-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Dobre wieści nareszcie! A w moim banerku o 1% niestety nie...
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pan się odezwał, ma parę pytań, odpowiadam więc. Mieszka dwie ulice ode mnie... Jesteśmy umówieni na zapoznawczy spacerek na środę. Trzymajcie kciuki! -
zaciskam kciuki za Filipka!
-
no nie... strasznie Was ten zły los prześladuje... Mały, zbieraj się!
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
na razie cisza... -
Gucio trafił do Metra, Formica jest nękana tetefonami, tylko na ile te domki potencjalne są wymarzone?...
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Marro, Blumiś ma domek, mamy iść na wizytę poadopcyjną, ale póki Panda jest u mnie, nie mogę się wybrać. A zdjęć aktualnych na razie nie ma, ale wieści super! Pan był kilka razy u Formicy, ona widziała psa, moja koleżanka, która znalazła mu dom też go widziała już ze dwa razy. To Panda szuka nadal domku. -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
to jeśli będzie taka potrzeba, to w weekend byśmy poprosili... dziś dostałam obiecujący email: Witam znalazłem państwa ogłoszenie pod adresem : ([URL="http://www.oferty.pl/pl/category/zwierzeta-psy-amstaf/region/w-polska-slaskie-zabrze/amstaf-amstaff-mix-szczeniak-lagodnaszuka-domu-slask-801518.html?impression=normal_impression"][COLOR=#0000ff]http://www.oferty.pl/pl/category/zwierzeta-psy-amstaf/region/w-polska-slaskie-zabrze/amstaf-amstaff-mix-szczeniak-lagodnaszuka-domu-slask-801518.html?impression=normal_impression[/COLOR][/URL]) Chciał bym się dowiedzieć czy ogłoszenie nadal jest aktualne. Uwagę na pieska zwróciła moja Mama i mimo iż nie jesteśmy znawcami brakuje nam czworonoga nasz po przeżyciu leciwych 16 lat (kundelek znaleziony na ulicy) zdechł kilka lat temu i myślę że będziemy gotowi by w naszym domu pojawił się inny piesek. W domu jest troje dorosłych osób Ojciec jest Nauczycielem, Matka Kosztorysantem, Ja prowadzę w domu samodzielną działalność gospodarczą polegającą na zdalnym zarządzaniu sieciami komputerowymi i infrastrukturą IT co pozwala przebywać mi cały dzień w domu. Wiec piesek miał by zapewnioną opiekę. Mieszkamy w Okolicach stadionu KS Górnik Zabrze co oznacza iż blisko jest do Lasu gdzie często chadzałem na spacery. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz. Paweł L... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
na razie nie ma fundacyjnego allegro, mamy finansowe problemy i musimy uregulować zaległość allegrową... są zainteresowani, ale takich nie chcemy... dziś dostałam dwa sms-y, zacytuję smsowy dialog: "Aktualny?" ja - "Co "aktualny"?" "amstaff" ja - "Tak. Proszę o email" pani podała swój, dopisując: "ale jestem w kafejce" ja - "To proszę o telefon po 17.00. Teraz jestem w pracy i nei mogę rozmawiać." "To niech pan zadzwoni" ................................................. Po prostu nie mam pytań... więc nie zadzwoniłam... drugi sms też w tym stylu... i językowo koślawy, więc nie wiem, czy w ogóle odpisywać... -
Niestety mam bardzo smutną wiadomość; W nocy z niedzieli na poniedziałek (13 grudnia 2010 r.) za Tęczowy Most pobiegł mój ulubieniec, Pampuszek. Czekał już na niego dom, kiedy jakieś półtora tygodniu temu stan jego zdrowia uległ gwałtownemu załamaniu: stał się apatyczny, stracił apetyt, schudł, a jednocześnie jego brzuszek wypełnił się płynem. Zrobiliśmy test na FIP, który potwierdził podejrzenia. Pampuszek odszedł sam. Do końca był kociakiem kochanym, tulił się i mruczał. Bardzo to dla mnie smutne. Rozwałałam nieoddawanie Pampuszka, taki to był kochany kociak... A jednocześnie chciałam dla niego fajnego domku, który by go kochał i rozpieszczał. I taki się znalazł, pod Opolem... Niestety okrutna choroba zabrała go błyskawicznie... Pampuszek (ur. 19 kwietnia 2010r.) biały z czarnymi łatkami syn długowłosej Pampuszki [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S8yIywJ0dTI/AAAAAAAAFtI/C1cIXlLq3q0/s640/P4190116.th.JPG[/IMG] zdjęcia Pampuszki: [URL]http://picasaweb.google.pl/halbina40a/PampuszkiDzienPierwszy#[/URL] Imię: Pampuszek Urodzony: 19 kwietnia 2010 Płeć: Kotek Umaszczenie: biały z czarnymi znaczeniami kastracja - tak, październik 2010 r. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TEv0YCuRErI/AAAAAAAABJM/emkXnd88zA4/s512/P7240306.th.JPG[/IMG] [URL="http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/Pampuszek#"]http://picasaweb.google.pl/100275448574 ... Pampuszek#[/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/halbinac/Pampuszek#[/URL]
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dziękuję, dzis dzwoniła pani z Gliwic, ale mnie jakoś nie zachwyciła... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJt0QL-b0I/AAAAAAAADAw/2dPiGWX6vAg/s512/PC100011.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJt85pjhRI/AAAAAAAADBI/A1XHrwW4rBk/s512/PC100019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJt9piNPaI/AAAAAAAADBM/nYJCTspFne0/s512/PC100020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJt_k9qfkI/AAAAAAAADBQ/iZVMK8ouMGc/s512/PC100021.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJuByqhLTI/AAAAAAAADBU/FS5A4uwnZO8/s512/PC100022.JPG[/IMG] -
[quote name='halbina']I dwa szczeniaki... dziwnym zbiegiem okoliczności oba kilkutygodniowe, oba z Łazisk, oba pogryzione dotkliwie... suczka trafiła z interwencji do schroniska w Rudzie Śląskiej: \\[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2769/obraz017x.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/264/obraz018jk.jpg[/IMG] Niebieski w typie amstaffa trafił do weterynarza w Łaziskach, a stamtąd do mnie na dt: Bardzo dziękuje Halbino za przyjęcie szczeniaczka i tobie ARDNAS (Sandra i Grzesiu) za transport. Gdyby nie ta szybka akcja to szczeniaczka by już na świecie nie było. Akcja ekspresowa. Zdjęcia z podróży do DT, które przysłała mi na komórkę ARDNAS. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9164/20101009078.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5394/20101009079.jpg[/IMG] ponieważ suczka wydała mi się jego siostrą, taką brzydszą, bo mniej w typie rasy... uznałam, że niesprawiedliwością jest ratowanie tylko tego ładniejszego... i wzięłam też małą do siebie na dt... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194231-SZCZENIAK-z-otwarta-ran[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194221-W%C5%82asna-matka-chcia%C5%82a-go-zagry%C5%BA%C4%87.Poraniony-6-tyg.-szczeniak-amstaffa-%28b%C5%82%C4%99kitny%29.Zabrze/page2[/URL] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS0s77Z4PI/AAAAAAAAArY/yX7Z4oVmG9I/s640/PA120078.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS1ojRMzTI/AAAAAAAAAtU/l5CZgLaLQCE/s512/PA120109.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2Bs-DsFI/AAAAAAAAAt8/FL26c7MSmjc/s640/PA120120.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TLS2DwxiXSI/AAAAAAAAAuE/AodsD98ZGIA/s512/PA120122.JPG[/IMG][/QUOTE] Panda wygląda teraz tak: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJt9piNPaI/AAAAAAAADBM/nYJCTspFne0/s512/PC100020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJuH4Wpw_I/AAAAAAAADBo/hcVJwrLVC8o/s512/PC100028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJuKUfMG8I/AAAAAAAADBs/-SdqdOoS2hw/s640/PC100029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJwFqMxG9I/AAAAAAAADHo/DHHuGOrZ2qU/s512/PC100133.JPG[/IMG] niestety, wróciła z adopcji z powodu alergii... znów szuka domu...
-
Oj Guciu, szukaj domku!
-
[INDENT][IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJwOQJk7xI/AAAAAAAADIE/2FN7WKGfINM/s720/PC100140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJwREmhJXI/AAAAAAAADII/j-ZOgE9Vu7o/s512/PC100141.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJwTo_Qc5I/AAAAAAAADIM/i5zFB2LvYjk/s640/PC100142.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJwVXZuXHI/AAAAAAAADIU/t5jQohPZtFI/s576/PC100143.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TQJwbgQoiHI/AAAAAAAADIg/PCVMaBh5UUQ/s720/PC100145.JPG[/IMG] bajzel na kółkach... ale nie mogłam się oprzeć zrobieniu fotek... XL pasuje jak ulał![/INDENT]
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
nie mam na razie informacji w sprawie domku... ale mam aktualne, świeże fotki Pandy: [URL]http://picasaweb.google.com/halbinac/PandaGrudniowa[/URL]# Panda z dziewczynką kończącą szkołę podstawową -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
u mnie to samo na razie... milczenie... może pani przekonuje pana... obiecała poinformować w każdym razie... -
Sosnowiec: chartem to on nie jest - słodki szczeniak z budy - MA DOM
halbina replied to aisai's topic in Już w nowym domu
no to super! -
Ależ jest... i to nie tylko na zdjęciach, przede wszystkim w serduchu!
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
niestety, poszło wszystko dla kociaków... -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czyli czekamy... dwa domy potencjalne, dwa muszą zdecydować... -
[INDENT]Proszę wszystkich o pomoc!!! Wczoraj wieczorem zaginął Ibo, jest to nasz adopcyjny pies. W nowej rodzinie byl raptem tydzień. Pobiegł za sarną przebiegł przez ulicę, przestraszył się hamującego samochodu odbił w druga stronę i przepadł! Pani która prowadziła samochód mówiła że lekko go tyrpnęła ale nic mu się nie stało.Właściciele szukali go prawie całą noc i dziś od rana. Dog nie igła musi gdzies być! Pies zaginął w Katowicach -Piotrowicach. Proszę pomóżcie rozpuszczać wici!! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/TOlSjSFDYvI/AAAAAAAACi0/fHopu-zkR5g/PICT0022.jpg[/IMG] [B][SIZE=5]722 394 983 lub 504 292 591[/SIZE][/B] [/INDENT]