-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Cekamy na relację Formicy! -
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zaczął wymiotować i biegunkować, zrobiono test na parwowirozę i wyszedł pozytywnie, jest w klinice Młynarskiego pod opieką wetów... biedny maluszek... [/FONT][/COLOR]
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Mojej koleance los Granda bardzo leży na sercu, znalazła wśród współpracowników chętnych na niego. Państwo preprowadzają się do własnego domu w Makoszowach (za dwa tygodnie), pracują na zmiany, jedna osoba rano, druga od 18.00, to policjanci. Grand ma być psem domowym, ale będzie miał też ogródek. Rozmawiałam z panią, podkreślając w rozmowie wszystkie nasze zastrzeżenia i uwagi typu: szczeniak z traumą po poważnym pogryzieniu, lękliwy, z genami po agresywnej matce, z dużą domieszką krwi amstaffa, czyli... szczeniak kłopotliwy: konieczność nauczenia czystości (w chwili obecnej Grand sika tylko w domu na gazetki, na spacerkach sie nie załatwia...), może obgryzać meble i kable, może szczekać i skowyczeć albo wyć, kiedy zostaje sam... wymaga dużej uwagi, zainteresowania i odpowiedniego szkolenia i socjalizzacji z ludźmi i psami... absolutnie nie nadaje się na psa podwórzowego czy do budy! Musi bezwzględnie zostać wykastrowany. Itp, itd. Wszystko to państwo wiedzą i zgadzają się na warunki umowy adopcyjnej i wizyty przed- i poadopcyjne. JEst jeszcze chętna z dogomanii, osoba, która miała dwa amstaffy, obecnie ma suczkę i szuka dla niej towarzystwa. Niestety ta osoba mieszka 300 km. od nas... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']ogłoszę,ale krótki tekst potrzebuję:oops:[/QUOT] na akcji fundacyjnej jedna pani Bytomia zakochała się z małej, nazywam ją Panda. Najprawdopodobniej jutro zawieziemy z Ardnas suczkę do pani, czeka na nią te jej tz i dziecko, no i adoptowany z jakiejś fundacji kot. Pani jest poinformowana o ewentualnych problemach związanyc z adopcją szczeniaka: trauma po pogryzieniu, domieszka krwi amstaffa, niszczenie i sikanie w domu. Panda wymaga właściwej socjalizacji, kontaktów z ludźmi i psami, konsekwentnego spokojnego prowadzenia. W najbliższych dniach powinna być zaszczepiona po raz drugi. W tej chwili to słodki szczeniak, który biegnie rozmerdany do ludzi i większości zwierząt, szczeka na psy, które szczekają na nią, więc uważać trzeba, ale agresji nadmiernej nie widzę. Mała jest wpatrzona w Inkę i Platona, koty goni, ale do zabawy, liże je. Nade wszystko koca człowieka, nie lubi ostawać sama w domu, zamknięta w drugim pokoju szczeka i płaczze przez chwilę. Wskakuje na stół i okno, pozrzucała kilka doniczek, w zasadzie nie niszczy rzeczy, ale chętnie zabiera się za buty. Wyjazd z Pandą planuję na 18.30 jutro. ostanie, jeśli wizyta nie wbudzi wątpliwości. Oczywiście podpisujemy umowę adopcyjną z punktem na temat obowiązkowej sterylizacji. -
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
strasznie dynamicznie w tych Twoic wątkach, Gosiu... -
własnie dlatego ja często zniechęcam i ciut demonizuję szczeniaka... jego zachowania itp... a teraz podkreślam, żze szczeniaki po amstaffce są psami z traumą, mogą być agresywne i wymagają właściciela doświadczonego i zrównowaonego, będą musiały być socjalizowane odpowiednio... niestety szybkie adopcje najczęściej nie zapewniają dobrej adopcji...
-
ds znaczy dom stały, czy Twój?...
-
Sosnowiec: chartem to on nie jest - słodki szczeniak z budy - MA DOM
halbina replied to aisai's topic in Już w nowym domu
śliczny jest, ale ja mogę najwyżej odwiedzać wątek... -
szybki odzew... prosimy o kontakt: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=dane[/URL]
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Blumiś, a raczej Grand jednak potrzebuje domu, koleżanka zajmuje się nim, mieszka u niej, ale po przemyśleniu sprawy i konsultacji ze specjalistą od tresury uznała, że nie ma teraz tyle czasu, ile szczeniakowi trzeba poświęcić, żeby go wychować... zapisała się na bardzo intensywny kurs... także szukamy domku dla Granda... ech... -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Mam ustną deklarację, że zostaje w tym domu, jeszcze trzeba podpisać umowę... ale ogłaszać nie będziemy Granda... -
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
:roll: :roll: :roll: :shake: -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
U szczeniaków ogólnie dobrze, rany w zasadzie zaleczone, zostały zaszczepione, zakupiliśmy szeleczki i smyczki, można ogłaszać do adopcji. Ostatecznie zapytam Joli, czy Blumiś/Grand zostaje u nich. Jeśli nie, w sobotę i w niedzielę można by je pokazać na naszej akcji fundacyjnej w Platanie (zabrze, 15.00 - 19.00). Kończy nam się żarełko dla nich, a na fundacyjnym koncie pustki... dobrze byłoby je wyadoptować jak najszybciej. Może Doddy ma kogoś chętnego, zwłaszcza na suczkę?... Kto pomoże je ogłaszać?... Bardzo by pomógł!!! -
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Ogólnie dobrze, rany w zasadzie zaleczone, zostały zaszczepione, można ogłaszać do adopcji. Ostatecznie zapytam Joli, czy Blumiś/Grand zostaje u nich. Jeśli nie, w sobotę i w niedzielę można by je pokazać na naszej akcji fundacyjnej w Platanie (zabrze, 15.00 - 19.00). Kończy nam się żarełko dla nich, a na fundacyjnym koncie pustki... dobrze byłoby je wyadoptować jak najszybciej. Może Doddy ma kogoś chętnego, zwłaszcza na suczkę?... Kto pomoże je ogłaszać?... Bardzo by pomógł!!! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
halbina replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
słodkie... -
[quote name='sara_rokitnica'][CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]HOTELIK[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [B]Kuruś jest już w hoteliku u Murki :multi: Potrzebna nam są jednak wciąż deklaracje na comiesięczne wpłaty na jego pobyt tam. [/B] [COLOR=darkorchid][B][U]DEKLARACJE NA HOTELIK:[/U][/B][/COLOR] 20 zł - gibon301 10 zł - Bjuta 20 zł - Syla 50 zł - Randa 20 zł - agata51 50 zł - ewu 10 zł - halbina RAZEM:[B] 200 zł[/B][B][COLOR=Red][/COLOR] [/B][/QUOTE] przypominam siebie i innych deklarowiczów!
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
halbina replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Email faktycznie ascetyczny, ale, proszę Was, żebyście nie dyskwalifikowały emaili i sms-ów w ogóle, ja np wolę taką formę, na sms mogę odpisać, że w sprawie adopcji proszę o email na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wtedy mogę przesłać "gotowca wstępnego i ankietę przedadopcyjną, nie tracę czasu na półgodzinną rozmowę, w której i tak zwykle nie poruszy się wszystkich tematów, poza tym nie mogę odbierać telefonów przez cały dzień i nei zawsze chcę je odbierać, więc sms daje szansę na to, by odpowiedzieć w wybranej przez siebie porze... -
[video=youtube;C7GGZzJfqPA]http://www.youtube.com/watch?v=C7GGZzJfqPA&feature=related[/video] [video=youtube;_9T1LXLU8Es]http://www.youtube.com/watch?v=_9T1LXLU8Es&feature=related[/video] [video=youtube;YYZiDSDMyhU]http://www.youtube.com/watch?v=YYZiDSDMyhU&feature=related[/video]