-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ma dwie... z lenistwa pańci... przepięłam mu adresówkę na nową czerwoną, ale okazała się za szeroka, więć wróciliśmy do starej brązowej, żeby mi się nie wysmykiwał z niej na spacerach... ale nie chciało mi sie przepiąć adresówki, więc ma dwie... :P a adresówki zamawiałam na allegro, to takie metalowe z grawerem, na solidnym kółku... koszt jakieś 10 zł. -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGph_5XdpI/AAAAAAAABNY/nDCiPbvEzQ0/s640/PA210148.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpjsJsvUI/AAAAAAAABNc/Afqn0BrMDLo/s640/PA210149.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGplEjSeII/AAAAAAAABNg/t_-Sga7dNCY/s640/PA210150.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpmcPuNRI/AAAAAAAABNk/Ht7X56fnwVA/s640/PA210151.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpnQYZBwI/AAAAAAAABNo/PRYzXIt8XCk/s640/PA210154.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpoiCa50I/AAAAAAAABNs/FXXDP6lQ9cw/s640/PA210155.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpawPDBUI/AAAAAAAABNA/a3FIes7Mmus/s640/PA210140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpcPZ5UOI/AAAAAAAABNE/LDE0NAbnh7M/s640/PA210142.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpdPGlGYI/AAAAAAAABNI/o2ZZwMbbw78/s640/PA210143.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpeaiJ-hI/AAAAAAAABNM/ucP_SEgK4cQ/s640/PA210144.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpfcUps7I/AAAAAAAABNQ/8rgWRGfXZSs/s640/PA210145.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpgg8888I/AAAAAAAABNU/uTJPYK1r3XY/s640/PA210146.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpUSJHODI/AAAAAAAABMk/Q0Jbcg2VOVA/s640/PA210134.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpVS3jsBI/AAAAAAAABMo/k_0uf8R790Y/s640/PA210135.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpWUidJII/AAAAAAAABMs/B8e6Scu-zME/s640/PA210136.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpXTPyjUI/AAAAAAAABMw/AHgU1yPeWQY/s640/PA210137.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpYgKkZJI/AAAAAAAABM0/ErvmxjrNQSk/s640/PA210138.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpZ9bshVI/AAAAAAAABM8/WtzXSW0nFtg/s640/PA210139.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpNXSecaI/AAAAAAAABMM/BuO9ea177X8/s640/PA210127.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpOXaAsCI/AAAAAAAABMQ/yD-QAM1kwt4/s640/PA210128.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpOXaAsCI/AAAAAAAABMQ/yD-QAM1kwt4/s640/PA210128.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpQWIV-pI/AAAAAAAABMY/Gjo_pibg9T0/s640/PA210130.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpRfUEubI/AAAAAAAABMc/Hx1ShS2ZWUA/s640/PA210131.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpSZXvPdI/AAAAAAAABMg/f45agD7mpmg/s640/PA210132.JPG[/IMG] -
No to kciuki!!!
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
nic mi Formica jeszcze nie mówiła, żeby przyszły, zapytam... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpFS1e18I/AAAAAAAABL0/JxKMspdtsBA/s640/PA210120.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpG5Bn8wI/AAAAAAAABL4/1kBY1tTJB_8/s640/PA210121.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpIINdOaI/AAAAAAAABL8/GguOV0N6maA/s640/PA210122.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpJcj4_CI/AAAAAAAABMA/ihHo5YHgaUw/s640/PA210124.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpKhwRNvI/AAAAAAAABME/uSy4cP6xUWQ/s640/PA210125.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGo-n9717I/AAAAAAAABLc/8ZDKq91KKuQ/s640/PA210115.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpA85KceI/AAAAAAAABLg/YQnEwZYeLu4/s640/PA210116.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpCAjVmOI/AAAAAAAABLo/DhQ_LBQFnp8/s640/PA210117.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpC-sUNqI/AAAAAAAABLs/J7ByF24CSoA/s640/PA210118.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGpEOkIG2I/AAAAAAAABLw/pk2m3UQDVsI/s640/PA210119.JPG[/IMG] -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGue-d2whI/AAAAAAAABbo/KBjC0IHKp6o/s512/PA210413.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGucEDrZmI/AAAAAAAABbg/K_jAkADrdKc/s640/PA210411.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGuf7StoSI/AAAAAAAABbs/JOeX8_vmo8c/s640/PA210414.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGuj6D0t9I/AAAAAAAABb8/kXyVx_2owDc/s640/PA210420.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGo9nTILNI/AAAAAAAABLY/JbNfDFV_4f0/s640/PA210114.JPG[/IMG] -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Dobrze, rany się goją, dostały antybiotyk ostatni raz, będą szczepione w przyszłym tygodniu. -
[INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/351/942f1687a2a092a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/191/2dad029fd22c26f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/191/b19eebdabdc7a47a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/355/513811e6a8ba0890.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/351/dfbf11df3d36c8eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/337/d8338a8f305a21d6med.jpg[/IMG][/URL] [B]Prezes wrócił z adopcji powodów rodzinnych,czeka na dom stały! [/B][/INDENT]
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
coś małe zainteresowanie... -
ja bym jednak strzykawką...
-
[quote name='Gosiara']Wiem Marysiu sama wiesz ile serca wkładam w zwierzaki,a ktoś tak lekka ręką oddaje zwierzaka...bo...powodów ma 100...Ja też nie mam lekko z moją SIÓDEMKĄ...I co za każdym razem jak coś się zdarzy co mnie wkurzy oddam je?Nigdy po moim trupie!ZWIERZE TO NIE TOWAR,KTÓRY MOŻNA ODDAĆ DO REKLAMACJI!ktoś pozbył się problemu a problem mam ja...[/QUOTE] Tak to niestety jest, że jest się odpowiedzialnym za swoich podopiecznych, Gosiu, wszyscy - prędzej czy później - tego doświadczamy... nie tylko satysfakcji, ale i problemów z tym związanych, Ty ostatnio miałaś kilka sukcesów, teraz zaczyna być pod górę, współczuję! Znam gorycz rozczarowania i ja, znam gorycz porażki i straty. Życzę Ci ich jak najmniej.
-
No cóż, wypada podziękować za informacje. Jednak dla nas najważniejsze jest dobro psiaka, a fakt oddania go dlatego, że pojawiły się problemy domowe (choroba członka rodziny) czy też wychowawcze, czy wreszcie fakt, iż piesek nie będzie miniaturką, tylko psem średnim... no cóż, to, Szanowni Państwo, jednak mieszaniec, miał nie tylko matkę, ale i ojca, najpewniej nn... tylko zakup rodowodowego pieska daje gwarancje rasy (a i to nie zawsze!). Nie zamierzam Państwa atakować, ale - jak dla mnie - to nie tak postępują "Rodzice ...". Kocha się jednak bezwarunkowo, moim zdaniem... i jest się "na zawsze odpowiedzialnym za to, co się oswoiło".
-
mam nadzieję, że tak już będzie zawsze...
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
nestety nie robię ogłoszeń... podrzucam tylko... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzięki, adres fundacyjny, fundacja Szara Przystań w Zabrzu... -
Wczoraj około godziny 20.00 w Żernikach (dzielnica Gliwic, Śląsk) znaleziono cudownego psa rasy Husky. Zwierzak raczej dobrze zadbany, dość czysty - stąd wniosek że zaginął niedawno. Lokalna sprzedawczyni widziała go jak biegał po okolicy około godziny 15. Pies bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi (sam podszedł do mnie w poszukiwaniu pomocy), agresywny wobec innych psów. Piesek bardzo tęskni za swoim domem (to widać [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] ). Aktualnie ma ciepłe schronienie, wodę oraz jedzenie [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Osoby mające jakiekolwiek informacje o tym psiaku lub jego właścicielu proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu - o każdej godzinie (najwyżej oddzwonię). 693 079 236 [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?p=17049#17049[/URL]
-
Wczoraj około godziny 20.00 w Żernikach (dzielnica Gliwic, Śląsk) znaleziono cudownego psa rasy Husky. Zwierzak raczej dobrze zadbany, dość czysty - stąd wniosek że zaginął niedawno. Lokalna sprzedawczyni widziała go jak biegał po okolicy około godziny 15. Pies bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi (sam podszedł do mnie w poszukiwaniu pomocy), agresywny wobec innych psów. Piesek bardzo tęskni za swoim domem (to widać [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] ). Aktualnie ma ciepłe schronienie, wodę oraz jedzenie [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Osoby mające jakiekolwiek informacje o tym psiaku lub jego właścicielu proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu - o każdej godzinie (najwyżej oddzwonię). 693 079 236 [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?p=17049#17049[/URL]
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Wczoraj około godziny 20.00 w Żernikach (dzielnica Gliwic, Śląsk) znaleziono cudownego psa rasy Husky. Zwierzak raczej dobrze zadbany, dość czysty - stąd wniosek że zaginął niedawno. Lokalna sprzedawczyni widziała go jak biegał po okolicy około godziny 15. Pies bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi (sam podszedł do mnie w poszukiwaniu pomocy), agresywny wobec innych psów. Piesek bardzo tęskni za swoim domem (to widać [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] ). Aktualnie ma ciepłe schronienie, wodę oraz jedzenie [IMG]http://zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Osoby mające jakiekolwiek informacje o tym psiaku lub jego właścicielu proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu - o każdej godzinie (najwyżej oddzwonię). 693 079 236 [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?p=17049#17049[/URL] -
a konkretnie, jaki państwo podali powód zwrotu?... przecież nawet się zarejestrowali na dogo...
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Piękne zdjęcia . Widziałam też te na miau . Halbinko , nie boisz się , że ten śliczny białasek zarazi się id szaraczka ? Już mu przeszedł kk?[/QUOTE] nie boję, bo już kicha, czyli się zaraził... Impresja z małymi była zamknięta w łazience, ale koty wąchały się przez dziurki w dole drzwi, kilka razy Impresji udalo się też wydostać (np jakimś cudem otworzyć drzwi, mimo, że klamka jest tylko od zewnętrznej strony... że nie wspomnę, iż sama przenoszę wirusa na sobie... to jest niestety cena słabości, litości i braku asertywności...