Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Dziś zawiozłam taksóweczką do jego domku Dudusia. Rodzina składa się z rodziców i czworga dzieci w różnym wieku. Nawet najmłodszy Przemuś, taki coś z trzyipółletni, no może czteroletni okazał się być bardzo zwierzolubny i od razu przyniósl pieskowi miskę z jedzonkiem i zabawkę pluszową, podkreślił też, że to jego pies i z wyraźną ulgą pożegnał mnie, kiedy po godzinie wychodziłam bez psiak pod pachą... Państwo przejęci, kupili już maluchowi wyprawkę ciut za duże szelki i suchą acanę, mają zaprzyjaźnioną sąsiadkę, która ich odwiedza z minisznaucerką taką nie całkiem z rodowodem, ale widać, że pani nieźle się orientuje. Wizyta przeprowadzona, szczeniak zaopiekowany, umowa podpisana. [URL="http://www.szara-przystan.pl/psy/maluchy/3.jpg"][IMG]http://www.szara-przystan.pl/psy/maluchy/3.jpg[/IMG][/URL] Został, o dziwo! Cmok, który miał dwa fajne domki do wyboru... na razie cisza... ale ponoć pani już adoptowała bokserka, pan z Biskupic zamilkł, a może i dzwonił, ale ja w ferie, to różnie funkcjonuję, środę np przespałam po południu... ktoś dzwonił 10 razy... na sms potem z mojej strony już odzewu brak... Wysłałam jeszcze emaile i sms-y do ludzi, którrzy wypełnili ankiety na akcji, może któryś się odezwie... dwa domy były chętne na niego... Został też czekoladowy Florek, mam dla niego dom w Biskupicach, ale chcę potwierdzenia jeszcze. Byłabym szczęśliwa, gdyby wszystkie maluchy znalazły domy w ten weekend. Proszę o dobrą energię i pozytywne myśli... kciuki!
  2. Imię:Misza Urodzony: 2007/2008 Płeć: Kot Umaszczenie: błękitny pręgowany szczepienie - tak kastracja - tak [img]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGtrBFiYUI/AAAAAAAABZI/PRDL6IrRTxQ/s640/PA210367.JPG[/img] [url]http://picasaweb.google.pl/halbinac/Misza#[/url] Misza jest kotem dostojnym i ceni sobie spokój. Toleruje inne zwierzęta, ale ich nie potrzebuje. Wobec człowieka jest nienachalny, ale po kilka głasków chętnie przychodzi. Lubi ciepełko i zaciszne miejsca, z których może obserwować otoczenie. Preferuje jedzonko miękkie, mięsko, puszeczki. Idealnie korzysta z kuwety. Kastrowany, odrobaczony, zaszczepiony. Ma książeczkę zdrowia. Jest pod opieką fundacji "Szara Przystań" w Zabrzu. Warunki adopcji: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=warunki[/URL] Wzór umowy adopcyjnej: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=umowy[/URL] Misza zamieszkał u teściowej pana Piotra, który dał dom Liptonowi (obecnie Luckowi) w Gliwicach. Do towarzystwa będzie miał kilkuletniego młodego kocurka Erwina. Trzymamy kciuki za aklimatyzację i dogadanie się z rezydentem!
  3. bardzo śmieszne, Gosiu... :P co do szczeniaczków, zawiozłam taksóweczką do jego domku Dudusia. Rodzina składa się z rodziców i czworga dzieci w różnym wieku. Nawet najmłodszy Przemuś, taki coś z trzyipółletni, no może czteroletni okazał się być bardzo zwierzolubny i od razu przyniósl pieskowi miskę z jedzonkiem i zabawkę pluszową, podkreślił też, że to jego pies i z wyraźną ulgą pożegnał mnie, kiedy po godzinie wychodziłam bez psiak pod pachą... Państwo przejęci, kupili już maluchowi wyprawkę ciut za duże szelki i suchą acanę, mają zaprzyjaźnioną sąsiadkę, która ich odwiedza z minisznaucerką taką nie całkiem z rodowodem, ale widać, że pani nieźle się orientuje. Wizyta przeprowadzona, szczeniak zaopiekowany, umowa podpisana. Został, o dziwo! Cmok, który miał dwa fajne domki do wyboru... na razie cisza... ale ponoć pani już adoptowała bokserka, pan z Biskupic zamilkł, a może i dzwonił, ale ja w ferie, to różnie funkcjonuję, środę np przespałam po południu... ktoś dzwonił 10 razy... na sms potem z mojej strony już odzewu brak... Wysłałam jeszcze emaile i sms-y do ludzi, którrzy wypełnili ankiety na akcji, może któryś się odezwie... dwa domy były chętne na niego... Został też czekoladowy Florek, mam dla niego dom w Biskupicach, ale chcę potwierdzenia jeszcze. Byłabym szczęśliwa, gdyby wszystkie maluchy znalazły domy w ten weekend. Proszę o dobrą energię i pozytywne myśli... kciuki! Aha, do domu pojechał też błękitny kocurek Misza, więc dzień należy zaliczyć do dobrych! Z Miszą się już zżyłam, dobrze, że znalazł się dobry dom. Zamieszka z kocurkiem Erwinem, więc ostatecznie adopcję za udaną uznamy za jakiś miesiąc... oby się panowie dogadali!
  4. ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
  5. Tak, to ten, Marro :-)
  6. [URL]http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/14457/mogilno,powiesili,suczke,za,szyje,na,drzewie,i,tlukli,konarem,drzewa/[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/23787535[/URL]
  7. już glosowalam...
  8. wylizały miseczkę i moją mordeczkę...
  9. super, jest rozpieszczana! i po sterylce.
  10. pewnie wycisk... teraz jem bigosik, dostałam od Anulki... całe stadko mnie oblazło i zachłannie patrzy, śliniąc się... pewnie mnie pożrą za chwilę...
  11. [quote name='MartynaP']ja bym napisała i znów miejsce się zwolniło :evil_lol:[/QUOTE] ja Ci dam!!!
  12. oj, dostanie Ci się! mleka bym nie podawała powyżej 7 tygodnia, będą potem rozwydrzone za bardzo. Ludzkie jedzenie nie jest dobre dla psów, naprawdę! Gerberki to słoiczki, ale drogo wychodzą i odzwyczajają od psiej karmy. Moje przepadają za bułką z maslem i serem lub szynką... dostają trochę na smak, ale tylko wieczorem, kiedy jem kolację i przy okazji uczę je grzecznie siedzieć i czekać... uczą się od dorosłych psów tego. Zapytaj secjalistkę od szczeniąt i kociąt: Biankę albo Gosiarę.
  13. [quote name='halbina']Dobra, Cioteczki, pełna mobilizacja kciukowomentalna! Trzymamy kciuki za 1. Zdrowie maluszków 2. Potencjalne domki u: a) mojej koleżanki dla Tiny b) państwa z sąsiedztwa dla Lusi c) państwa z Biskupic dla chłopaka czekoladki d) jutrzejszy telefon potwierdzający domek w Biskupicach dla Cmoka (dom z polecenia innej mojej koleżanki z pracy) e) telefon piątkowy potwierdzający domek dla Dudusia (dom cioteczki Justyny - mojej byłyj uczennicy i pańci dożycy, obecnie działającej głównie na Molosach) f) ewentualne domki ankietowe w zapasie dwa - chętne na chłopców! może uda się tym maluchom Martyny! 3. Szczepienia i czipowanie maluchów w środę! 4. Domki dwa, a może i trzy dla moich kotów: Misza na 99% w piątek do Gliwic, Suri i może jeszcze chętny pan na Miszę skusi się na któregoś podopiecznego... a zostanie Grisza i Pikselka... I nie cieszyć mi się na razie, nie zapeszać, tylko kciukasy w górę albo w piąchy zaciskamy!!![/QUOTE] Szczeniaki zostały dziś zaczipowane i zaszczepione. Obie dziewczynki mają już domki: Tina, będzie nazywać się Zula, zamieszkała u mojej koleżanki z pracy, razem z jej mężem i dwójką dorosłych już dzieci. Lusia zamieszkała dwie ulice dalej, u państwa z trójką dzieci, dwie dziewczyny i chłopak, cała trójka już prawie dorosła. Państwo niedawno pożegnali 15-sto letnią suczkę. Na razie brak potwierdzenia domów dla czarnych chlopaków: Cmoka i Dudusia. Florek ma być przekazany w sobotę rodzinie z małym dzieckiem.
  14. Witamy, witamy! I dziekujemy za domek dla kochanego psiaka!
  15. karma na poczatku moze byc i powinna byc dobra, ale niekoniecznie najdrozsza, szczeniaki malych ras do roku, duzych do 18 miesiaca sie rozwijaja, wiec warto inwestowac w dobra karme,a z drugiej strony bez przesady z cena... purina dog chow tez nie jest zla... nie zmieniac karmy co chwile, bo to wplywa na kupki...
  16. to naturalne, ze ciagnie je do jedzenia doroslych, ale lepiej by go nie jadly, nie zaszkodzi, ale nie beda chcialy tym bardziej jesc swojego... to jak u dzieci: nasladowanie doroslych, podobnie z jedzeniem z misek, robia to, co dorosle, ucza sie w ten sposob... proponuje podac im zarelko w miskach dla doroslych i nie karmic z reki... do suchego domieszac bialego poltlustego serka albo puszeczkowego (nie za duzo)
  17. [URL="http://demotywatory.pl/1301172/Boze-nie-dodawaj-nam-sily"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201003/1269630680_by_Arnonis_500.jpg[/IMG][/URL] ja zwykle tez nie, ale... [URL="http://demotywatory.pl/1437434/Wstawaj-juz-7.00"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201004/1271784202_by_RGL_500.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://demotywatory.pl/887428/Znowu-demoty"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201002/1265229972_by_averit_500.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL="http://demotywatory.pl/2162937/Przyjazn"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201010/1286812731_by_wilek_500.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='alina71']Bosskie foty Halbina :loveu:[/QUOTE] Dotarlismy na 14 strone... uuuuuuufffff... Dobrej nocki! pewnie zaraz uslysze... [URL="http://demotywatory.pl/2245373/To-twoje-lozko"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289408787_by_Carlos696_500.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://demotywatory.pl/2311916/Tak-wygladam-gdy"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1290525030_by_adindg_500.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://demotywatory.pl/2263979/Niewinnosc"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289583019_by_Cape_500.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://demotywatory.pl/2310127/I-tak-wiem"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1290703664_by_robson1903_500.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL="http://demotywatory.pl/2260889/Zemsta"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289327514_by_Carva_500.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://demotywatory.pl/2294450/Max-przestan-sie-cieszyc"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1290031248_by_Chacarron_500.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...