-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
ala123 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Jest rozkoszna po prostu! zaraz dam ogłoszenie do anonsów na czwartek,może ktoś zechce adoptować małą wesołą dziewczynkę. -
dzisiaj otrzymałam kolejną wpłatę z bazarku - 40zł od Korek221,dziękujemy:lol: bazarek został rozliczony. Jest też wpłata od Redpit - 12zł za IV i V,dziękujemy:lol:
-
[quote name='Lucyna']Wysłałam Alu 30 Pln za maj dla rudasków ... Mogę wystawić allegro dla Kory, poproszę o namiary na pw i zdjęcia. Czy może wziąć te z wątku?[/QUOTE] własnie sprawdziłam konto, wpłynęło dzisiaj Twoje 30zł:lol: dziekuję jest tez wpłata od River - 30 zł:lol:dziękuję Konto dziewczynek zasiliło się kwotą 60zł:lol::lol:
-
[quote name='bianka0']Zaraz przekażę smsem, czy oddacie bez wizyty przedadopcyjnej ?[/QUOTE] no skądże ,bez wizyty nigdy nie oddajemy psów,tym razem tez kogos poprosimy
-
[quote name='bianka0']Rozmawiałam z Matrioszką, ale Wólka Łańcuchowska jest 50 km od Lubartowa, to koło Łęcznej. Ja z kolei nie jestem jakoś specjalnie przekonana do tego domku, a po przypadku z Bursztynem, nie dam jej chyba na głęboką wieś :shake:. Gdyby to było gdzieś blisko kogoś z dogo, można by zaryzykować.[/QUOTE] mapy dokładnie pokazują,że jest to odległość 32km,ale to przecież nie ważne, skoro i tak rezygnujesz z domku. Bianko, jeżeli masz jeszcze namiary na ten domek to przekaż je mnie lub funi,może jednak głęboka wieś okaże się domem dla innej bidy oczekującej na domek...
-
[quote name='kakaicezar']Cioteczka pasłała za 2 miesiące z góry. Trzymam mocno kciuki za Ciebie Doreczku...taki śliczny przystojniak z Ciebie[/QUOTE] cioteczka wysłała i kaska dotarła dzisiaj -20zł,dziękujemy ślicznie Kakaicezar!:lol: przy okazji napiszę,że wpłynęły dla Dorka pieniążki z bazarku - 209,50zł Monika z Katowic 45zł:lol: bela51 110zł:lol: Idusiek 29zł:lol: Rodzice 15,50zł:lol: Monika083 10zł:lol: DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA WSPARCIE DORKA!
-
[quote name='Marinkaa']Na maila dostałam taką wiadomość z gumtree.pl: [B]"Witam chciałabym dać pieskowi kochający domek. Proszę o odpis. Dzi\ękuję."[/B] Odpisałam następująco: [B]"Witam, ja jestem tylko ogłoszeniodawcą. W sprawie potencjalnej adopcji Pilota proszę się zwrócić do osoby, której dane kontaktowe są podane w treści ogłoszenia, tj.: 694529231 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam serdecznie[/B] [B] Anna"[/B][/QUOTE] dzieki Marinko za ogłoszenia nikt na razie do mnie nie dzwonił i nie pisał w sprawie Pilocika,czekam cierpliwie na jakiś sygnał od zainteresowanej osoby
-
przepraszam Marudo,że nie napisałam o Twojej majowej wpłacie dla dziewczynek,ale nie zaglądałam na tamto konto od dawna.teraz zajrzałam i dziękujemy Ci serdecznie:lol: 5 maja wplynęło 20 zł od Marudy ja również wpłacę swoją deklarację i tym sposobem uzbiera nam się [COLOR=Red]270 zł[/COLOR] (rozliczenie w 2 poscie) dziewczynki więc są na minusie 210zł za okres od 15.04 do 15.05. ale jest i tak nieźle:lol: DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WPŁATY!
-
Astaroth czym i jak się robi takie wspaniałe zdjęcia?
-
dziekuje funia i Marinko za tekst i ogłoszenia,no i beli51 za pomoc w szukaniu domku!!!:lol::lol::lol: namiary do ogłoszeń : tel.694529231 oraz [email][email protected][/email]
-
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3430/dorek4.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3857/dorek5.jpg[/IMG] piękne zdjęcia i piekny Dorek,co?
-
mam trochę rodzinnych problemów i rzadko ostatnio zaglądam na dogo;może dzisiaj uda mi sie wstawic te zdjęcia skoro juz tu jestem edytuję i wstawiam, a zdjęcia są zarąbiste,że tak powiem. oto wiosenny Dorek : [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1141/dorek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6161/dorek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1262/dorek3.jpg[/IMG]
-
[quote name='ala123']5 maja wpłynęła kaska od: Ingrid44 20zł jednorazowo Elkate 10zł 355,30+30zł oraz dodaję swoje 10zł = [COLOR=Red]395,30zł [/COLOR]- stan aktualny dziękujemy!!![/QUOTE] zapomniałam jeszcze dodać 20zl za świecznik zakupiony przeze mnie na bazarku Dory, tak więc dodaję i mamy w sumie 395,30 + 20zł = [COLOR=Red]415,30zł[/COLOR]
-
[quote name='weszynoska']Niestety...zrezygnowali :( obowiązki ich chyba przerosły. To był taki zryw bez zastanowienia, kobieta pracuje dośc intensywnie, a pan jest po operacji i trochę czasu zajmuje mu dbanie o wlasne zdrowie, rehabilitacja itp... pewnie po przemysleniu zdecydowali, że nie mogą. Ale mają go na uwadze i gdyby ktoś pytał to polecą[/QUOTE] a już miałam nadzieję na ten domek,szkoda:shake:
-
co z tą wizytą przedadopcyjną ? taka cisza,żeby domek się nie rozmyślił
-
[quote name='ala123']długo mnie tu nie było i na konto też nie zaglądałam a tu tymczasem kasa dla Dorka płynęła nie zważając na nic:lol: 30.04.2010 wpłynęły pieniążki dla Doreczka od: jola_li 30zł Lilith27 30zł 04.05.2010 natomiast od: Teresy Borcz 35zł Moniki K.K. 5zł Marii M. z Krakowa 30zł Awit 10zł Małgorzaty i Marka M. 10zł po podsumowaniu wpłat do dnia 26.04.2010 na koncie Dorka było 205,30zł + 150,00 --------------- [COLOR=Red]jest więc aktualnie 355,30zł [COLOR=Black]Dziękujemy wszystkim cioteczkom i wujaszkom Dorkowym za wpłaty!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] 5 maja wpłynęła kaska od: Ingrid44 20zł jednorazowo Elkate 10zł 355,30+30zł oraz dodaję swoje 10zł = [COLOR=Red]395,30zł [/COLOR]- stan aktualny dziękujemy!!!
-
[quote name='funia']Minął kolejny miesiąc od kiedy Lili mieszka u mnie .Zrobię wieć rozliczenie . Wpłacono 600zł . -------------------- wydatki ---30zł wirusówki =============== miesiąc od 1marca- 1 kwietnia 240zł miesiąc od 2 kwietnia -2 maja =240zł miesiąc od 3 maja - 3 czerwca =240zł -----------------------------------------[SIZE=4]razem 750zł . Lili jest więc na minusie 150zł [/SIZE].[/QUOTE] ja nie wplaciłam jeszcze swoich deklaracji, więc akurat wpłacę Ci 150 zł za 3 m-ce i dług zostanie wyzerowany:lol: