-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
A może wpadniesz, Martynko, ze swoimi?... o ile zaszczepione... możemy zrobić dwie zagrody...
-
Żądamy od ZG TOZ pomocy dla CELESTYNOWA!!!!!!
halbina replied to iza_szumielewicz's topic in Schroniska
[quote name='Dogo07']Czy nic nie można z tym zrobić :( ? Jak pomóc psiakom, które tam obecnie są :( ? Czy media poruszają ten temat ?[/QUOTE] przecież wkleiłam link, to wiadomość z 1 strony ONET, tyle, że pojawiła się tam w środku nocy i znikła przed świtem... jak uśpią 500 psów to będzie we wszystkich mediach... albo jak się zaczną petycje w tej sprawie z kilku tysiącami podpisów... prawdę powiedziawszy, zrobiłam z prywatnego mieszkania minischronisko: 2 duż swoje psy, 4 koty na dt i 5 szczeniaków... nie jestem w stanie przyjąć niczego więcej, więc "linia szybkich adopcji" równa się dla mnie z fikcją albo z adopcjami za TM właśnie... bez jakiejkolwiek kontroli adopcje będą efektem medialnego szumu i z tych 500 psów i tak "zniknie" 90% (w lasach, na autostradach, w innych schronach i za TM). Tylko rozwiązania systemowe mogą być gwarancją zmniejszenia populacji i polpszenia warunków tych ofiar ludzkiej głupoty i bezduszności... Nie mamy miejsc w dt na 500 psów, nie przyjmie 500 psów inne schronisko... nie będzie 500 idealnych czy dobrych adopcji tak nagle do 9 lutego... Można napisać petycje i nagłaśniać sprawę, reklamować psy i alarmować... szukać natychmiast dt, ale do tego potrzebn są zdjęcia i sztab ludzi... ja muszę się zająć swoją jedenastką... przepraszam was, 500 ofiar mojego gatunku, 500 ofiar mojego narodu... HEKATOMBĄ określało się dawniej takie zjawisko...- 462 replies
-
- celestynów
- remont
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
uwagi słuszne, al musielibyśmy mieć więcej stolików, żeby klatki postawić wyżej... i mieć znacznie więcej wolontariuszy... no i po jednym szczeniaczku dla każdego przechodzącego :P (a tak na poważnie, to akurat te były izolowane, bo przecież nieszczepione jeszcze...)
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
tak, nawet na kupki już nie narzekamy... zresztą już chyba przerosła brata... -
Żądamy od ZG TOZ pomocy dla CELESTYNOWA!!!!!!
halbina replied to iza_szumielewicz's topic in Schroniska
A ja jestem za "linią szybkich adopcji... tych za TM..." W naszym kraju za dużo jest psów i każdy zwyrodnialec może go bezpłatnie mieć i bezkarnie np porzucić, no chyba że woli nakręcić sobie filmik i stać się bohaterem youtube... Jak się "wyadoptuje za TM" 500 psów, to stanie się cud, czyli tzw fakt medialny, wtedy może wreszcie społeczeństwo ruszy sumienie i naciśnie na ustawodawców i władzę tak, że wprowadzi się jakieś obostrzenia wobec tych, którzy zwierzęta chcą mieć, psów będzie mniej i staną się mniej dostępne, no i tym, które trafią do schronisk też się polepszy... Skoro nie można wymóc obowiązkowych sterylizacji i czipowania, to może psiobójstwo wstrząśnie społeczeństwem... (dla tych, co nie rozumieją intencji wypowiedzi na wszelki wypadk wyjaśniam - użyłam sarkazmu!)- 462 replies
-
- celestynów
- remont
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
nie umów - ankiet, do umowy to jeszcze trochę procedur... ale źle, że się nie ujawniłaś! a jak Ci się akcja podobała? no i jak szczeeniorki "na żywo-śpiąco"?
-
[quote name='agrabcia']No właśnie ten sam mam i wyświetla mi się PKO 1 oddział w Gliwicach[/QUOTE] może być, ale dopytam Formicę... Pokazywaliśmy się na akcji fundacyjnej w CH Platan w Zabrzu, jutro druga część od 15.00 do 19.00, zapraszamy! Szczeniaki robiły furrorę, jak zwykle maluchy... były też "liski" ;-) i koty, ktoś pytał o fredki... Mamy kilka ankiet na szczeniaki, głównie te najmniejsze, trzymajcie kciuki za domki dla nich, najlepsze domki! Ale i za innych podopiecznych fundacji - koty i psy... oraz za hojność zabrzan! zbieramy pieniążki na cele statutowe oraz karmę, sprzedajemy fajne kartki i kalndarz, torby itp. Agrabciu - taka kwota to już szczepienie dla jednego szczEniaka - PODZIĘKUJ W NASZYM IMIENIU KOLEŻANCE, JA DZIĘKUJĘ TOBIE!
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
halbina replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lara']Doniesiono mi, ze macie tutaj piekne psisko w typie beaucerona (tak, tak, taki podobny do dobermana ;-) Wstawie go na swoja strone, moze go ktos wypatrzy. Nie widze na zdjeciach, ma psisko podwojne albo pojedyncze chociaz dodatkowe pazury na tylnich lapach? (tak tylko pytam, bo to cecha rozpoznawcza u rasowcow)[/QUOTE] [URL="http://rds.yahoo.com/_ylt=A0WTb_vlPDtNLD8ANlyjzbkF/SIG=12nc60gnt/EXP=1295814245/**http%3a//www.licencephoto.com/mini_photos/AUMOFVhFOK/Chiens-Dogs1.jpg"][IMG]http://www.licencephoto.com/mini_photos/AUMOFVhFOK/Chiens-Dogs1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://rds.yahoo.com/_ylt=A0WTb_vlPDtNLD8APlyjzbkF/SIG=13hab7p1v/EXP=1295814245/**http%3a//www.greatdogsite.com/resources/photos/from_owners/Beauceron-watermarked-1230213080.jpg"][IMG]http://www.greatdogsite.com/resources/photos/from_owners/Beauceron-watermarked-1230213080.jpg[/IMG][/URL] -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
halbina replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
to nie jest dog, ale może jakiś przodek nim był... a inny dobermanem... obawiam się, że adopcjedogów nie bardzo będą mogły pomóc, bo dogów dużo, a to drogie w hotelikowaniu i utrzymaniu psy... ale pokazać na Molosach można... [URL="http://rds.yahoo.com/_ylt=A0PDoTBAOjtNxmIAVH6jzbkF/SIG=1335tme54/EXP=1295813568/**http%3a//upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Dog_niemiecki_czarny_103.jpg"][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Dog_niemiecki_czarny_103.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://rds.yahoo.com/_ylt=A0PDoTBJOztN8QIArJujzbkF/SIG=12iv8lek4/EXP=1295813833/**http%3a//www.onlyforpetlovers.com/breeds/Doberman-Pinscher01.jpg"][IMG]http://www.onlyforpetlovers.com/breeds/Doberman-Pinscher01.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.happyanimals.ca/images/young_doberman.jpg[/IMG] -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
fajnie ma... a po co te białe kwadraty? -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
jest najmniejsza, najbardziej szuka ciepełka, ale w kaszę nie daje sobie dmuchać rodzeństwu... -
Żądamy od ZG TOZ pomocy dla CELESTYNOWA!!!!!!
halbina replied to iza_szumielewicz's topic in Schroniska
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/500-psow-ze-schroniska-zostanie-uspionych,1,4119015,wiadomosc.html- 462 replies
-
- celestynów
- remont
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Szczeniak po amputacji przedniej łapy [*]
halbina replied to CoolCaty's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szok... i smutno... [*] -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Fajny wąteczek :cool3: szczeniaków jest 5, brakuje najmniejszego chłopczyka... -
rób, czemu nie...
-
Własna matka chciała go zagryźć. Błękitny amstaff ma wymarzoney domek!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Przesyłam aktualne zdjęcia naszego pieszczocha, na pierwszym oczywiście ze swoją panią natomiast na drugim Grand udaje, że wcale nie siedzi w pościeli swoich właścicieli. Hehehehe W dniu wczorajszym byliśmy u Weta Grand dostał zastrzyk na choroby zakaźne, natomiast za dwa tygodnie będzie już szczepiony na wściekliznę. Poza tym zaczął szkolenie z panami Policjantami i ich psami, dzięki temu ma już paru kolegów do zabaw:) Pozdrawiam serdecznie [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTnRT7t2XKI/AAAAAAAAE44/u3dDv1zDdkM/s512/100_2357.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTnRsaTlJyI/AAAAAAAAE44/h4cxct5935E/s640/100_2366.jpg[/IMG] -
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejjTW3TgI/AAAAAAAAEVs/DzOF5gMSdXs/s720/P1200294.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejmSfFt_I/AAAAAAAAEV0/W_xuLnocyvU/s512/P1200298.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejnQUT4OI/AAAAAAAAEV4/z52qHjLkvAw/s720/P1200300.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejoo7Es9I/AAAAAAAAEV8/YeYiXfYtD3E/s640/P1200302.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejqGPspMI/AAAAAAAAEWA/iC3qaebZXF0/s640/P1200303.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejrcX6ovI/AAAAAAAAEWE/-ik9RNd49Lg/s640/P1200304.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejH1cIxII/AAAAAAAAEUQ/5hwSveA7w18/s720/P1200247.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejKS52TOI/AAAAAAAAEUY/GQyk-RJ9zqA/s640/P1200250.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejLuzi-fI/AAAAAAAAEUc/IUeTteey4kQ/s512/P1200254.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejQN3R65I/AAAAAAAAEUs/HtiAieBUr-c/s640/P1200267.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejT-IKxYI/AAAAAAAAEU4/SdsxAmYTcOA/s512/P1200275.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejU30CHwI/AAAAAAAAEU8/n2gAvYYdNcA/s720/P1200279.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejYGXa_xI/AAAAAAAAEVI/JisMC37JLeE/s640/P1200282.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejZFUMDVI/AAAAAAAAEVM/dyXZTBlPxmU/s640/P1200283.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejc2tDcDI/AAAAAAAAEVc/jJmYv9AVD3g/s640/P1200286.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejfVhdj8I/AAAAAAAAEVg/d9YXW6m4RdU/s640/P1200287.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejh2e5w4I/AAAAAAAAEVo/fM9cSPEDbbA/s720/P1200293.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTei6xpCNKI/AAAAAAAAETg/kg4Mc5gwe54/s640/P1200191.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTei72hBnmI/AAAAAAAAETk/T8T4Ic2ptlM/s640/P1200201.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejBfxAOKI/AAAAAAAAET4/4l35ErImTb8/s640/P1200235.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejDQkay1I/AAAAAAAAEUA/3FnmgVFpKbE/s720/P1200239.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejEr2yKwI/AAAAAAAAEUE/Uep4uiwTaiA/s720/P1200240.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTejFjOalxI/AAAAAAAAEUI/ribyJA58noc/s640/P1200242.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeikqTRjUI/AAAAAAAAESQ/NCbX2GVp8VY/s640/P1200146.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeir49BaoI/AAAAAAAAESo/pVqRA4WbZHE/s512/P1200158.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeitAiBE6I/AAAAAAAAESs/PCqJbHc6-nA/s512/P1200159.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiztaNAcI/AAAAAAAAETI/c677oJHxH9U/s640/P1200175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTei2YTlPJI/AAAAAAAAETQ/brLUssLUufM/s640/P1200179.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiUbytQfI/AAAAAAAAERg/JlgTDnLILvg/s512/P1200130.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiV3pPHzI/AAAAAAAAERk/HMyXq6-N6dk/s640/P1200131.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiXVhpNtI/AAAAAAAAERo/nZvc0vIT7Jo/s640/P1200133.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiYr61z8I/AAAAAAAAERs/2NQ0jB03ApE/s640/P1200134.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeibLphyAI/AAAAAAAAER0/shTZB4-AI60/s640/P1200136.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeieXUFtPI/AAAAAAAAER8/VOUbItj4NSY/s640/P1200138.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiODe4C9I/AAAAAAAAERM/2yvWyOVinKo/s640/P1200124.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiPNxXB_I/AAAAAAAAERQ/3Wu-jY7Clm0/s640/P1200125.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiQRGrl7I/AAAAAAAAERU/tUQV6L-k4wA/s640/P1200126.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiRiuXamI/AAAAAAAAERY/YmyI8d3l0ZE/s640/P1200128.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiTBYesbI/AAAAAAAAERc/oPOF9hDjM0E/s640/P1200129.JPG[/IMG]
-
[SIZE=2]wiersz Barbary Borzymowskiej:[/SIZE][B] [SIZE=4]Ogłoszenie [/SIZE][/B] [I]Zaginął dom…[/I] [I]Może ktoś widział, może ktoś wie,[/I] [I]gdzie taki dom jest, w którym[/I] [I]człowiek płacze po psie?[/I] [I]W którym jest miska w kącie[/I] [I]i boleśnie puste posłanie,[/I] [I]smycz na ganku,[/I] [I]kość pod łóżkiem zgubiona,[/I] [I]gumowa nadgryziona zabawka,[/I] [I]a na ścianie odbicie ogona…[/I] [I]Ja tak bardzo za tym tęsknię…[/I] [I]Jeśli wiesz, gdzie taki dom jest,[/I] [I]proszę… proszę… powiedz mi o tym –[/I] [I]rozpaczliwie bezdomny pies [/I] [I][IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiICUILSI/AAAAAAAAEQ4/a_4kCXHhD_Y/s640/P1200118.JPG[/IMG][/I] [I][IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiKosOWMI/AAAAAAAAERA/AiF095zpLMQ/s512/P1200120.JPG[/IMG][/I] [I][IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiLlKMyXI/AAAAAAAAERE/BV9D79gOUIU/s512/P1200121.JPG[/IMG][/I] [I][IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TTeiNG6f7cI/AAAAAAAAERI/UuGJ8XrFqsY/s512/P1200122.JPG[/IMG] [/I]
-
Ale na akcję możesz z nami... wypijemy kawkę i zobaczysz szczeniorki...