-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']Frogg, w Warszawie" warszawskie" ceny! Koszt sterylki takiego pieska 300 zl , pobyt w szpitaliku 40 zl/doba ale z leczeniem. Dostalaby, znizke , bo byly tam prowadzone 2 sterylki mysle ze ok 20 %. Ale niestety tez wychodzi drogo. Na pewno lepiej psa sterylizowac na miejscu ,niz wiezc po sterylizacji. Mysle o tym ,zeby ja wysterylizowac u siebie.Wtedy kilka dni (ok tydzien) bylaby u mnie, a koszt sterylki ok 200zl. Tylko trzeby ja przywiezc. Piszcie co myslicie...[/QUOTE] Lucy - Twoja propozycja to bardzo dobre rozwiązanie tylko ,że ja wiedząc ile masz własnych psów mam skrupuły... (ja nie mogę sobie poradzić z trzema!) Jeżeli chodzi o transport do Ciebie - nie byłoby problemu. -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie mam żadnych telefonów, nie wiem jak Funia. A szczeniaki tymczasem rosną... -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
No właśnie: dom nie odezwał się, nawet próbowałam się dodzwonić i też nic... Trudno, widocznie ten dom nie był pisany maluchowi. -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czy mi sie wydaje czy rzeczywiście jeszcze brakuje deklaracji na dt?Przepraszam ale nie mogę się doliczyć. -
czy mamy jakieś wieści z domu Kropeczki?
-
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Ja nie bardzo rozumiem : w jaką kolejkę ? Mamy 100 zł od Frogg i lucySxy.Ja dokładam resztę. Trzeba tylko umówić się na zabieg z lekarzem. Najpilniejszy jest kąt , gdzie będzie dochodzić do siebie.[/QUOTE] Pomyślałam po prostu,że skoro nie mamy pełnej kwoty na dt, to może dobrze byłoby poszukać gdzieś pomocy i przynajmniej sterylka by nam odpadła. Skoro jednak uważacie inaczej, nie ma przecież sprawy. -
Uroczy jamniko-basset krzywołapek w schronisku Ostrów Wlkp.
ala123 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
No i co Rufi z Twoim domem? Nic pewnie, więc nieśmiało myślę jednak o dt. Czy ktoś ma jakiś pomysł? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak się cieszę dziewczyny ,że tyle się tutaj dzieje! No i bardzo ładne imię: Alutka. Kto wie jak jest z tym sterylkowym kontem czy czymś takim? Może tam Alutkę zapisać w jakąś kolejkę? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
O,o w tym samym czasie odpowiedziałyśmy! Jeżeli chodzi o imię to koniecznie trzeba jej jakieś wymyśleć. -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']A gdzie to jest ?[/QUOTE] To są okolice Piaseczna koło Warszawy, właściwie można powiedzieć,że Piaseczno. Lucysxy zna człowieka, bo tam przebywały na tymczasie dwie suńki, które opłacała . Znalazły już domki i są wolne miejsca. Pomysł dobry. Ja dokładam 50 zł (stała deklaracjia). Prosimy o pomoc. -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie chcę zapeszać, ale miałam dzisiaj konkretny telefon w sprawie adopcji pieska! Jeżeli wszystko byłoby OK - malec pojechałby do Świdnika! -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Sunia przebywa w małej wsi blisko Krasnegostawu (ok.30km od Zamościa). Człowiek ,u którego mała mieszka obiecał ją odpchlić ale pewnie w tym sianie jakieś pchły zostaną, więc znowu wszystko od początku... Na gwałt potrzebne miejsce, gdzie ją zechcą i zajmą się z sercem! -
Dina i Roksi szczeniaczki z leśnej nory już w CUDOWNYCH DOMKACH!!!
ala123 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mama nadal tam jest? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
trzymajmy zatem kciuki, aby miejsce się znalazło. Rozumiem,że Śuńka musiałaby pojechać tam już wysterylizowana? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
zaglądam do malutkiej; tak mi jej żal, jak sobie przypomnę ten jej króciutki podwinięty ogonek... -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Suńkę koniecznie trzeba zabrać stamtąd jak najszybciej. Dom tymczasowy lub hotelik wskazany jak najbardziej. Sterylka w Zamościu to nawet 180 zł tylko gdzie następnie małą przewieźć,to jest problem. Czyli w pierwszej kolejności należałoby szukać jakiegoś dt lub hoteliku. -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
ala123 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
ja jeszcze nie zdążyłam wpłacić ale obiecuję,że jutro to zrobię. -
Uroczy jamniko-basset krzywołapek w schronisku Ostrów Wlkp.
ala123 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Myślę o Rufim, myślę cały czas tylko nic z tego niestety nie wynika... -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja oczywiście też będę partycypować w kosztach, ale to wszystko mało. Szukajmy jeszcze innych życzliwych cioteczek,razem pewnie damy radę znaleźć tej malutkiej kochający domek. Przypomniałam sobie,że tam gdzie przebywa obecnie mówią na nią po prostu Suńka . Pomóżmy więc razem Suńce ! Jest naprawdę urocza, zdjęcia tego nie oddają. Jest też w rzeczywistości mniejsza niż tutaj na zdjęciach widać. Wydaje mi się,że trzeba ją zabrać stamtąd jak najszybciej ,bo a nuż trafi się jakiś chętny na wsi na rozmnożenie takiej pięknioszki... Poza tym te pchły: ona miała wydrapany cały grzbiet... Pan obiecał wprawdzie pojechać do weterynarza po jakiś preparat, ale nie wiadomo czy tak się stało. -
Zrozpaczone psie serce porzucone w lesie. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fajnie,że mała pojechała z Andzią a jeszcze fajniej byłoby gdyby została gdzieś tam w okolicy Werbkowic, na stałe... Trzymam kciuki. -
Zrozpaczone psie serce porzucone w lesie. Ma dom.
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Andzia co u Was słychać? Mała w dt czy jeszcze u Ciebie? -
Uroczy jamniko-basset krzywołapek w schronisku Ostrów Wlkp.
ala123 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Gdyby była potrzebna pomoc finansowa dla piesia - ja na pewno się dołożę. Mam też parę rzeczy na bazarek. Dobrze ,że w waszym schronisku są względne warunki ale wszyscy wiemy ,że idzie zima i dla takiego jamniko-basseta jakieś cieplejsze miejsce byłoby wskazane. Może spróbować jednak zebrac pieniądze na ten płatny dt. Nie będę oczywiście nalegać, to jest moja sugestia. Sama mam trzy basiory(podłe zresztą) i jakoś nie wyobrażam sobie ich zimą w budzie. -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
ala123 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
podajcie mi na pw nr konta,wyślę 100zł . Co ze sterylką suńki-mamy? -
Ręce mi opadły, po przeczytaniu informacji o tych kąpielach! Pani musi mieć jakiś problem a najgorzsze jest to,że pies na tym ucierpi. Tu zima a pies ciągle moczony w wodzie! Przeziębi się albo oprócz tego jeszcze straci odporność. Może by tak odwiedzić panią (wizyta poadopcyjna) i uświadomić jej jakoś zagrożenia dla psa.