-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ala123 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata,Sonia']P.Artur Grzegorz F. - 30zł nick-? P.Krystyna W.-C. - 20zł nick-?,ale to chyba jest cioteczka Agnieszka103,bo z Gliwic Cioteczki podajcie swój nick.[/QUOTE] Artur Grzegorz F. to ja:oops: -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
ala123 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=blue][B]Misiu bardzo, bardzo prosi o życie!!!![/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Misiu jest sam - ma tylko nas![/B][/COLOR][/QUOTE] biedny Misio,mogę tylko 10zł jednorazowo:-( prosze o nr konta na pw -
donoszę uprzejmie ,że z bazarku mamy już 45zł!!!!:lol:
-
[quote name='DORA1020']Ale Maja i Wera bardzo ladnie:lol:moze niech tak zostanie?[/QUOTE] nie możemy tak zrobić,skoro cioteczki przejęte losem suczek weszły na wątek,zaproponowały,tak suńki zostały nazwane już wcześniej więc jestem przeciwna zmianie imion. Pzrecież Kora i Luna też bardzo ładne imiona:lol::lol: przepraszam, ale chciałabym zaprosić na bazarek dla naszego Dorka, proszę też o rozreklamowanie go w miarę możliwości: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183845-Kolorowy-bazarek-dla-Dorka-bluzki-w-r%C3%B3%C5%BCnych-rozm.-i-oryginalne-torebki-do-1maja[/url]
-
:lol:[quote name='funia']Dziewczeta sa całe i zdrowe .Ich przerażenie sięga zenitu .Chowaja sie jak tylko moga w najdalszy kąt boksu .Kazdy ruch ,odgłos paralizuje je .Mam wrażenie ,ze nawet nowe odgłosy powodują u nich ból bo kula się i gdyby miały skorupę to na pewno nie wyszly by z niej . Jedna z nich nazwałam Maja jest w lepszej kondycji psychicznej ,nie wykazuje agresji jedynie jest wylekniona . Druga natomiast Wera niestety wykazuje agresję ,ale tylko w momencie zblizania się do niej .Bo gdy jestem w dystansie do niej tylko patrzy złowrogo . Dzisiaj zamknęłam się z nimi w kojcu na ponad godzine i sama jestem zdziwiona jakie przyniosło to efekty .Bo Maja po 20 minutach dała sie pogłaskac ,a po godzinie sama podchodziła a właściwie przyczołgała się do mnie .Jak wychodziłam od nich machała do mnie ogonem .:crazyeye: Wera gdy chciałam delikatnie ją pogłaskac chciała mnie ugryżc ,ale najpierw ostrzegła mnie warczeniem i pokazaniem zębów .To dobry znak ,ze dziki pies jednak ostrzega a nie od razu grryzie . Praca z nią bedzie trudna ,ale jaka wielka satysfakcja jeśli się uda . Wzrok Wery jest bardzo grozny,obserwuje mnie ,kazdy mój ruch śl[/QUOTE] funia -dziewczynki maja już imiona: KORA i LUNA ( od imienia Karolina, która się nimi opiekowała),chrzest odbył się zanim zostały złapane,dopasuj może więc te imiona do nich:lol::lol:
-
[quote name='Monika z Katowic']Ja roześlę bazarek. [B]Tak mi żal DORKA![/B] Jak właściciel mógł tak Go zostawić! :([/QUOTE] dzięki Moniko za zakup; mamy już 35 zł z bazarku!:lol: super
-
[quote name='Monika z Katowic']Ludzie kochani! Idźcie na bazarek dla DORKA!!! On bardzo, bardzo potrzebuje pieniążków! [B]Został biedny sam - ma tylko nas[/B]! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/1838...inalne-torebki"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1838...inalne-torebki[/COLOR][/URL] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3493/dorek.jpg[/IMG][/QUOTE] dzięki Moniko za wsparcie bazarku i Dorka!
-
chyba się udało,zrobiłam ten bazarek!Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/183845-kolorowy-bazarek-dla-Dorka-bluzki-w-r%C3%B3%C5%BCnych-rozmiarach-i-oryginalne-torebki[/url]
-
zaglądam do szefowej - zazdrośnicy,co u niej
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nikt nie zaproponował ponownych badań skoro zaginęły próbki? ktos przeciez za zaginięcie powinien odpowiadać -
[quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][COLOR=navy][SIZE=3][U]Dopłacę Dorkowi brakującą kwotę - 62 zł do hotelikowania w kwietniu, ale nie będę Mu mogła pomóc w przyszłym miesiącu.[/U] [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Pieniądze przeleję w poniedziałek.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Potem przyślę jakiś grosik dopiero w czerwcu...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] dziękujemy!!!:lol: a ja właśnie próbowałam zrobić bazarek dla Dorka,nawet mi się chyba udało,ale podprowadzono mi miejsce przy komputerze na 10minut i wszystko wcięło:placz:,jestem wkurzona :mad:,jutro spróbuję jak będę sama w domu i mam nadzieję,że skutecznie
-
pewnie uzbieramy,myslę,że będzie dobrze
-
postaram sie zrobić bazarek może jutro,troche tego jest ,dzisiaj porobiłam zdjęcia fantów
-
[quote name='Livka']Suczki są młodziutkie i mam taką nadzieję, że szybko zapomną , że człowiek=widły+strach. Są prześliczne i szybko znajdą domki:)[/QUOTE] mam nadzieję,że tak będzie;tym bardziej ,że funia ma doświadczenie w postepowaniu z psami ,mówila,że dzisiaj na początek położyła się obok nich na podeście i rozmawiała z nimi kilkanaście minut:lol:
-
suczki przerażone i na razie jeszcze otumanione po podaniu środka uspokajającego (nie wiem co im podano). Do tej pory człowiek kojarzył im się głównie z widłami i strachem... Myslę,że dluga droga przed nimi zanim zaufaja a przede wszystkim zrozumieja ,że człowiek nie zawsze czyni krzywdę i że nie zawsze trzeba sie go bać. Kojec dla suniek w trakcie przygotowywania. Zostały odpchlone ; jedna z nich ma już prawdopodobnie cieczkę. Tyle wieści . Acha,pomimo to ,że suczki są spore już teraz ( sięgają do kolana) i na pewno wyrosną na duże a nie średnie psy, funia będzie liczyć po 8zł za hotelowanie za każdą.