Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. własnie dowiedziałam się od funi,że suńki dowieziono do niej :lol:,na razie tylko tyle;zaraz dzwonię po więcej informacji
  2. rozmawiałm dzisiaj z jedną z dziewczyn,nic sie nie dzieje w kwestii łapania psów,miały kobiety dzwonić na policje ,to jest chyba ostatnia szansa przyśpieszenia akcji. Widziano jakieś barbarzyńcę jak przeganiał psy widłami...
  3. ja też pamiętam o swojej deklaracji, kiedy ewentualnie byłaby ta sterylka ,mniej więcej oczywiście?
  4. czekamy na wpłaty od rodziców i Archi,tak?
  5. [quote name='Mitra']U psiny po staremu ( a może po nowemu? ;) ). Posikiwała w domu zimową porą, ale wraz z dodatnimi temperaturami na dworze problem zniknął ;) Wybrzydza z jedzeniem oraz dalej jest taka sympatyczna :). Poza tym uskutecznia podstępne wślizgiwanie się do sypialni babci żeby tylko nie spać sama w kuchni w koszyczku. Portafi nieruchomo przespać całą noc pod fotele - niezauważona.[/QUOTE] a to spryciula kochana jedna!:evil_lol: jak dobrze czytac takie rzeczy
  6. [quote name='olga7']Poprosiłam jednego z dobrych wujów o pomoc w szukaniu domu i dobrego człowieka dla Pilota -dużego ,pięknego molosowatego psa . Może nam nie odmówi -choć to potrwać też pewnie może .Ale kto wie ..może akurat ta droga też się przyda .. No i przepraszam za opóznienie wplat -wyślę teraz za m-c marzec i kwiecień .Konto chyba mam .[/QUOTE] dziękujemy dobremu wujowi z góry!:lol: kazdą możliwą drogę trzeba wykorzystać.
  7. nie przyjechał nikt ani wczoraj, ani dzisiaj aby złapać te suńki:shake::shake: ale jest inna dobra wiadomość, ludzie zaczynają dzwonić z ogłoszeń po pieski (po długim okresie zastoju), te dwie dziewczynki nie nadaja się oczywiście do adopcji lecz oprócz nich na wsi są inne mniej dzikie,byc może przynajmniej na początek do nich los się uśmiechnie
  8. [quote name='weszynoska']Wpłata za hotel wpłynęła, Pilot ma opłacone do 6.05.2010 plus 15 zł na nieprzewidziane wypadki Muszę napisać, że to zupełnie niekłopotliwy pies, po prostu zaakceptował nową sytuację bez mrugnięcia okiem, z początku nieufny teraz już normalny, przybiega na zawołanie, wesoło biega z suczkami, oszczekuje otoczenie, śpi w budzie , je dobrze, ma ustalony rytm dnia i to mu bardzo pasuje. gdyby trafił mu się taki domek, w którym miałby kawałek ogródka i ciepłą budę, to byłby szczęsliwy[/QUOTE] i tego Pilotowi życzę
  9. c.d. Henia [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1826/20100413195.jpg[/IMG] Henio słodziak [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2504/20100413184.jpg[/IMG]
  10. Zdjęcia Henia zrobione przez funię: radosny Henio [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2738/20100413189.jpg[/IMG] Henio czujny [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3849/20100413193.jpg[/IMG] Henio -diabełek tasmański [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9346/20100413194.jpg[/IMG]
  11. dzieki Piromanko za bazarek,już tam byłam i nawet wypatrzyłam coś dla siebie:lol:
  12. dzisiaj jeszcze nic nie wiem o suńkach,czy coś się wydarzyło ,czy był ten człowiek ze schronu;dopiero teraz będę dzwonić do dziewczyn i pisać do nich
  13. [quote name='lucySxy']Bursztyn nie ma jakos szczescia, jest juz u mnie prawie 4 miesiace!!:shake: Nikt nie pyta , nikt niedzwoni, coraz mniejsze zainteresowanie Bursztynkiem:-( Prosze dawakjcie ogloszenia w jakis lokalnych gazetach , jak na ogolnopolskich nic, to moze tutaj...[/QUOTE] Lucy - ja daję caly czas; teraz jest jakiś zastój w adopcjach,nawet zimą było lepiej...:shake:
  14. lada dzień i ja wpłacę swoją "dolę" dla Barnaby za kwiecien
  15. Dzięki za ogloszenia! mam nadzieję,że za miesiąc funia nie będzie już musiała wpłacać na konto weszynoski kasy za hotelowanie...
  16. lada dzień wpłacę swoją deklarację za kwiecień dla Ciebie Uszatku:lol:
  17. cześć Pilot!Chłopie jestes juz gotowy aby iść do domu, myślisz coś o tym?:lol:
  18. rozmawialam dzisiaj z Krystyną, niestety suńki boją się ludzi,nic z tego nie wyszło i dzisiaj:-(:-( Dzwoniły też z Magdą do gminy z prośbą o pomoc w złapaniu ,najpierw obiecano pomoc,powiedziano,że zostanie poinformowany człowiek uprawniony do tego czyli... kierownik schroniska; potem pojawiły się jakieś trudności oczywiście. Dziewczyny dzwoniły do niego,był jak zwykle chamski i nieuprzejmy, wykrzykiwał,że jeżeli je złapie to musi najpierw do schronu zabrać;może przyjedzie jutro,może nie... Po prostu zamojska wolna amerykanka :shake:
  19. 50 zł od Funi właśnie wpłynęło na konto,dzięki!:lol: mamy 178,30 zł Może jutro uda mi się zrobić bazarek dla Dorka z fantów podarowanych przez Dorę1020.
  20. cioteczki,pamiętam ,lada dzień wpłacę,jeszcze chwila
  21. własnie się dowiedziałam,że nie udało się złapać suniek,szkoda,moze następnym razem:shake:
  22. [quote name='Monika z Katowic']Ja, w maju, też coś postaram się "wyskrobać" dla Dorka. Dam, ile mogę... Nie bedzie tego dużo.[/QUOTE] dzięki w imieniu Dorka,jak wiemy każda złotówka się liczy.:lol:
  23. [quote name='Maruda666']Kora i Luna brzmi fajnie i chyba sensowniejsze niż Kara i Lina ( teraz zaczęło mi się to kojarzyć z szubienicą a miało z Karoliną :) ). Potwierdzam swoją deklarację, tylko może trzeba mi będzie potem przypomnieć ;).[/QUOTE] tak też było nieźle,ale faktycznie Kora i Luna będzie lepiej,tez bedzie się kojarzyć z Karoliną. No to imiona już są,a jak sie powiedzie to i suńki jutro będą bezpieczne
×
×
  • Create New...