Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. wreszcie mogę zajrzeć do Pilota na chwilę,same dobre rzeczy czytam na wątku ,szkoda tylko,że ten domek nie odzywa się...
  2. Jest rozkoszna po prostu! zaraz dam ogłoszenie do anonsów na czwartek,może ktoś zechce adoptować małą wesołą dziewczynkę.
  3. dzisiaj otrzymałam kolejną wpłatę z bazarku - 40zł od Korek221,dziękujemy:lol: bazarek został rozliczony. Jest też wpłata od Redpit - 12zł za IV i V,dziękujemy:lol:
  4. [quote name='Lucyna']Wysłałam Alu 30 Pln za maj dla rudasków ... Mogę wystawić allegro dla Kory, poproszę o namiary na pw i zdjęcia. Czy może wziąć te z wątku?[/QUOTE] własnie sprawdziłam konto, wpłynęło dzisiaj Twoje 30zł:lol: dziekuję jest tez wpłata od River - 30 zł:lol:dziękuję Konto dziewczynek zasiliło się kwotą 60zł:lol::lol:
  5. czekam z niecierpliwością na telefony i maile w sprawie Pilota;na razie cisza (przed burzą!?)
  6. [quote name='bianka0']Zaraz przekażę smsem, czy oddacie bez wizyty przedadopcyjnej ?[/QUOTE] no skądże ,bez wizyty nigdy nie oddajemy psów,tym razem tez kogos poprosimy
  7. [quote name='bianka0']Rozmawiałam z Matrioszką, ale Wólka Łańcuchowska jest 50 km od Lubartowa, to koło Łęcznej. Ja z kolei nie jestem jakoś specjalnie przekonana do tego domku, a po przypadku z Bursztynem, nie dam jej chyba na głęboką wieś :shake:. Gdyby to było gdzieś blisko kogoś z dogo, można by zaryzykować.[/QUOTE] mapy dokładnie pokazują,że jest to odległość 32km,ale to przecież nie ważne, skoro i tak rezygnujesz z domku. Bianko, jeżeli masz jeszcze namiary na ten domek to przekaż je mnie lub funi,może jednak głęboka wieś okaże się domem dla innej bidy oczekującej na domek...
  8. [quote name='kakaicezar']Cioteczka pasłała za 2 miesiące z góry. Trzymam mocno kciuki za Ciebie Doreczku...taki śliczny przystojniak z Ciebie[/QUOTE] cioteczka wysłała i kaska dotarła dzisiaj -20zł,dziękujemy ślicznie Kakaicezar!:lol: przy okazji napiszę,że wpłynęły dla Dorka pieniążki z bazarku - 209,50zł Monika z Katowic 45zł:lol: bela51 110zł:lol: Idusiek 29zł:lol: Rodzice 15,50zł:lol: Monika083 10zł:lol: DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA WSPARCIE DORKA!
  9. [quote name='Marinkaa']Na maila dostałam taką wiadomość z gumtree.pl: [B]"Witam chciałabym dać pieskowi kochający domek. Proszę o odpis. Dzi\ękuję."[/B] Odpisałam następująco: [B]"Witam, ja jestem tylko ogłoszeniodawcą. W sprawie potencjalnej adopcji Pilota proszę się zwrócić do osoby, której dane kontaktowe są podane w treści ogłoszenia, tj.: 694529231 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam serdecznie[/B] [B] Anna"[/B][/QUOTE] dzieki Marinko za ogłoszenia nikt na razie do mnie nie dzwonił i nie pisał w sprawie Pilocika,czekam cierpliwie na jakiś sygnał od zainteresowanej osoby
  10. przepraszam Marudo,że nie napisałam o Twojej majowej wpłacie dla dziewczynek,ale nie zaglądałam na tamto konto od dawna.teraz zajrzałam i dziękujemy Ci serdecznie:lol: 5 maja wplynęło 20 zł od Marudy ja również wpłacę swoją deklarację i tym sposobem uzbiera nam się [COLOR=Red]270 zł[/COLOR] (rozliczenie w 2 poscie) dziewczynki więc są na minusie 210zł za okres od 15.04 do 15.05. ale jest i tak nieźle:lol: DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WPŁATY!
  11. Astaroth czym i jak się robi takie wspaniałe zdjęcia?
  12. dziekuje funia i Marinko za tekst i ogłoszenia,no i beli51 za pomoc w szukaniu domku!!!:lol::lol::lol: namiary do ogłoszeń : tel.694529231 oraz [email][email protected][/email]
  13. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3430/dorek4.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3857/dorek5.jpg[/IMG] piękne zdjęcia i piekny Dorek,co?
  14. mam trochę rodzinnych problemów i rzadko ostatnio zaglądam na dogo;może dzisiaj uda mi sie wstawic te zdjęcia skoro juz tu jestem edytuję i wstawiam, a zdjęcia są zarąbiste,że tak powiem. oto wiosenny Dorek : [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1141/dorek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6161/dorek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1262/dorek3.jpg[/IMG]
  15. dziękuję serdecznie dziewczyny! podamy namiary funi w ogloszeniach.już wysyłam do Marudy
  16. zdjęcia mogę przesłać ale o pomoc w tekście muszę poprosić funię na jaki adres wysłać zjęcia?
  17. [quote name='ala123']5 maja wpłynęła kaska od: Ingrid44 20zł jednorazowo Elkate 10zł 355,30+30zł oraz dodaję swoje 10zł = [COLOR=Red]395,30zł [/COLOR]- stan aktualny dziękujemy!!![/QUOTE] zapomniałam jeszcze dodać 20zl za świecznik zakupiony przeze mnie na bazarku Dory, tak więc dodaję i mamy w sumie 395,30 + 20zł = [COLOR=Red]415,30zł[/COLOR]
  18. [quote name='weszynoska']Niestety...zrezygnowali :( obowiązki ich chyba przerosły. To był taki zryw bez zastanowienia, kobieta pracuje dośc intensywnie, a pan jest po operacji i trochę czasu zajmuje mu dbanie o wlasne zdrowie, rehabilitacja itp... pewnie po przemysleniu zdecydowali, że nie mogą. Ale mają go na uwadze i gdyby ktoś pytał to polecą[/QUOTE] a już miałam nadzieję na ten domek,szkoda:shake:
  19. czy bianka już wie,że ktoś jest zainteresowany adopcją jej podopiecznego?
  20. co z tą wizytą przedadopcyjną ? taka cisza,żeby domek się nie rozmyślił
  21. Pilocie jaki Ty jesteś piękny! Weszynosko czy Twoi znajomi nadal są zainteresowani adopcją Pilota? ciekawa jestem bardzo,dobrze by było żeby psisko wreszcie znalazło swoje miejsce na ziemi
  22. Igor to bardzo ładny pies! rzeczywiście wielorasowy ale piękny! mam nadzieję,że szybko znajdzie sie dla niego normanly dom bez prymitywnych bab (matka-polka,k...mać) i dzieci z wypaczona psychiką
  23. [quote name='ala123']długo mnie tu nie było i na konto też nie zaglądałam a tu tymczasem kasa dla Dorka płynęła nie zważając na nic:lol: 30.04.2010 wpłynęły pieniążki dla Doreczka od: jola_li 30zł Lilith27 30zł 04.05.2010 natomiast od: Teresy Borcz 35zł Moniki K.K. 5zł Marii M. z Krakowa 30zł Awit 10zł Małgorzaty i Marka M. 10zł po podsumowaniu wpłat do dnia 26.04.2010 na koncie Dorka było 205,30zł + 150,00 --------------- [COLOR=Red]jest więc aktualnie 355,30zł [COLOR=Black]Dziękujemy wszystkim cioteczkom i wujaszkom Dorkowym za wpłaty!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] 5 maja wpłynęła kaska od: Ingrid44 20zł jednorazowo Elkate 10zł 355,30+30zł oraz dodaję swoje 10zł = [COLOR=Red]395,30zł [/COLOR]- stan aktualny dziękujemy!!!
  24. [quote name='funia']Minął kolejny miesiąc od kiedy Lili mieszka u mnie .Zrobię wieć rozliczenie . Wpłacono 600zł . -------------------- wydatki ---30zł wirusówki =============== miesiąc od 1marca- 1 kwietnia 240zł miesiąc od 2 kwietnia -2 maja =240zł miesiąc od 3 maja - 3 czerwca =240zł -----------------------------------------[SIZE=4]razem 750zł . Lili jest więc na minusie 150zł [/SIZE].[/QUOTE] ja nie wplaciłam jeszcze swoich deklaracji, więc akurat wpłacę Ci 150 zł za 3 m-ce i dług zostanie wyzerowany:lol:
×
×
  • Create New...