[quote name='Mysia_']wczoraj i dzisiaj nie miałam ani jednego połączenia nie odebranego, nie wiem jak wcześniej... Dzisiaj dwoniło kilka osób w sprawie adopcji, ale nie Szotka :-(
Mój kochany Uszunio dzisiaj odszedł za Tęczowy Most
[*] :-(
[IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/Uszunio.jpg[/IMG][/QUOTE]
Odeszła też Heksa, adoptowana przez Bjutę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/129305-HEKSA-warta-całego-nieba.-I-Filip-chwat./page36[/URL]
Biegajcie radośnie, psiaki, za TM...