Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. widac po usmiechnietej mordzie,że to bardzo zadowolony z zycia pies!;)
  2. ciekawe co wet powiedział..
  3. szczęsliwy rudzielec. takie zakończenia lubię:lol:
  4. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:-widze,że tylko te szczeniaki zostały do uratowania w Polsce. ludzie, jestescie tacy wspaniali, poświęcacie czas -energie- pieniadze i co za diabeł was opetał na koniec?:shake:
  5. bazarek dla kociów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9638445#post9638445[/url]
  6. ojej, jaka cudowna wiadomość: Dzielna "u ludzi"! Holly, fantastyczna babka z ciebie! :calus:
  7. o rety, to wszystko jedna rodzina?[takie podobne szczoteczki:evil_lol:]
  8. to nie tak ,ze nie zagląda,ale większość ma kupe swoich ogonów[ja-6] i nie bardzo moze pomóc :shake:
  9. Rybciu, jak pieknie napisałas o tej suni..
  10. to i ja ze 30zł dorzuce-poprosze nr na pv 13 zwierzaków!-mozna sie wykończyc finansowo!
  11. co za cudna wiadomość!!:multi::multi:to teraz szybciutko nastepnego kotka ,żeby Isabel nie było smutno!:evil_lol:
  12. dopiero teraz mogłam sobie obejrzec jak pieknie jest umaszczona!!:crazyeye: a to serduszko...-chyba nie ma drugiej takiej suni!:loveu:
  13. kurcze tyle wszedzie niechcianych zwierząt-a ludzie tacy wiecej parszywi sie wydają... no tez mam doła dołowatego jak czelusć piekielna -lasciate ogni speranza...:shake: a psiakowi trzeba załozyc wątek w psach do adopcji, no i bez zdjecia ani rusz
  14. jaki przytulasty kocio :lol:Isabel, zaczarowałas małego dzikusa!
  15. jaki przepiękny blat!nie wyobrazam sobie odważnego, stawiającego wśród tych maków szklankę z goracą herbatą:evil_lol: tak strasznie chciałabym mieć talent plastyczny.niestety, jak ongiś narysowałam synowi króliczka[wielkanocnego], to dostalismy ocenę dostateczną ,z komentarzem, ze nie jest to na poziomie czwartej klasy.:shake:
  16. oby to były dobre wiadomosci:cool3:
  17. " ociera o nogi, robiąc ósemki, mruczy."- nooo, Aksamitku.nareszcie przestałes sie upierać, ze jestes Dzikim kotem:multi:
  18. o rety! a tu takie nowośći! :crazyeye:Aksamitek rozmruczany, no no, cuda!
  19. przepiękna sunia -ona ma płatny DT na wsi?
  20. kurcze, jaki prosty pomysł , te kartony...a ja mam cały przedpokój do odnawiania po odejściu 15letniego Dziada.. ale przyda sie , przyda
  21. dobrze,że Aksamitek juz tak sie nie chowa-czyli jest postep!
×
×
  • Create New...