-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Super wieści :) Przyznam szczerze,że często myślałam, jak się żyje w nowej rodzinie, a tu mam odpowiedź ;) -
Dziewczyny, ja też będę wpłacać, tylko,że na razie kicia zostanie w przychodni. Rozmawiałam z wetką, która mówi,że może już małą sterylizować,ale lepiej byłoby zaczekać trochę,aż oswoi się z nowym środowiskiem. Tam są inne koty, powoli i ona będzie wypuszczana, aby mogła sobie z nimi pobiegać w celu socjalizacji.
-
Już oczyściłam skrzynkę .
-
A ja kupię figurki i maskotki bassetów :)
-
Niestety nie mam dobrej wiadomości: jedna z czterech małych kotków (za które w przychodni pozostał dług), ta długowłosa dzikuska,która jako pierwsza znalazła dom, wraca z adopcji :( Przedwczoraj pani zadzwoniła,że nie da jednak rady i po okresie ok.2,5 m-ca kicia wraca... Nie bardzo wiem dokąd mam ją zabrać, w każdym razie umówiłyśmy się,że na święta zostanie jeszcze w Lublinie. A dług wynosił 2086zł, obecnie dzięki wpłacie sharki 135zł, za co jej bardzo dziękuję :), zmniejszył się. Ja też wpłaciłam 150zł na poczet długu ,w związku z czym do zapłacenia mam jeszcze 1801zł. Z bazarku, który się właśnie zakończył uzyskałam kwotę 123zł, więc kwota długu zmniejszy się do 1678zł.
-
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
ala123 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na zakupy: http://www.dogomania.com/forum/topic/334127-szybki-bazarekopcja-kup-terazfirankikalendarzplafony%C5%9Bwi%C4%85teczne-serwetkikarbownica-do-w%C5%82os%C3%B3wsylwestrowe-i-nie-tylko-ubrania-do-2012/