Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Dwa emaile, jeden ogólnikowy, drugi, też lakoniczny, ale chyba tej pani ze Świętochłowic, przesyłam info i pytania...
  2. Pozdrowionka dla Ciebie i stadka! Tęsknimy za Wami!
  3. [URL]http://www.usmiechnijsie.1k.pl/[/URL]
  4. Cieszę się z adopcji i dobrego okresu! Oby tak dalej!!!
  5. Był jeden obiecujący telefon ze Świętochłowic, Florek ma szanse na dom, zaciskajcie kciuki!
  6. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rgKztDDI/AAAAAAAAFOI/yFRZ8ziE5ok/s720/DSC_0240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rmks4YfI/AAAAAAAAFOU/VLpcHoX78Ek/s512/DSC_0244.JPG[/IMG]
  7. Tu najlepiej widać jego kolor: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rSJgb_QI/AAAAAAAAFNo/3em_kHGeT0k/s720/DSC_0231.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rYOYbYCI/AAAAAAAAFN4/TDAlNVBKLj8/s512/DSC_0235.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6raWziE1I/AAAAAAAAFN8/vslvPJttGoM/s512/DSC_0236.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rbu0b9eI/AAAAAAAAFOA/HpYyNm_Hmxo/s512/DSC_0237.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rdBLHbPI/AAAAAAAAFOE/3co7UdjO4ZE/s576/DSC_0239.JPG[/IMG]
  8. [QUOTE=Sissi's Mum;16299183]Zaglądam tu do maluszków już któryś raz i stale nurtuje mnie pytanie - ile one teraz ważą. Zwłaszcza Florek :-) I czy na tej podstawie można przewidzieć jaki duży będzie w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie :-)[/QUOTE] Cmok jest już większy i cięższy od kotki, waży chyba ok. 3 kg, ale nie mam jak zważyć... A Florek jest o połowę mniejszy, nie będzie duży - myślę, że najwyżej pod kolanko. [quote name='olivetshka']Ogłoszenia dla chłopców - na razie tyle dałam radę, resztę może jutro: [url]www.brzozowiak.pl[/url] - czeka na dodanie [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-234869.html[/url] [url]http://www.ogloszenia-przez.net/dwaj_bracia_mix_labrador_poszukuj_swego_miejsca_na_ziemi,20110211211054.html[/url] [url]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/ogloszenie.html,,c0:vwadv:846816[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/20652.html[/url] [url]http://katowice.freecf.pl/dwaj-bracia-mix-labrador-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi_a30472[/url] [url]http://sloniu.pl/13/darmowe-ogloszenia/15/108/8087.html[/url] [url]http://zabrze.lento.pl/dwaj-bracia-mix-labrador-poszukuja-swego,34717.html[/url] [url]http://adsy.pl/ogloszenia/161/posts/7/33/44573.html[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=100755[/url] [url]http://zabrze.szybkooferty.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi/818876.html[/url] [url]http://adpedia.pl/slaskie/zabrze/drobne/zwierzeta/ogloszenie/dwaj_bracia_mix_labrador_poszukuja_swego_miejsca_na_ziemi,134970/[/url] [url]http://www.jgogloszenia.pl/ogloszenie,20110211212707,dwaj_bracia_mix_labrador_poszukuja_swego_miejsca_n.html[/url] [url]http://www.adoos.pl/post/19205733/dwaj_bracia_mix_labradora_poszukuja_swego_miejsca[/url] [url]http://eszukam.pl/dwaj-bracia-mix-labrador-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi/zabrze/323997/[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Dwaj-bracia-mix-labrador-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi.html,173796[/url] [url]http://wroclaw.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165886338[/url] [url]http://katowice.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165886509[/url] [url]http://krakow.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165886669[/url] [url]http://kielce.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165886842[/url] [url]http://poznan.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165887160[/url] [url]http://warszawa.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165887327[/url] [url]http://zielonagora.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165887528[/url] [url]http://lodz.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165888025[/url] [url]http://opole.olx.pl/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-iid-165888222[/url] [url]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego,idc28d24bb18382.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?id=87677[/url] [url]www.ojej.pl[/url] - oczekuje na dodanie [url]http://wroclaw.szerlok.pl/oferta/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-ID4X3U.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi/27466[/url] [url]http://zielonagora.szerlok.pl/oferta/dwaj-bracia-mix-labradora-poszukuja-swego-miejsca-na-ziemi-ID4X3V.html[/url][/QUOTE] Super! Jesteś jak błyskawica, bardzo dziękuję! Wyjeżdżam w piątek na dwa dni... muszę organizować opiekę dla całego stadka... oby maluchy znalazły domki jak najszybciej!
  9. Tu najlepiej widać jego kolor: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rSJgb_QI/AAAAAAAAFNo/3em_kHGeT0k/s720/DSC_0231.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rYOYbYCI/AAAAAAAAFN4/TDAlNVBKLj8/s512/DSC_0235.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6raWziE1I/AAAAAAAAFN8/vslvPJttGoM/s512/DSC_0236.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rbu0b9eI/AAAAAAAAFOA/HpYyNm_Hmxo/s512/DSC_0237.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rdBLHbPI/AAAAAAAAFOE/3co7UdjO4ZE/s576/DSC_0239.JPG[/IMG]
  10. Florek: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rLIzKdyI/AAAAAAAAFNY/cxlwTGeB1VE/s512/DSC_0227.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rMWLB75I/AAAAAAAAFNc/ENJu8v3xvvE/s576/DSC_0228.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rN6HtInI/AAAAAAAAFNg/ACYNTOrxfo8/s512/DSC_0229.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6rPS0uQxI/AAAAAAAAFNk/wDOu99NPZHA/s576/DSC_0230.JPG[/IMG]
  11. [quote name='olivetshka']Czyli e-mail teraz jest na pewno ok? By póżniej znów niespodzianki nie było :)[/QUOTE] tak, teraz jest dobry!
  12. a nie było go na Miau?... Mam kopię Pampuszki... ale to nie ona...
  13. [INDENT]Jesteśmy dwaj: czarny Cmok i czekoladowy mini Florek. Urodziliśmy się na początku grudnia 2010, mamy więc dwa i pół miesiąca. Nasza mama była podobno labradorką, a tata bokserem. Jednak różnimy się wielkością i wagą, choć obaj jesteśmy ładni. Mamy delikatną błyszczącą sierść i śliczne mordki. Różnice w naszej wielkości spowodowało nieodpowiednie karmienie i zarobaczenie. Trafiliśmy w takim stanie do schroniska, na szczęście znaleźliśmy dom tymczasowy. Jesteśmy teraz odpowiednio karmieni i nabieramy sił. Brykamy i kochamy się przytulać! Teraz potrzebne są nam kochające i odpowiedzialne domki. Możemy mieszkać z innymi psami i kotami, a także z dziećmi. Mamy już książeczki zdrowia: odrobaczeni, zaszczepieni dwa razy. Opiekuje się nami fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu. Wydani zostaniemy tylko po wizycie przedadopcyjnej i podpisaniu umowy, w której warunkiem podstawowym jest przyszła sterylizacja/kastracja. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. (po 17.00) 793064211 [URL]https://picasaweb.google.com/halbinac/DwojeczkaZPiatki[/URL]# [URL]https://picasaweb.google.com/halbinac/SpacerPrzedwosnie[/URL]# Miały ogłoszenia, Pysioo robiła, tylko jakoś nie bardzo ludzie się odzywali... może dlatego, że prosiłam o emaile tylko... A podałam błędny... teraz, kopiując, się zozientowałam... ech... [/INDENT]
  14. Słuchajcie, czy one są ogłoszone? gdzie konkretnie? nikt nie pisze, nikt nie dzwoni... buuu...
  15. [URL]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole-zaglodzil-i-zmumifikowal-amstaffa,1,4170984,region-wiadomosc.html[/URL] [B]Zwłoki zagłodzonego psa rasy amstaff znaleźli policjanci przeszukujący mieszkanie 29-latka z Opola. Mężczyzna został wcześniej zatrzymany za posiadanie narkotyków. Usłyszał już zarzut, m.in. znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. [/B] Jak przekazał rzecznik opolskiej policji nadkomisarz Maciej Milewski, policjanci znaleźli zwłoki psa. Był przywiązany do kaloryfera, doszczętnie wychudzony i zmumifikowany. W pomieszczeniu czuć było fetor gnijącego zwierzęcia. - Okoliczności znaleziska wskazują, że zwierzę od długiego czasu było systematycznie głodzone - relacjonował Milewski. Do zagłodzenia zwierzęcia przyznał się 29-letni Karol U. Tego dnia został zatrzymany do kontroli na opolskim osiedlu Chabrów. Policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z marihuaną, a w jego samochodzie kolejne dwa opakowania - łącznie 1,2 grama. Funkcjonariusze rutynowo w takiej sprawie poszli również do mieszkania zatrzymanego. Oprócz zwłok psa znaleźli tam jeszcze woreczek z ponad 5 gramami amfetaminy. Ponieważ mężczyzna tłumaczył, że niedozwolone substancje kupił na własny użytek w Czechach, oprócz zarzutu posiadania narkotyków usłyszał też zarzut przewożenia ich w obszarze wewnątrzwspólnotowym. Może mu za to grozić kara do pięciu lat więzienia. Niezależnie od tego, sąd rozpatrzy zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, grozi za to kara do dwóch lat więzienia.
  16. [COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2]Rozliczenie:[/FONT][/COLOR] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]28.01.2011 Aleksandra B. / Sosnowiec -> 70zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]27.01.2011 Gniewosław S. / Jastrzębie Zdrój => 15zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]27.01.2011 Shanti => 20zł (za bazarek imienny)[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]25.01.2011 Ewa N. / Gliwice => 70zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]24.01.2011 Agrabcia => 40zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]24.01.2011 Waldemar S. / Nowy Tomyśl => 50zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]20.01.2011 Beata D. / Katowice => 50zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]17.01.2011 Shanti => 100zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]12.01.2011 Gonia66 => 25zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]Wpływy: 440zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]Odrobaczenie pierwsze: 5x5zł => 25zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]Odrobaczenie drugie: 5x5zł => 25zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]Szczepienie pierwsze: 5x20zł => 100zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]Chip: 5x30 => 150zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black]Koszty wet: 300zł[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2]przyjechały ze schroniska z workiem Dog Chow Puppy, dostały też 2 paczki Arion Puppy od AlfyiZuzi[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT] [COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2]dostaliśmy też obróżę od Marty i szelki od Gosi.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=black][FONT=MS Shell Dlg 2]To tyle w chwili obecnej. W przyszłym tygodniu będą szczepione 2 raz. Karma albo została zjedzona, albo rozdysponowana w formie wyprawki. Jedzonko dojadają jeszcze. Oczywiście ich dieta to także biały serek, mięsko gotowane, trochę surowizny, żółtka oraz witaminki i smakołyki czy gryzaki typu wędzone uszy... [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
  17. na większości zdjęć ma obróżkę, a na zdjęciu w kolczatce jest ona odwrócona olcami w górę... ale zapytam o to panią...
  18. Potwierdzam! poproszę Formicę, żeby wpisała konkretniej.
  19. Wieści o Miszy: Witam! Misza sobie bardzo dobrze radzi i myslę że powolutku zaczyna się oswajać z nowym otoczeniem. daje sie pare razy pogłaskać po głowie,pozwoli na krótkie wyczesanie futerka - zaczyna bawić się zabawkami. Z Erwinem toczy potyczki ale tez coraz częściej zastaje ich w dwójkę wylegujących się na dywanie. To bardzo dobrze wychowany kot, umie poczekać na jedzonko, korzystać z kuwety - naprawdę miałam dużo szczęścia, ze mogłam go adoptować. Jest ulubieńcem mojej młodszej córki i odwrotnie wydaje mi się że wpadła mu w oko [IMG]http://1.s-nk.pl/storage/smileys/img/icons/1[/IMG]- nawet juz razem zaczynają sypiać w jej łózku. Pozdrawiam Emilia Niestety nic nie trwa wiecznie i bessa adopcyjna się skończyła... Mam dwie koteczki: Suri i Pikselkę no i dwa szczeniaki: Cmoka i Florka... Na pewno dobrze by było, gdyby przynajmniej szczeniai miały już swoje domki... mają po dwa miesiące już... są przekochane! A o banerek zawsze warto poprosić!
  20. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qmtF_vII/AAAAAAAAFME/TmYE_1bvqoc/s720/DSC_0202.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qq_NBCtI/AAAAAAAAFMQ/Jzl6bSjvxFE/s512/DSC_0204.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qv2RKOiI/AAAAAAAAFMY/hgzMNrSRnMI/s720/DSC_0206.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qxpqazNI/AAAAAAAAFMc/D3bwpZp_fDU/s512/DSC_0207.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qzZRiVlI/AAAAAAAAFMg/j9H0TZA52Z0/s720/DSC_0208.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6q0wR_EOI/AAAAAAAAFMk/ET9C4AGi_hk/s720/DSC_0209.JPG[/IMG]
  21. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qGXou1fI/AAAAAAAAFLU/sSGt9tUZ1-A/s576/DSC_0189.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qHKQLv4I/AAAAAAAAFLY/B8FI6OFit-I/s512/DSC_0191.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qSL0_YKI/AAAAAAAAFLk/yHETJ2prFpk/s512/DSC_0196.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qWbANWBI/AAAAAAAAFLo/uHBo_JhXZQc/s720/DSC_0198.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qjJCZ0wI/AAAAAAAAFMA/JcWOfIsoty4/s720/DSC_0201.JPG[/IMG]
  22. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6p3vLmkFI/AAAAAAAAFK4/XeLNZXwzVEw/s512/DSC_0182.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6p6DCy8kI/AAAAAAAAFLA/kZdMVtbF2HA/s720/DSC_0183.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6p8Pql1TI/AAAAAAAAFLE/CnTLGiGL4Xc/s720/DSC_0184.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qAkBxr4I/AAAAAAAAFLI/TRkmKGxivmo/s720/DSC_0186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TU6qB5JZjeI/AAAAAAAAFLM/h6uR1CqzY44/s720/DSC_0187.JPG[/IMG] mam uszy i nie zawaham się ich użyć!!!
  23. Jasne, Gosiu, chętnie przyjmiemy! podrzucisz do Formicy?...
  24. Super, że mają domek!!! A Ty pracę!!! Powodzenia i oby Cię nie wymęczyli za bardzo! No i porządnie płacili za pracę!!! Szkoda tego maluszka... [^]
  25. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TUbUtFm1XmI/AAAAAAAAE94/auFu-GBbj4M/s640/100_2403.jpg[/IMG] a ja rosnę i rosnę... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TUbUeiEcefI/AAAAAAAAE94/fkXOmOErEFw/s640/100_2423.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TUbUkqQaRSI/AAAAAAAAE94/tOpdr9k-vkk/s512/100_2401.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TUbUYeWDHdI/AAAAAAAAE94/Oy0NIBYOuOY/s512/100_2417.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TUbURs0gKxI/AAAAAAAAE94/zq16gQ5U7Hg/s640/100_2408.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_YKO_sEkl3Mw/TUbUKTCSSjI/AAAAAAAAE94/zPHRUljikr0/s640/100_2403.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...