Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Pamiętajcie, że zdjęcia przekłamują perspektwę i wielkość... waży ok. 1,6 kg.
  2. Myślę, że tak powoli... możemy odetchnąć... Zula ma apetyt, rozwija się i jest aktywna, robi śię też charakterna, poszczekuje, powarkuje, zaczyna szarpać nogawkę spodni, w nocy ładnie śpi wtulona w pańcię... Chciałam bardzo podziękować mojej dawnej uczennicy, która zareagowała na mój apel na nk i zafundowala stadku trzy paczki w zooplusie: pół kg mleka dla szczeniąt, 2 kg startera i jeszcze do tego dla kotów... Strasznie się wykosztowała, ale nic się nie zmarnuje! I bardzo nam pomogła... Innym ofiarodawcom również serdecznie dziękuję. Mam tu sajgon na całego, nie wyrabiam ze sprzątaniem... heh
  3. Nasza fundacja miała akcję w Platanie, wyszłyśmy na papierosa, zobaczyłam ogłoszenie... zrobiłam zdjęcie i na wszelki wypadek wkleiłam na wątek schroniska w Zabrzu...
  4. Dzieci najłatwiej zarazić... :cool3: :evil_lol:
  5. Bianko, teraz nie ma szans, ale jak wydam swojego malucha, to mogę dwa Twoje przejąć, najwcześniej za dwa tygodnie...
  6. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5ffJRa7SI/AAAAAAAAFJo/4RgcGQmMGpY/s640/P9250286.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fjN6gZpI/AAAAAAAAFJs/ggERz8VymkE/s640/P9250287.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fkjnLwxI/AAAAAAAAFJw/VWGwy0X1O-c/s640/P9250288.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5f5VuCyMI/AAAAAAAAFKc/aCWOiPH-13Y/s512/P9250298.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5gOREwHrI/AAAAAAAAFLE/d6taHmzmZuw/s640/P9250308.JPG[/IMG]
  7. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fKID1FuI/AAAAAAAAFJA/mIk4R-a5htA/s640/P9250276.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fMZsJWdI/AAAAAAAAFJE/kOsTtv1px9g/s640/P9250277.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fYTe0ARI/AAAAAAAAFJc/rSBmgis27Zo/s640/P9250283.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fbYtlsGI/AAAAAAAAFJg/uupEtwx7YNA/s640/P9250284.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fcvET-bI/AAAAAAAAFJk/YZc7hCkDDk4/s640/P9250285.JPG[/IMG]
  8. tak... generalnie nie ucieka i jest posłuszna, czasem bywa ciekawska albo pogoni kota, ale do opanowania... wpycha się za to do otwartego samochodu... na smyczy chodzi, bo nie chcemy mandatu... no i ludzie się boją tak dużego psa...
  9. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5e5CnknuI/AAAAAAAAFIk/NAf9N4ZrYo8/s512/P9250270.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5e8YTXsEI/AAAAAAAAFIo/nbe5LyYilxQ/s640/P9250271.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5e_EQAoZI/AAAAAAAAFIs/XKy1nWVmA6Y/s512/P9250272.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fA6dLfKI/AAAAAAAAFIw/19H1yM-o4Qc/s512/P9250273.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5fDlWtASI/AAAAAAAAFI0/kM4zSrBRXOM/s640/P9250274.JPG[/IMG]
  10. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5erK-NBtI/AAAAAAAAFIQ/upYeAuxSbv0/s640/P9250264.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eudxSPhI/AAAAAAAAFIU/zynW_ZGry8g/s640/P9250265.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5exNt3jOI/AAAAAAAAFIY/qBiRz06m3vU/s512/P9250267.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5e0u5_DEI/AAAAAAAAFIc/kbaOTe_UPTM/s512/P9250268.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5e2vMdAwI/AAAAAAAAFIg/6vywZgyTJuk/s512/P9250269.JPG[/IMG]
  11. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5edn-9HNI/AAAAAAAAFH8/pDiW25AL7GA/s640/P9250259.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eiwcMWWI/AAAAAAAAFIE/4E_x-DENv3o/s640/P9250261.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5emHW-0jI/AAAAAAAAFII/79QrO9oTEd0/s640/P9250262.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5epX315aI/AAAAAAAAFIM/_XHRdfzGDpo/s640/P9250263.JPG[/IMG]
  12. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eAtOATiI/AAAAAAAAFHc/uIhJ_lFWUjE/s640/P9250248.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5d9Ue9i7I/AAAAAAAAFHY/4B7oDf0scSc/s640/P9250247.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5d4m77LZI/AAAAAAAAFHU/gw2O_ay4kQA/s640/P9250246.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5d0guvikI/AAAAAAAAFHQ/fAAI3XR0e4M/s640/P9250245.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5ebMYlUcI/AAAAAAAAFH4/L4gNVX-lCr4/s640/P9250256.JPG[/IMG]
  13. Spacerki wrześniowe, złota polska jesień... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eJRw8iJI/AAAAAAAAFHk/M_TKN2jGT8M/s640/P9250251.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eOrIUIBI/AAAAAAAAFHo/BvSZ6AFNx4k/s640/P9250253.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eTTvUxmI/AAAAAAAAFHs/LvfvBUGWM0A/s640/P9250254.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eYWLlN2I/AAAAAAAAFHw/Tce4-tMQcqk/s640/P9250255.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5eF04s5dI/AAAAAAAAFHg/PQK3Iyn2Oko/s640/P9250249.JPG[/IMG]
  14. brawo! zwierzaki mają farta, nie ma co! Aha, dziś na akcji w Platanie odwiedziła nas pani z Katowic, która w lipcu na akcji adoptowała suczkę ztego stadka szczeniakó od Was, fajny psiak z niej wyrósł, ale ma ADHD, wygląda na skrzyżowanie husky i wilczaka może... niestety zdjęcia sobie skasowałam, formatując pamięć, a takie fajne wyszły... buuuuuuuuu
  15. No i Bianka pozazdrościła osesków... a teraz ma ich... gratulacje! i Zdrówka życzymy! Załóż wątek i podrzuć nam link :-)
  16. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5bbVEJQFI/AAAAAAAAFDA/OeBR-0Z4res/s640/P9250180.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5be7UhvlI/AAAAAAAAFDI/SrBmDyNJMOs/s640/P9250182.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5bgr53PLI/AAAAAAAAFDQ/SEuCKGyuios/s512/P9250183.JPG[/IMG] Zabrzański Wrzesień, stosiko PSItula :cool3:
  17. Ogłoszenie obok Platana: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TJ5jgBoAngI/AAAAAAAAFRw/oLc7civBSA4/s512/P9250092.JPG[/IMG]
  18. Mała ma się dobrze. Kciuki jednak nadal trzymamy. Dziś mieliśmy fundacyjną akcję w Platanie. Formica, jej TŻ i córeczka Nadzieja i ja... oraz stado kotów... Psy tylko na tablicach ogłoszeń. Tu fotki z akcji, nie mam sił wklejać... http://picasaweb.google.com/100275448574788903256/AkcjaSzPWPlatanie# a rano byłam na kawalkadzie przebierańców w ramach Zabrzańskiego Września http://picasaweb.google.com/100275448574788903256/ZabrzanskiWrzesien2010#
×
×
  • Create New...