kurs komputerowy, co druga sobota i niedziela to szkoła dla dorosłych, dokształty przed egzaminem na prawo jazdy...