-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Dziś zawiozłam taksóweczką do jego domku Dudusia. Rodzina składa się z rodziców i czworga dzieci w różnym wieku. Nawet najmłodszy Przemuś, taki coś z trzyipółletni, no może czteroletni okazał się być bardzo zwierzolubny i od razu przyniósl pieskowi miskę z jedzonkiem i zabawkę pluszową, podkreślił też, że to jego pies i z wyraźną ulgą pożegnał mnie, kiedy po godzinie wychodziłam bez psiak pod pachą... Państwo przejęci, kupili już maluchowi wyprawkę ciut za duże szelki i suchą acanę, mają zaprzyjaźnioną sąsiadkę, która ich odwiedza z minisznaucerką taką nie całkiem z rodowodem, ale widać, że pani nieźle się orientuje. Wizyta przeprowadzona, szczeniak zaopiekowany, umowa podpisana. [URL="http://www.szara-przystan.pl/psy/maluchy/3.jpg"][IMG]http://www.szara-przystan.pl/psy/maluchy/3.jpg[/IMG][/URL] Został, o dziwo! Cmok, który miał dwa fajne domki do wyboru... na razie cisza... ale ponoć pani już adoptowała bokserka, pan z Biskupic zamilkł, a może i dzwonił, ale ja w ferie, to różnie funkcjonuję, środę np przespałam po południu... ktoś dzwonił 10 razy... na sms potem z mojej strony już odzewu brak... Wysłałam jeszcze emaile i sms-y do ludzi, którrzy wypełnili ankiety na akcji, może któryś się odezwie... dwa domy były chętne na niego... Został też czekoladowy Florek, mam dla niego dom w Biskupicach, ale chcę potwierdzenia jeszcze. Byłabym szczęśliwa, gdyby wszystkie maluchy znalazły domy w ten weekend. Proszę o dobrą energię i pozytywne myśli... kciuki! -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Imię:Misza Urodzony: 2007/2008 Płeć: Kot Umaszczenie: błękitny pręgowany szczepienie - tak kastracja - tak [img]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TMGtrBFiYUI/AAAAAAAABZI/PRDL6IrRTxQ/s640/PA210367.JPG[/img] [url]http://picasaweb.google.pl/halbinac/Misza#[/url] Misza jest kotem dostojnym i ceni sobie spokój. Toleruje inne zwierzęta, ale ich nie potrzebuje. Wobec człowieka jest nienachalny, ale po kilka głasków chętnie przychodzi. Lubi ciepełko i zaciszne miejsca, z których może obserwować otoczenie. Preferuje jedzonko miękkie, mięsko, puszeczki. Idealnie korzysta z kuwety. Kastrowany, odrobaczony, zaszczepiony. Ma książeczkę zdrowia. Jest pod opieką fundacji "Szara Przystań" w Zabrzu. Warunki adopcji: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=warunki[/URL] Wzór umowy adopcyjnej: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=umowy[/URL] Misza zamieszkał u teściowej pana Piotra, który dał dom Liptonowi (obecnie Luckowi) w Gliwicach. Do towarzystwa będzie miał kilkuletniego młodego kocurka Erwina. Trzymamy kciuki za aklimatyzację i dogadanie się z rezydentem! -
bardzo śmieszne, Gosiu... :P co do szczeniaczków, zawiozłam taksóweczką do jego domku Dudusia. Rodzina składa się z rodziców i czworga dzieci w różnym wieku. Nawet najmłodszy Przemuś, taki coś z trzyipółletni, no może czteroletni okazał się być bardzo zwierzolubny i od razu przyniósl pieskowi miskę z jedzonkiem i zabawkę pluszową, podkreślił też, że to jego pies i z wyraźną ulgą pożegnał mnie, kiedy po godzinie wychodziłam bez psiak pod pachą... Państwo przejęci, kupili już maluchowi wyprawkę ciut za duże szelki i suchą acanę, mają zaprzyjaźnioną sąsiadkę, która ich odwiedza z minisznaucerką taką nie całkiem z rodowodem, ale widać, że pani nieźle się orientuje. Wizyta przeprowadzona, szczeniak zaopiekowany, umowa podpisana. Został, o dziwo! Cmok, który miał dwa fajne domki do wyboru... na razie cisza... ale ponoć pani już adoptowała bokserka, pan z Biskupic zamilkł, a może i dzwonił, ale ja w ferie, to różnie funkcjonuję, środę np przespałam po południu... ktoś dzwonił 10 razy... na sms potem z mojej strony już odzewu brak... Wysłałam jeszcze emaile i sms-y do ludzi, którrzy wypełnili ankiety na akcji, może któryś się odezwie... dwa domy były chętne na niego... Został też czekoladowy Florek, mam dla niego dom w Biskupicach, ale chcę potwierdzenia jeszcze. Byłabym szczęśliwa, gdyby wszystkie maluchy znalazły domy w ten weekend. Proszę o dobrą energię i pozytywne myśli... kciuki! Aha, do domu pojechał też błękitny kocurek Misza, więc dzień należy zaliczyć do dobrych! Z Miszą się już zżyłam, dobrze, że znalazł się dobry dom. Zamieszka z kocurkiem Erwinem, więc ostatecznie adopcję za udaną uznamy za jakiś miesiąc... oby się panowie dogadali!
-
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
-
Tak, to ten, Marro :-)
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
w górę..... -
[URL]http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/14457/mogilno,powiesili,suczke,za,szyje,na,drzewie,i,tlukli,konarem,drzewa/[/URL] [URL]http://nk.pl/profile/23787535[/URL]
-
już glosowalam...
-
wylizały miseczkę i moją mordeczkę...
-
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
super, jest rozpieszczana! i po sterylce. -
pewnie wycisk... teraz jem bigosik, dostałam od Anulki... całe stadko mnie oblazło i zachłannie patrzy, śliniąc się... pewnie mnie pożrą za chwilę...
-
[quote name='MartynaP']ja bym napisała i znów miejsce się zwolniło :evil_lol:[/QUOTE] ja Ci dam!!!
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
oj, dostanie Ci się! mleka bym nie podawała powyżej 7 tygodnia, będą potem rozwydrzone za bardzo. Ludzkie jedzenie nie jest dobre dla psów, naprawdę! Gerberki to słoiczki, ale drogo wychodzą i odzwyczajają od psiej karmy. Moje przepadają za bułką z maslem i serem lub szynką... dostają trochę na smak, ale tylko wieczorem, kiedy jem kolację i przy okazji uczę je grzecznie siedzieć i czekać... uczą się od dorosłych psów tego. Zapytaj secjalistkę od szczeniąt i kociąt: Biankę albo Gosiarę. -
[quote name='halbina']Dobra, Cioteczki, pełna mobilizacja kciukowomentalna! Trzymamy kciuki za 1. Zdrowie maluszków 2. Potencjalne domki u: a) mojej koleżanki dla Tiny b) państwa z sąsiedztwa dla Lusi c) państwa z Biskupic dla chłopaka czekoladki d) jutrzejszy telefon potwierdzający domek w Biskupicach dla Cmoka (dom z polecenia innej mojej koleżanki z pracy) e) telefon piątkowy potwierdzający domek dla Dudusia (dom cioteczki Justyny - mojej byłyj uczennicy i pańci dożycy, obecnie działającej głównie na Molosach) f) ewentualne domki ankietowe w zapasie dwa - chętne na chłopców! może uda się tym maluchom Martyny! 3. Szczepienia i czipowanie maluchów w środę! 4. Domki dwa, a może i trzy dla moich kotów: Misza na 99% w piątek do Gliwic, Suri i może jeszcze chętny pan na Miszę skusi się na któregoś podopiecznego... a zostanie Grisza i Pikselka... I nie cieszyć mi się na razie, nie zapeszać, tylko kciukasy w górę albo w piąchy zaciskamy!!![/QUOTE] Szczeniaki zostały dziś zaczipowane i zaszczepione. Obie dziewczynki mają już domki: Tina, będzie nazywać się Zula, zamieszkała u mojej koleżanki z pracy, razem z jej mężem i dwójką dorosłych już dzieci. Lusia zamieszkała dwie ulice dalej, u państwa z trójką dzieci, dwie dziewczyny i chłopak, cała trójka już prawie dorosła. Państwo niedawno pożegnali 15-sto letnią suczkę. Na razie brak potwierdzenia domów dla czarnych chlopaków: Cmoka i Dudusia. Florek ma być przekazany w sobotę rodzinie z małym dzieckiem.
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
karma na poczatku moze byc i powinna byc dobra, ale niekoniecznie najdrozsza, szczeniaki malych ras do roku, duzych do 18 miesiaca sie rozwijaja, wiec warto inwestowac w dobra karme,a z drugiej strony bez przesady z cena... purina dog chow tez nie jest zla... nie zmieniac karmy co chwile, bo to wplywa na kupki... -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
halbina replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
to naturalne, ze ciagnie je do jedzenia doroslych, ale lepiej by go nie jadly, nie zaszkodzi, ale nie beda chcialy tym bardziej jesc swojego... to jak u dzieci: nasladowanie doroslych, podobnie z jedzeniem z misek, robia to, co dorosle, ucza sie w ten sposob... proponuje podac im zarelko w miskach dla doroslych i nie karmic z reki... do suchego domieszac bialego poltlustego serka albo puszeczkowego (nie za duzo) -
[URL="http://demotywatory.pl/1301172/Boze-nie-dodawaj-nam-sily"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201003/1269630680_by_Arnonis_500.jpg[/IMG][/URL] ja zwykle tez nie, ale... [URL="http://demotywatory.pl/1437434/Wstawaj-juz-7.00"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201004/1271784202_by_RGL_500.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://demotywatory.pl/887428/Znowu-demoty"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201002/1265229972_by_averit_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2162937/Przyjazn"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201010/1286812731_by_wilek_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='alina71']Bosskie foty Halbina :loveu:[/QUOTE] Dotarlismy na 14 strone... uuuuuuufffff... Dobrej nocki! pewnie zaraz uslysze... [URL="http://demotywatory.pl/2245373/To-twoje-lozko"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289408787_by_Carlos696_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2311916/Tak-wygladam-gdy"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1290525030_by_adindg_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2263979/Niewinnosc"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289583019_by_Cape_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2310127/I-tak-wiem"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1290703664_by_robson1903_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2260889/Zemsta"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289327514_by_Carva_500.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://demotywatory.pl/2294450/Max-przestan-sie-cieszyc"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1290031248_by_Chacarron_500.jpg[/IMG][/URL]