-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
i choć mieszkanie do remontu... uśmiechnij się, bo AMOR VINCIT OMNIA! [URL]http://www.widelec.pl/widelec/1,99759,7331102,Najmadrzejsze_psy_swiata.html[/URL]
-
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ja... pier... chore to wszystko, napisz co sie stało! -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
halbina replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
brawo i hurrra! -
To można się już cieszyć z domku Mamby?
-
miałam 30. lat i zwierzaki od zawsze w domu... tyle, że zwierzaki niby były moje, a opiekowała sie nimi zawsze mama, to znaczy ja niby też, ale to mama była w domu, mama karmiła... mama i tata wychodzili na wiekszość spacerków, no i to oni byli w domu... ja miałam obowiązek chodzenia na szczepienia i przykry - w sytuacji koniecznej... decyzji o eutanazji... mama nei była w stanie... potem mamy zabrakło i musiałam sama zająć się stadkiem... potem wzięłam nowe zwierzaki (poprzednie zaczadziły się w pożarze, po kompletnym remoncie mieszkania zaczęłam szukać zwierzaka)... jeden kocur, po roku drugi... i choć sobie radziłam, to nieraz nalał który w kącie lub na pościel... potem wzięłam szczeniaka ze schroniska - Platona... jak to szczeniak... sikał i srał, bo przyzwyczajony był do kojca, a i niewybiegany... nagdryzł też z nudów parę mebli (zupełnie nowych!!!), dożyca Inka adoptowana z hodowli co prawda, super wychowana i zsocjalizowana dopełniła w sumie obrazu zniszczeń i zużyć... i cóż... teraz biorę tymczasy szczenięce i kocięta... a momentami bałagan i zniszczenia dobijają... ale za każdym razem sobie mówię: "Wolę bajzel niż depresję!" i "Sama tego chciałam! Jestem na zawsze odpowiedzialna za to, co oswoiłam! To nie ich wina, tylko moja!!!" (bo niewybiegane, znudzone, stęsknione, osamotnione)... teraz kiedy jestem w domu, śpią jak aniołki i jest sie do kogo przytulić! i nikt nie będzie tak wiernie i bezwarunkowo mnie kochał jak te zwierzaki! Aniu, naucz się odwzajemniać miłość. Twoja sunia Cię tego nauczy! Tylko jej pozwól! A to doświadczenie jest absolutnie bezcenne! Trzymam za Ciebie kciuki! A nikt bardziej w Ciebie nie wierzy jak właśnie Twój pies! Pamietaj o tym!
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
halbina replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
ja wpłacę, ale dopiero w weekend, skoro pieniązki na razie spływają... naprawdę musze zdebetować konto... i śledzę wątek, czekam na zdjęcia... i nieustannie podziwiam Natanijo! koniecznie musisz mi obiecać wsparcie na moich wątkach... z taką energią i determinacją!!! musisz mnie wspierać... -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
hi hi... super! jeszcze da Ci popalić... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Klaudynko1989, jeśli Wam nie zależy na szczeniaczku, to ratowanie suczki ze schroniska jest najwspanialszym gestem, jaki możecie wykonać nie tylko z okazji Świąt. Pełny szacunek dla takiej decyzji. Musimy też rozumieć, że Jaaga, jako tymczasowy opiekun suni, podejmuje decyzje najlepsze dla niej. A ma w adopcjach i większy staż i większe doświadczenie. Woli suczkę wysterylizować na własny koszt i mieć gwarancję. Ja zaadoptowałam w taki sposób rodowodową dożycę z hodowli - Inkę. Wtedy też mnie to zabolało, ale dziś rozumiem, akceptuję i nawet się cieszę, że nie musiałam martwić się i organizować sterylki dla suczki doga. Ze swojej strony nie podejmuję takich decyzji. Działam w fundacji i realizuję jej ustalenia. Ale Jaagę rozumiem i podziwiam. -
Javeno, mnie to obojętne.. .jeśli Twój Tz i Ty wytrzymacie ten najazd Hunów, to Bjutka wolałaby wieźć z Katowic... a i u Jaagi sporo tego sie zrobiło... co prawda to duże docelowo psy... a Klusi wydać nie chce... ale cóż... mogę wziąć dwa szczyle Jaagi... wolałabym jednak tej samej płci, bo to ułatwia ogłaszanie... nei dzwonią co chwilę ludzie o inną płeć, to i wiadomo, czzego się trzymać.. .
-
Betelku... tu znajdziesz spanielki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173840-3-tygodniowe-spanielki-nie-przeA-yjAE-MatkAE-zabiA-pociAE-g[/URL] Na swoim wątku nie piszę, bo mam nawiedzonego nawiedzacza, który chciałby za dużo wiedzieć... i móc komentować... wiesz, o kim mówię?...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
słuchajcie... podsyłajcie mi adresy ogłoszeń szczeniaków szukających domów na gg: 2090504 będę kopiować i przesyłać ludziom zainteresowanym... nie chcę podawać adresów na dogomanię... na dogomanię zapraszam raczej wybrane osoby... kiedyś zapraszałam wszystkich, ale to się na mnie zemściło już ze dwa razy... -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a ja podrzucę wątek do góry... może jeszcze ktoś wypatrzy... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Elinka Ci podała gotowca, wystarczy kliknąć ;)[/QUOTE] dzięki, mnie się ten post Elinki w ogóle nie wyświetla... to nowe dogo ech... napisałam pv do Bożka. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
biedactwo... co tam słychać w sprawie wizyty przedadopcyjnej w Inowrocławiu?... Szukamy transportu?... Kto podrzuci mi namiary na Bożka, bo znaleźć nic nie potrafię na tej nowej wypasionej dogomanii... a co słychać w Łodzi?... Pani Klaudio?... Jaaga, nie odstępuj od warunków wizyty przedadopcyjnej... ludzie muszą chcieć wspólpracować dla dobra psiaka i jego przyszłości. Szanuje się to, za co się musiało zapłacić albo coś, o co sie musiało powalczyć! wiem, bo tak znalazła się u mnie Inka!! -
jakoś nie potrafię się teraz cieszyć...