Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. Madziu, super, podaj mi pliss nr konta na pv-chyba sie Hop nie obrazi-ja z bazarkupodam swoje-a sama dopiero przeleję Hop
  2. no pięknie! a wśród zakazów, nakazów i banów -gdzie jest miejsce dla psów?-wydawałoby się ,że one są bohaterami tej bajki- a co z Tosią która jest na dt u Hop? i zbierane były pieniądze na leczenie ? - głupia sprawa-zrobiłam bazarek na rzecz Tosi-CO mam napisac osobom które licytowały żeby pomóc psu? nie mam innego kontaktu z Hop , nie mam nr-u jej konta...
  3. co się stało?:crazyeye::crazyeye: i co z Tosią?!!! i dlaczego nie pokazuje się mój temat w dziale administracji [w sprawie bana dla Hop?!!
  4. pogoda ma być -nomen omen-"pod PSEM!!":evil_lol:
  5. ja potwierdzam -o ile nie znajdzie się lepsza opcja- transport Wybrzeże-wawa wymieniłam telefony z Bianką- podam raz jeszcze swój na pv wyjeżdżam jutro rano-wracam 22-23.08
  6. cioteczki- rzućcie grosik na leczenie Tosi!
  7. Mordusek!Piękności![ chciałam zrobić SAMA bazarek . doszłam do momentu ,że ja mu"host" -a on mi::eviltong: i muszę czekać na syna:angryy:] a pieniądze potrzebne dla tej uroczej włochatki.
  8. Rety!! toż to kopia mojego Rudiego!:crazyeye:piękna![jako i Rudi]
  9. wolę mysleć ,że to my jesteśmy normalni - dosyć tej zgody na traktowanie jako dziwolągów i pieprzniętych, -dosyć patrzenia z politowaniem i lekcewazeniem. Już nie przepraszam za to co robię -a wymagam pomocy i szacunku [i przepraszam,że nie na temat Sokoła]
  10. [quote name='dorota1']Proszę o nr konta na pw. Postaram się coś przelać.[/quote] Dorotko!!-:buzi::calus:
  11. ja tam nieśmiało życzę Joasi:faceta który będzie chciał schrupać CIEBIE!:oops:
  12. nikogo, oprócz ubogich starych ciotek :shake:
  13. Cioteczko Karolo masz rację, Rudik musi pilnować obejścia, odstraszac swoimi trzema zębami potencjalnych włamywaczy i dbać o gimnastykę babci[przy znoszeniu psa ze schodów ,na przykład]:evil_lol: Białogóra jest w góre od Wejherowa i w lewo [od Karwi w lewo] tam gdzie Wierzchucino -sunia jest cudna
  14. ten transport to chyba ja..będę w Białogórze[koło Dębek] do 22-23 .08[chyba ,że pogoda popsuje sie na amen-wtedy wracamy wcześniej
  15. Tosia potrzebuje kaski na leczenie-potrzebne wsparcie dla Hop!!
  16. cudownie, ze chłopak już po operacji-teraz trzymamy kciuki !
  17. pokarało mnie za smichy-chichy z powaznych rzeczy:mój Rudi dostał potwornej [pardon] -sraczki.ale nie bójcie się cioteczki, nie umiem wstawiać zdjęć-nie zobaczycie więc ,co zastałam w kuchni oraz przedpokoju dziś rano:cool3:
  18. nareszcie radosny watek, historia dająca nadzieję :multi:
  19. Napisała Hop:" Każdy w życiu pomaga na swój własny i wybrany sposób. Najważniejsze, że pomaga. ;-)" -święta prawda!
  20. tak , to sie da wyleczyć- mnie wyleczył mój pierwszy w zyciu pies- była tak zarobaczona ,że wymiotowała żywymi robalami ,które spieprzały po podłodze. byłam wonczas młodym dziewczęciem,-od tej pory-żadnych problemów!:diabloti: - Emilko, żartuję[żeby podnieść wątek] .a ty bardzo pomagasz na odległość :Rose:
  21. kto może pomóc Tosieńce w leczeniu? gdyby nie Hop siedziałaby z bolącym brzuchem w schronie az do....:cool3:
×
×
  • Create New...