-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[URL="http://demotywatory.pl/2316248/PRZEBIEGLOSC"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1290526253_by_13xdarox13_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2491987/Nie-chce-mi-sie-wstawac"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1293822144_by_Ekscentryczny_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2541617/Pupil"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201101/1294595145_by_xyhoo23_500.jpg[/IMG][/URL]
-
chyba jeszcze 5 postow potrzebnych,,,
-
to jest PRAWDA o kotach... ja mam takie dwa koty (nie ujawnię, które...)
-
to dodam coś, żeby było szybciej: [CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#ff0066]Jak podać kotu tabletkę?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [LIST] [*][FONT=Verdana][SIZE=2][IMG]http://cats.alpha.pl/images/lev14.jpg[/IMG]Usiądź na kanapie. Podnieś kota i ułóż go sobie w zgięciu łokcia w taki sposób jakbyś chciała podać dziecku butelkę ze smoczkiem. Mów do niego czułym głosem.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Prawą ręką drap kota pod brodą tak długo aż otworzy pyszczek (bądź cierpliwa!). Włóż tabletkę do pyszczka. Puść kota, ale zwróć uwagę, w którym kierunku pobiegł.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Podnieś tabletkę z podłogi i znajdź kota. Usiądź na podłodze w kuchni i trzymając go tak jak poprzednio, włóż tabletkę do pyszczka. Puść kota, ale zwróć uwagę, w którym kierunku pobiegł.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Schyl się aby podnieść tabletkę z podłogi i idź poszukać kota. Przynieś go z powrotem do kuchni. Przytrzymaj kota tak jak poprzednio, ale tym razem przytrzymaj jego przednie łapy przedramieniem. Włóż mu tabletkę do pyszczka.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Oderwij pazury tylnych łap kota od swojego ramienia. Ponownie pójdź po kota, podnieś z podłogi na wpół rozpuszczoną tabletkę i wyrzuć ją do śmieci.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Wyjmij nową tabletkę z buteleczki. Teraz idź do łazienki i przygotuj miękki ręcznik. Zostań w łazience razem z kotem i zamknij drzwi.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Usiądź na podłodze i owiń kota ręcznikiem, tak aby wystawała tylko głowa. Utul go w ramionach i zdejmij tabletkę z półki.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Ściągnij kota z kabiny prysznica (nie wiedziałaś, że kot potrafi z miejsca skakać na wysokość dwóch metrów, prawda?!) oraz owiń wokół niego ręcznik nieco mocniej, tak aby tym razem jego łapy na pewno się nie wydostały. Mocno trzymając jego pyszczek palcami, postaraj się go otworzyć i wrzucić tabletkę do środka. Szybko zamknij pyszczek (kota, nie swój).[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Usiądź na podłodze z zawiniętym w ręcznik kotem na kolanach. Głaszcz go i przemawiaj do niego czule przez co najmniej pół godziny - w tym czasie tabletka powinna się rozpuścić.[/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana][SIZE=2]Rozwiń ręcznik i wypuść kota. Otwórz drzwi łazienki. Przemyj swoje rany ciepłą wodą z mydłem, uczesz się i znajdź sobie coś do roboty przez następne osiem godzin. Następnie powtórz wszystko od początku.[/SIZE][/FONT] [/LIST][RIGHT][FONT=Verdana][SIZE=2]Autor nieznany[/SIZE][/FONT][/RIGHT] [CENTER] [/CENTER]
-
Kurde... nie cierpię 13 strony na wątkach.. .a już była 14... i dogo pożarło coś... szybko na 14!!!
-
Dobra, Cioteczki, pełna mobilizacja kciukowomentalna! Trzymamy kciuki za 1. Zdrowie maluszków 2. Potencjalne domki u: a) mojej koleżanki dla Tiny b) państwa z sąsiedztwa dla Lusi c) państwa z Biskupic dla chłopaka czekoladki d) jutrzejszy telefon potwierdzający domek w Biskupicach dla Cmoka (dom z polecenia innej mojej koleżanki z pracy) e) telefon piątkowy potwierdzający domek dla Dudusia (dom cioteczki Justyny - mojej byłyj uczennicy i pańci dożycy, obecnie działającej głównie na Molosach) f) ewentualne domki ankietowe w zapasie dwa - chętne na chłopców! może uda się tym maluchom Martyny! 3. Szczepienia i czipowanie maluchów w środę! 4. Domki dwa, a może i trzy dla moich kotów: Misza na 99% w piątek do Gliwic, Suri i może jeszcze chętny pan na Miszę skusi się na któregoś podopiecznego... a zostanie Grisza i Pikselka... I nie cieszyć mi się na razie, nie zapeszać, tylko kciukasy w górę albo w piąchy zaciskamy!!!
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
no to wypiję/się upiję za najwspanialsze domki stałe w dawnej stolicy, a moim wymarzonym mieście... -
:-o [quote name='alina71']Się poryczałam po tych zdjęciach. Kciuki za domki.[/QUOTE] po których?... :-o :-o :-o [IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201101/1295811199_by_Cerber0_500.jpg[/IMG] ;) ;) ;) Mam dobry domek dla Lusi, dziewczynki będą mieszkać w mojej okolicy i będą prawie sąsiadkami... No i obie będą odwiedzać lecznicę Formicy :razz: Państwo mieli sunię 15 lat, niedawno odeszła za TM.
-
[quote name='MartynaP']na FB dziewczyna pyta "Udostepnione.... czy pieniazki mozna wplacic paypalem? a moze daloby rade z domkiem stalym w UK?? "[/QUOTE] można tak wpłacać, a konto jest w banku w oddziale gliwickim... chemy zaczipować maluchy przed wydaniem...
-
[IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201003/1269016819_by_pawelo1920_500.jpg[/IMG]
-
słuchajcie, jeszcze ciekawostka: szczeniaki się wybarwiają.. .czekoladowy chłopak czernieje, a Tina i jeden jej brat na karczku czekoladzieje :p
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Wellington, przepraszam, komórka padła, teraz się ładuje, napisałam na gg Emilii: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]telefon do Elik, wellington własnie sie wybiera po szczeniory, kazałam jej chwilę poczekać [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]17:15:13 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale mi się rozładowała teraz komórka [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]17:15:21 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]naładowanie chwilę trwa [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]17:15:44 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a wellington nie może ich przetrzymać, więc trzeba prosić Elik o to [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]17:16:13 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i dać znać za chwilę wellington, czy ma je przewozić, czy nie [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]17:16:38 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]szukaj kogoś, kto natychmiast to ustali z Elik i zadzwoni do wellington[/FONT][/COLOR] -
Martynko, napisz email informacyjny o swoich szczeniakach, dołącz kilka zdjęć i wyślij do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jeśli wydam swoje szczeniaki, to będę ludziom podsyłać Twoje.
-
[INDENT]10 ankiet, 8 bardzo obiecujących, a psiaków 5, a w zasadzie 4, a może nawet 3 tylko... bo na 2 miałam już potencjalnych chętnych z rekomendacją, czekam na potwierdzenie z ich strony... a czarna suczka została dziś "podsunięta" mojej koleżance z pracy i... "trzymać kciuki"!!! [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]TINA:[/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000000][IMG]http://i52.tinypic.com/xkncpv.jpg[/IMG][/COLOR] Szanse na domki mają też kocurek Misza i kotka Suri... [/INDENT]
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
10 ankiet, 8 bardzo obiecujących, a psiaków 5, a w zasadzie 4, a może nawet 3 tylko... bo na 2 miałam już potencjalnych chętnych z rekomendacją, czekam na potwierdzenie z ich strony... a czarna suczka została dziś "podsunięta" mojej koleżance z pracy i... "trzymać kciuki"!!! [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]TINA:[/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=#000000][IMG]http://i52.tinypic.com/xkncpv.jpg[/IMG][/COLOR] Szanse na domki mają też kocurek Misza i koteczka Suri... -
preferuję email, a na te szczeniaki będzie masa chętnych... mam po akcji 10 ankiet i w pierwszej kolejności załatwiam tych ludzi, bo są bliżej i łatwiej o wizytę itp, poza tym rozmawiałam na żywo z nimi na akcji. Na stronie fundacji przy zdjęciach szczeniaków jest mój numer podany, ale starajcie się nie podawać go każdemu... Proszę o wstępną selekcję - pytanie o zgodę na sterylizację, wizytę przedadopcyjną itp. Mówcie ludziom, że wolę email, bo mogę przesłać informacje i zdjęcia, dopiero, kiedy ktoś stwierdzi, że nie ma poczty czy netu, podawajcie telefon. [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=maluchy[/URL]
-
[URL]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-wymierzenia-maksymalnych-mozliwych-kar-trzem-sprawcom-bestialskiego-spalenia-kota-w-wigilie-swiat-bozego-narodzenia-2009-a-takze-rozpatrzenia-spraw-przez-sad-i-wydania-wyrokow-w-terminie-bez-dopuszczenia-do-przedawnienia-czynu/161[/URL]
-
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
fajniutkie, o psiakach Twoich pamiętam, jakby ktoś pytał... -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Halbino, napisz prosze mail do mnie - pw sie nie otwiera ...[/QUOTE] Poszło, odbierz. -
Martynko: drugie pytanie raczej na nie... a pierwsze? sama nie wiem, muszę dopytać...
-
[quote name='Atrisko']...maluszki dzisiaj drugi dzień publicznych "występów " w Platanie......pewnie Halbinka i Dziewczyny ręce pełne roboty mają jak to przy niedzieli bywa...mam tylko nadzieję że Zabrzanie i dzisiaj hojnie skarbonki zasilali.... P.S. Mara czy i wczoraj Twoja córcia była obecna??? czy to ona puszczała maluchom melodię z komórki która obudziła i "zwabiła" tego największego szczeniorka? Cmoka chyba?[/QUOTE] Komórka była moja, a córcia Aliny, nie ma jej na dogo... Mara chodziła z Chesterem, tym rudym psiakiem, Marta jst za młoda na dzieci tej wielkości, ma coś ze ok. 20 lat... Akcja przebiegała podobnie jak wczoraj, ale ruch był dziś mniejszy i ankiet też niedużo... teraz muszę je przejrzeć i wybrać te fajne, szzybko kontaktować się z domkami i wydawać maluchy... we wtorek chcemy je zaszczepić, rozmowy, wizyty przedadopcyjne i przekazanie szczeniorów w trakcie końcówki tygodnia... zaciskać kciuki, bo teoretycznie mamy domki... oby okazały się fajne!
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Jak przyjade jutro po nie zeby je zawiezc do halbiny :lilangel: to wezme kontenerek i surowice dla nich. Czy halbina wie o swoim szczesciu ?[/QUOTE] dowiedziałam się z Twojeego pv właśnie... oj będę mieć wesoło z siódemką szczeniaków... -
bardzo dziękuję za pomoc :-)