-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgxKhx9kI/AAAAAAAACy0/9ruPCIlcW4g/s640/P1300209.JPG[/IMG] podpisujemy umowę adopcyjną... i po podpisaniu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg2Cd_lBI/AAAAAAAACzA/BQ8SeQDJ27I/s640/P1300212.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg5IT2HsI/AAAAAAAACzE/M43cZ9NWOPQ/s640/P1300214.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg8BJxd-I/AAAAAAAACzI/0mnwFzAThSo/s640/P1300215.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg_OaErnI/AAAAAAAACzM/WzZQ21ph0e4/s640/P1300216.JPG[/IMG] TU JEST MÓJ DOM, TU JEST MOJE MIEJSCE! DZIĘKUJĘ! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/hug.gif[/IMG]
-
a po dwóch kawkach, przytulankach, zabawach w zjadanie cioć i drzemce no i bardzo miłej rozmowie ruszyłyśmy z Sabą do jej nowego domku w Zabrzu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SggXQO1II/AAAAAAAACyc/-9l0MqwPgOk/s640/P1300203.JPG[/IMG] a w nowym domku: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sgl9rXjZI/AAAAAAAACyk/rXUdpI87Cak/s512/P1300205.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sgo_oCRsI/AAAAAAAACyo/xrvx_GLgZdg/s640/P1300206.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgrCt-BuI/AAAAAAAACys/WojY5dCljr4/s640/P1300207.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SguVFF9JI/AAAAAAAACyw/PbRpIzLJI3k/s512/P1300208.JPG[/IMG] fajni państwo i tyle ciekawych rzeczy... trzeba się poprzytulać i pozwiedzać!
-
i wkońcu znalazł miejsce na krótką drzemkę... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgJ1HED0I/AAAAAAAACx4/x-pzrzPA7IA/s576/P1300195.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgMrEEIPI/AAAAAAAACx8/2fZI-3EBxUs/s512/P1300196.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgPON5aFI/AAAAAAAACyE/67_v2VQ0yO4/s512/P1300197.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgSNpDHeI/AAAAAAAACyI/OBuxEzbLxDU/s512/P1300198.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgVc8GgsI/AAAAAAAACyM/Sk2QqcyHX80/s640/P1300199.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgYEzJNTI/AAAAAAAACyQ/MkxnLrUSJAw/s640/P1300200.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf2GqIf7I/AAAAAAAACxY/nod3LLmcjOM/s512/P1300188.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf5JI8-nI/AAAAAAAACxc/QeHZDjhUBZA/s512/P1300189.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf707aQKI/AAAAAAAACxg/mzvZvmHrC9U/s640/P1300190.JPG[/IMG] dobra, poddaję się... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf-qLxUXI/AAAAAAAACxk/QMD-T7_5mcI/s640/P1300191.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgBR9NQ6I/AAAAAAAACxo/51WH8WNf510/s640/P1300192.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgER52GLI/AAAAAAAACxw/3oPtgnns48c/s640/P1300193.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgG-EvFPI/AAAAAAAACx0/y8vrxPbUIs0/s640/P1300194.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfl7IttoI/AAAAAAAACw8/QjbkZdAkEWA/s640/P1300181.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfon9Pp-I/AAAAAAAACxA/pL3SJ2g40u8/s640/P1300182.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfqUG_bXI/AAAAAAAACxE/T3nOw0q-fZU/s512/P1300183.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfskPo1xI/AAAAAAAACxI/G3EMQeQ1TeU/s640/P1300184.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfuqa9izI/AAAAAAAACxM/U16N9q7OVO8/s640/P1300185.JPG[/IMG] a ta Ciocia ciągle błyska i błyska... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/duh.gif[/IMG]
-
nieszczęśliwy Piruś... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfTRa6O7I/AAAAAAAACwc/sYZkxky4Q04/s512/P1300173.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfVBYxofI/AAAAAAAACwg/vBj65yN6JFs/s512/P1300174.JPG[/IMG] Ciociu, Ciociu, gdzie jest miejsce dla Pirusia?... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfXmvD2jI/AAAAAAAACwk/bdy4Xoi-sm8/s512/P1300175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfcBXj_AI/AAAAAAAACws/vDF697fIesc/s512/P1300177.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SffB5ur3I/AAAAAAAACww/jwrfTWo4JEA/s512/P1300178.JPG[/IMG] O! znalazłem poduszeczkę! [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfg2u0OlI/AAAAAAAACw0/v9okNxwzBSQ/s800/P1300179.JPG[/IMG] ojej, ta poduszeczka ma zęby! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfjPgNnkI/AAAAAAAACw4/X3EcGMblYYo/s640/P1300180.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SeLQfNQeI/AAAAAAAACug/uGt-zseo1w8/s640/P1300145.JPG[/IMG] nie ma na czym pupy posadzić u tej Cioteczki... kanapa zajęta... to sobie klapnę na swojej pańci... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/hyper.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SeuwZiRBI/AAAAAAAACvg/Pz6zY7isB9c/s640/P1300159.JPG[/IMG] ale gdzie się mam położyć?... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/scratchchin.gif[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfBKILKjI/AAAAAAAACv8/n6Aej0iFoa4/s800/P1300166.JPG[/IMG] kanapa zajęta... to może: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfDZnLGsI/AAAAAAAACwA/YWbQe0Fz5uc/s512/P1300167.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfF5QRBtI/AAAAAAAACwE/3OoEChVuk1M/s512/P1300168.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfIcSzdgI/AAAAAAAACwI/WpAoxWyrQbI/s512/P1300169.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfMEvChmI/AAAAAAAACwM/xdyQsA1Ovkk/s640/P1300170.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfOQUznlI/AAAAAAAACwQ/ejg-F4ZS59A/s640/P1300171.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdQdBEWRI/AAAAAAAACtE/zR_Ttt7gt_Q/s640/P1300114.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdUJIP-hI/AAAAAAAACtI/UNHVmL_EoV4/s640/P1300115.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdYMFW9SI/AAAAAAAACtM/T4p8aJoznis/s640/P1300116.JPG[/IMG] strasznie ciasno, ale dała radę... uuuuuuuff... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shhh.gif[/IMG] i przyszli goście: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdagvPshI/AAAAAAAACtQ/563zWexI_4I/s640/P1300118.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdnNi_NKI/AAAAAAAACtk/L2edxh6x1vA/s512/P1300124.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdsfhBGxI/AAAAAAAACtw/zdBLbtB2pUM/s640/P1300128.JPG[/IMG] żeby tylko nie chciał kawałka kanapy, nooo... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sd5RoTbeI/AAAAAAAACuE/Aw7zY5dopRM/s640/P1300136.JPG[/IMG] uciekaj, kanapa i pańcie moje! [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sd-U4haUI/AAAAAAAACuM/PacCRrzyoSc/s640/P1300138.JPG[/IMG] no wiecie! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/muttering.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SeBHu1aoI/AAAAAAAACuQ/Wf5EiSuyPvQ/s640/P1300141.JPG[/IMG] muszę sie zwinąć, to będę bezpieczna...
-
a tu... psy zabójcy - cane corso w akcji... [IMG]http://images38.fotosik.pl/250/74cd1dc35dce51c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/141/fd18b56432b81051med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/4808ab197663b2e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/253/7309e7aea91fbb9emed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2ScUmZg25I/AAAAAAAACro/1YGjgkIiYtY/s640/P1300089.JPG[/IMG] kocha też ciepełko piecyka... wybrała takie miejsce: gorące i bezpieczne, no i pełne ciepłych emocji tymczasowej opiekunki... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2ScwOdBt-I/AAAAAAAACsM/3n3E769bwdM/s512/P1300101.JPG[/IMG] jedzonko Saby... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lookaround.gif[/IMG] w worku! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/laughing.gif[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sc6BXaKMI/AAAAAAAACsg/6hVM5rU-o2g/s800/P1300105.JPG[/IMG] Saba kanapowiec [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sc8k6H1dI/AAAAAAAACsk/r65c6S64Kc8/s800/P1300106.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sc_LeoXNI/AAAAAAAACso/UpIfRPdPohs/s640/P1300107.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdE5Le0pI/AAAAAAAACs0/1c3Zwu0jGm8/s640/P1300110.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdIKM_R3I/AAAAAAAACs4/B1xf4F4AHwg/s512/P1300111.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SbJfdBqEI/AAAAAAAACpw/vNOCzlK7zWE/s640/P1300058.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SbMEk_wGI/AAAAAAAACp0/i7xsVhOEGls/s512/P1300059.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SbqJPH_HI/AAAAAAAACqo/D9buT4Sq8fQ/s512/P1300070.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sbsy6CnrI/AAAAAAAACqs/685PL6uYNWk/s640/P1300071.JPG[/IMG] za to bardzo kocha przytulanki... i ludzi... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbsup.gif[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaXm8XoMI/AAAAAAAACog/7KjA2ax0zQU/s640/P1300037.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SabUUZQ-I/AAAAAAAACoo/ctvt3aDsKCY/s512/P1300039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SajW5E5NI/AAAAAAAACo0/dwEI1xyScBQ/s512/P1300042.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SalKIzedI/AAAAAAAACo8/jm4f_dygfS4/s512/P1300043.JPG[/IMG] Saba nie lubi focenia, jest bardzo nieśmiała i skromna...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/melodramatic.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SanVh0ASI/AAAAAAAACpA/cB94ivttftc/s512/P1300044.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SapT-SAkI/AAAAAAAACpE/4PVldeT51E8/s640/P1300045.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SauK1-1FI/AAAAAAAACpM/zKcBA3A7abU/s512/P1300047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SawQMrfGI/AAAAAAAACpQ/TfBP2U7Op7g/s800/P1300048.JPG[/IMG] i tak kombinuje: gdzie by tutaj się schować...
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaXm8XoMI/AAAAAAAACog/7KjA2ax0zQU/s640/P1300037.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SabUUZQ-I/AAAAAAAACoo/ctvt3aDsKCY/s512/P1300039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SajW5E5NI/AAAAAAAACo0/dwEI1xyScBQ/s512/P1300042.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SalKIzedI/AAAAAAAACo8/jm4f_dygfS4/s512/P1300043.JPG[/IMG] Saba nie lubi focenia, jest bardzo nieśmiała i skromna...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/melodramatic.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SanVh0ASI/AAAAAAAACpA/cB94ivttftc/s512/P1300044.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SapT-SAkI/AAAAAAAACpE/4PVldeT51E8/s640/P1300045.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SauK1-1FI/AAAAAAAACpM/zKcBA3A7abU/s512/P1300047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SawQMrfGI/AAAAAAAACpQ/TfBP2U7Op7g/s800/P1300048.JPG[/IMG] i tak kombinuje: gdzie by tutaj się schować...
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZLl3RXfI/AAAAAAAACmY/XnfzbB_wiLA/s640/P1300003.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZOkx4H9I/AAAAAAAACmw/MBm8u2yXRnY/s512/P1300004.JPG[/IMG] mnie też tak robiły, słowo daję! oba! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/zaskoczenie/dizzy.gif[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZrOVkaDI/AAAAAAAACnU/uJQQYMjcgR8/s640/P1300018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZuN9ALgI/AAAAAAAACnY/AtinXF1e80I/s640/P1300019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZ7-wZPxI/AAAAAAAACns/UDjvackLWv8/s512/P1300023.JPG[/IMG] spacerkujemy i pozujemy... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaNsIoSbI/AAAAAAAACoM/XmqJF5BW3hA/s512/P1300030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaPf6WxSI/AAAAAAAACoQ/PCkWWy9Ijcg/s640/P1300031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaR8Z9n6I/AAAAAAAACoU/SFjTk5aRj2U/s640/P1300034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaUUaHqRI/AAAAAAAACoY/lLQrnikONv8/s576/P1300035.JPG[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/applause.gif[/IMG]
-
szukałam... i znalazłąm, więc chciałam sie z Wami podzilić, bo jesteście mi bliscy... a dziś... miałam wycieczkę... do Łodzi, pojechałyśmy po arlekinkę Sabę, którą zaproponowałam do adopcji mojej koleżance i zauroczyła państwa... oto fotorelacja: [IMG]http://images36.fotosik.pl/141/eeb2d17a6bf1dc60med.jpg[/IMG] Gumisie czyli psy-mordercy[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lol6.gif[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/254/cc2fbdcea57f1c65med.jpg[/IMG] Gumisie cd [IMG]http://images41.fotosik.pl/250/0de9e6fb3d500314med.jpg[/IMG] I Gumiś [IMG]http://images41.fotosik.pl/250/4f3e06655267ededmed.jpg[/IMG] a tak poważnie dawno nie widziałam tak świetnie zsocjalizowanych psów[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbsup.gif[/IMG] i nasza bohaterka [IMG]http://images47.fotosik.pl/254/4aac8e73f749aacfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/7c9c79a619ad0acfmed.jpg[/IMG] i Saba w nowym domu [IMG]http://images40.fotosik.pl/250/dc4fe49850c00fcfmed.jpg[/IMG]
-
3 szczeniątka, tata pekińczyk - wszystkie w domach!!!
halbina replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
będę reklamować maluchy... -
a mnie się jeździ - jak na razie - przyjemnie... 15-20 km na godzinę, czyli bezpiecznie... nikt mnie nei pogania, mam czas sie rozejrzeć i zorientować, co należy zrobić... hi hi chociaż raz pan instruktor powiedział: "teraz trochę zwolnimy, bo tu jest ograniczenie do 40-tu." Ja na to: "Ale ja cały czas jadę tak między 20-35, więc ok. Patrzę na wskaźnik" Instruktor: "To na co pani patrzy, to kontrolka obrotów silnika... prędkościomierz jest po drugiewj stronie..."
-
mam nadzieję, że szczeniaczek nauczył się pływać?... nas nie zalewa ani morze, ani rzeka... Bytomka to ściek... ale zalewa nas woda z rur pękających pod moim oknem... zalewa nam ulice i piwnicę, średnio co trzy miesiące, właśnie sie tworzy lodowisko... a mnie zalewa krew... na to wszystko, na dogo też...
-
a urósł, moje maleństwa też tak mają, mają być mikro, a potem... ale jak są kochane, to są bezpieczne nawet jak urosną!
-
a urósł, moje maleństwa też tak mają, mają być mikro, a potem... ale jak są kochane, to są bezpieczne nawet jak urosną!
-
jest na czym oko zawiesić!
-
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
halbina replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam jej banerek na Molosy (dogi w potrzebie)