-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Widzew-Wschód ul.Smetany-błąka się suka !!// ODNALEZIONA!Już w domu.
halbina replied to ewi1984's topic in Już w nowym domu
witamy na dogomanii, bardzo by się przydało jakieś zdjęcie na początek... -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
nie ma za co, Erko, dziękować, wszystkie psiaki są nasze! -
na ten pierwszy email odpisałam, że nie będę mierzyła psiaków... drugiego nie dostałam u siebie... Na Klusię (tę bardziej włochatą gremlinkę) mam już dwa potencjalnie fajne domki. Najprawdopodobniej mała pojedzie do Katowic... w czwartek lub w piątek... dziś do swojego domku poszła Fraza... więcej na jej wątku... szukamy domków dla Pyzi (gładkowłosej z krotszym ogonkiem) i dla czarnej Mamby!
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
mała Fraza będzie dziś spala w swoim domku, w Zabrzu... ma aż trzy pańcie... i dwa koty do towarzystwa, zastąpi białego psa, który odszedł dwa lata temu za TM. A żył aż 16 lat, więc jak na sporego psa długo! Bjutko, pani twierdzi, że na allegro jest pomyłka w moim numerze telefonu... Żeby dodzwonić się do mnie, przeszła przez stronę Fundacji "Szara Przystań" i dotarła do Formicy... a ta przekazała na mnie namiary. Akcję szczeniaczkową z tego wątku uważam za pozytywnie zakończoną... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/Sz0JBrOQwgI/AAAAAAAABEc/VtX4EDhNmc8/s512/PC310039.JPG[/IMG] -
gratulacje! i wszystkiego dobrego dla malucha w swoim domku!
-
pilnujmy się! a ten facet to skąd?...
-
najczęściej od tyłu... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Ay2sjOsXI/AAAAAAAABbE/BDSdlRFq9SA/s640/P1030106.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Ayx5cGBoI/AAAAAAAABa4/XmyMwBgUL4E/s800/P1030103.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Ayv8gXdQI/AAAAAAAABa0/0VzlMyZf1z8/s640/P1030102.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Ayu3k3p1I/AAAAAAAABaw/0ySFSook8qE/s640/P1030101.JPG[/IMG]
-
portrecik... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AytgMt4fI/AAAAAAAABas/Dqzi_6nLRjw/s640/P1030100.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AymP0_AiI/AAAAAAAABaU/rDwxI-AwLQ4/s640/P1030093.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AyOL-M5OI/AAAAAAAABZ0/LLtpt5X5IsI/s640/P1030078.JPG[/IMG]
-
jest bardzo fajnie [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AyMvf8HdI/AAAAAAAABZw/RaXTJMMDalk/s640/P1030077.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Ax_u7zIsI/AAAAAAAABZU/nZrknf_txgI/s640/P1030065.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Ax6FVSqxI/AAAAAAAABZI/geKY3Dg8v9Y/s640/P1030062.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AxxcmxpBI/AAAAAAAABY8/DBTgKkTVEdE/s640/P1030059.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Axg5QJw7I/AAAAAAAABYg/z6JoZR-xOMw/s720/P1030052.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Axe2fRYvI/AAAAAAAABYc/HJ3CssiLxPE/s800/P1030051.JPG[/IMG]
-
to nic, że zimno [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AxdFCLgCI/AAAAAAAABYY/PZ2B7yA1_Yk/s800/P1030050.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Axb8UW_yI/AAAAAAAABYU/Ne7iZ8EfxWk/s640/P1030047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AxZV-5F_I/AAAAAAAABYQ/qv77Gm7Ier8/s640/P1030046.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AxH2hiHvI/AAAAAAAABXo/fqr-kNGLgX8/s640/P1030033.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AxFUqqIgI/AAAAAAAABXk/A4cClGA5ofg/s640/P1030032.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AxAsUuy4I/AAAAAAAABXY/PUl1Y9yEddE/s640/P1030030.JPG[/IMG]
-
śnieg równa się zabawa [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Aw2CejZAI/AAAAAAAABXE/m99Ld6A-SwM/s640/P1030025.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwzBeOEqI/AAAAAAAABXA/SRg-X2SKOpM/s640/P1030024.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwxqisSCI/AAAAAAAABW8/wxLfD9eMv8c/s640/P1030023.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0Awu98dttI/AAAAAAAABW4/hwZI750yKLE/s640/P1030022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwqjZ9-oI/AAAAAAAABWs/PStv_gV9qT4/s640/P1030017.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwpNR1EGI/AAAAAAAABWo/m8INIVDSGZg/s576/P1030016.JPG[/IMG]
-
nocne szaleństwo [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwgEGMh1I/AAAAAAAABWc/E2zpZoWW_JY/s640/P1030011.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwgEGMh1I/AAAAAAAABWc/E2zpZoWW_JY/s640/P1030011.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwdiG_g5I/AAAAAAAABWA/4Ma9DQMJ-Zc/s640/P1030009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwawzV7jI/AAAAAAAABV8/rOuRm9yo_J4/s640/P1030008.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S0AwWLbNz3I/AAAAAAAABV0/TDB7Jxi9YzM/s720/P1030006.JPG[/IMG]