-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Niko wypiękniał, pora na najlepszy domek! -
Warto wpłacić grosik na dogi w potrzebie! Dożysko namalowała Inkę - istne arcydzieło! polecam wszystkim taką "transakcję" wiązaną! [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S09JE2adDMI/AAAAAAAABvE/QcY3sUSM8As/s640/P1100034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S09PsNguzpI/AAAAAAAABzg/iQfD3Fdw0G0/s640/P1140003.JPG[/IMG]
-
Czterej Pancerni, dwa maleństwa bezpieczne, dwa czeka niewiadomy los
halbina replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
ogłaszaj, to naprawdę dość skuteczne... -
ja jestem ostrożna, w zasadzie to drugi "zwrot"... pierwszy raz był po trzech tygodniach, ale chodziło o dzikawego Dzikuna (obecnie u Jayo, nadal niedotykalski) poza tym miałam do tej pory tylko dwie takie sytuacje, że ktoś sygnalizował chęć zwrotu... raz szczeniaka (problem udało się rozwiązań i suczka została), raz kociaka (pani się wycofała z tego, choć nie wiem ostatecznie, czy nie lepiej byłoby, żeby kotka wróciła do mnie... po roku...) a raz szczeniak wylądował w schronisku, bo jego pani została zwinięta przez policję...
-
Czterej Pancerni, dwa maleństwa bezpieczne, dwa czeka niewiadomy los
halbina replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
przykro mi, tym razem tylko podrzucę... -
Wyrzucony w mroźną noc kochany Fuks - Fuks za TM
halbina replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie płacz, koty to bardzo delikatne i wrażliwe stworzenia, widziałam juz kilka razy takie załamanie i - niestety - nic się nie dłąo zrobić... choroba się czasem czai i nagle zwierzak, który niby sie trzymał, w cieple domowym przestaje walczyć o przetrwanie, odpuszcza stres... i wtedy choroba tryumfuje... i zabiera kota za TM.... -
Fundacja "Emir" oddział w Sosnowcu. Do likwidacji.
halbina replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
pięknie, wzorcowo rozpoczęty wątek, jak widzę! można się już dopisywać? -
Lipton - na długie jesienne i zimowe wieczory! SzP Zabrze
halbina replied to halbina's topic in Kotki już w nowych domach
u mnie jakoś od razu nabrał szwungu do biegania... ale potrafi udawać... -
Aspen w Bielsku-Białej – po roku szukania domu, zostaje u znalazcy...
halbina replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
spacerki ograniczcie... -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
halbina replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']:crazyeye: a to czemu...[/QUOTE] a temu, że za dużo zmian w stadku mu nie śłuży, moje psy się starzeją i zaczynają traktować szczeniaki nieciekawie, kiedy mnie nie ma, a nie ma mnie czasem długo, zwłaszcza odkąd wzięłam się za prawo jazdy... nie mogę narażać szczeniaków, a nie mam ich gdzie odizolować... mały pokój to obecnie lodownia, łazienkę anektują koty... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
halbina replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
a gdzie są posty Ninki, coś bym tam skrobnęła... -
Geniuszu... a Inki już nei zrobisz?... <a href="http://pitapata.com/"><img src="http://pitapata.com/pic/2010/01/12/vft9.jpg" width="59" height="80" border="0" alt="PitaPata - Personal picture" /><img src="http://pdgm.pitapata.com/h70ep1.png" width="200" height="80" border="0" alt="PitaPata Dog tickers" /></a>
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witam, z tej strony Marta P. obecna właścicielka Frazy :) Obecnie Sisi :) Psinka jest cudowna, szalona, ale słodka :) Bardzo lubi natomiast gryść wszytsko co jej wejdzie pod łapy :( ale radzimy sobie z tym , mówimy jej jak dziecku, że tego nie wolno i słucha nas :) Narazie najbardziej to słucha mnie z czego bardzo sie cieszę :) Ma swoje posłanie, jednak narazie najbardziej lubi spać z moją mama lub ze mną. Cały czas jest ktoś z nią w domu żeby nie czula się samotna :) Z kotami ma całkiem dobry kontakt :) Zdjęcia wyślę w następnym e-mailu :) Jesteśmy bardzo zadowolone z naszego wyboru psiaka :) -
Lipton - na długie jesienne i zimowe wieczory! SzP Zabrze
halbina replied to halbina's topic in Kotki już w nowych domach
i po dobrych wieściach, Lipton wrócił... niestety chował się po kątach, pani inaczej to sobie wyobrażała, nie dała jemu i sobie zbyt dużo czasu... Liptona zabrała ok. 19.00 w sobotę, z niedzieli na poniedziałek wysłała email, o 17.00 zadzwoniła, że kota oddaje, bo się boi o niego i o siebie... faktycznie Lipton był schowany za firanką na kaloryferze, do mnei wyszedł po 5 minutach... teraz już bezstresowo szaleje z kocurkami za piłeczkami... chyba brakowało mu towarzystwa... -
wspaniała fotorelacja i przepiękne psy!
-
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
halbina replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Piratka urokliwa! Lipton chyba jednak wróci, ponoć strasznie sie boi i chowa...