-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
adoptować nie chcemy... ale kibicować obiecujemy!
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
a ileż ich jest?... myślę, że trzy to maks... ale jest jeszcze Emiś, napiszcie do niej... może MartynaP... a może jednego wzięłaby Bianka... -
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
halbina replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
będę wspierała wątek... -
[quote name='izulkabu']:lol: On byłby świetnym stróżem posesji. Gdyby tylko ktoś dał mu szansę. Marzenia: Rex mieszka w domu, lub kojcu z ogrzewaną budą i cały dzień biega sobie po podwórku... Pan go głaszcze, daje jeść... kocha takim jaki jest... tym bardziej, że to pies szkolony :)[/QUOTE] pomarzyć można... pomarzę i ja...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
niestety, w transporcie nie pomogę... -
aktywny wypoczynek... hi hi... na kanapie... znamy, znamy... a my tu "gniazdujemy": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13525235#post13525235[/URL]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście nie wycofuję propozycji, podobną złożyła Emiś z Sosnowca... ile ich jest? organizujcie transport na Śląsk... -
13 piątek nie do końca pechowy. Fifi czarna dożyca w nowym domu!
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
tez nie spie, mysle o niej :loveu: -
bede zagladac...
-
:loveu:mam problem z kawiatura i laptopem...:roll:
-
Mała sierotka czeka!Już w DS w Chorzowie-Batory:)
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
sliczna jest, co z ogloszeniami -
13 piątek nie do końca pechowy. Fifi czarna dożyca w nowym domu!
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Glutofia']Halinko nie szuka! Właściciel osobiście odprowadził do schroniska.[/QUOTE] :oops: nie doczytałam... ale i tak wierzyć sie ne chce... tak bym chciała móc jej pomóc... móc ją wziąć... mam klopot z klawiatura :cool1: -
mam klopot z klawiatura :cool1:
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
halbina replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Małż staje lekko okoniem, ale po długich negocjacjach jednego szczyla możemy wziąć do siebie pod warunkiem że: - będzie to ostateczna ostateczność i nikt z okolicy się nie znajdzie i maluchy maja zdechnąć w tej budzie - będzie bezpośredni transport Jeśli będzie potrzeba i transport, to spróbuję jeszcze jakiś dt załatwić, żeby tak bez sensu z jednym maluchem nie jechać :diabloti: Po odkarmianiu ostatnio kociaków powinnam mieć jeszcze mixol, na zdjęciach widziałam, że one ze spodeczka chlipały? Więc butla chyba się już nie przyda? Na jedzonko i profilaktykę chyba dam radę wyskubać jakąś kaskę, w razie czego zrobię bazarek.[/QUOTE] [quote name='Saticzarownica']Jesli nadal potrzebny tymczas,to u mnie wolne miejsce...Rybnik[/QUOTE] [quote name='ms_arwi']To mamy juz Rybnik i Sosnowiec - to chyba nie jest daleko od siebie. Ktos mialby jakis pomysl na transport???[/QUOTE] maluszka 3 tygodniowego mogłabym wziąć, może nawet dwa... :roll: -
13 piątek nie do końca pechowy. Fifi czarna dożyca w nowym domu!
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
naprawdę wspaniała! :cool3: -
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
halbina replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'][URL="http://img40.imageshack.us/i/razemjjesie.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/675/razemjjesie.jpg[/IMG][/URL] Nieco urosły i zrobiły się szalenie ruchliwe. Jedzą i pija same, czarnuszka tylko dokarmiam bo on jest taki pierdołowaty:cool3: i waży mniej od rodzeństwa. Za kociakami skrada się wujek Jesień, straszny zgrywus z niego. On jest z jednego worka z Twoim Bobkiem , Bianko i z Halbinkowym Liptonem. [URL="http://img199.imageshack.us/i/sodyczka.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9664/sodyczka.jpg[/IMG][/URL] A to moja ulubienica, Słodyczka. Pierwsza nauczyła sie jeść, pierwsza skorzystała z kuwety, i myje się z własnej i nieprzymuszonej woli. Chłopaków podstawiam Jesieni do umycia. Nigdy nie jest oblepiona jedzeniem. Prawdziwa dama, ma gęściejsze futro i takie smuuuutne oczki. Oczywiście w tyłku ma rakietę, :diabloti:[/QUOTE] można się zakochać... Lipton pozdrawia "braciszka"! -
13 piątek nie do końca pechowy. Fifi czarna dożyca w nowym domu!
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
nikt tej pięknoty nie szuka?... nie wierzę... :crazyeye: