Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. [quote name='ala123']na konto Dorka wpłynęła deklaracja Redpit za lipiec - 5zł,dziękujemy! [COLOR=red]stan konta:[/COLOR][COLOR=red]469,50zł + 5zł = 474,50zł[/COLOR][/QUOTE] z bazarku zorganizowanego dla Dorka oraz Kory i Luny uzyskaliśmy kwotę 259zł (razem z kosztami przesyłek), w związku z czym połowę, czyli 129,50zł przekazuję na konto Dorka. Finanse Dorka dzisiaj przedstawiają się więc następująco:[COLOR=Red]474,50 + 129,50zł = 604zł [/COLOR]
  2. [quote name='Lucyna']Alu, przelałam dzisiaj 87 PLN z bazarku dla dziewczynek ... :lol: i odnowię jutro allegro :p[/QUOTE] Dziekuję za wszystko, co robisz dla tych suniek:lol:. Właśnie sprawdziłam konto i już kaska jest:lol:.
  3. [quote name='Marinkaa']A to ci super wieści - Pilocik ma dom :) Właśnie udało mi się w końcu zalogować na Dogo i miałam powklejać linki do ogłoszeń...ale widzę, że to już niepotrzebne...i bardzo się z tego powodu cieszę :) Alu nadal więc jestem Twoją dłużniczką...w razie czego czekam na dyspozycję :)[/QUOTE] Marinko, aby nie zapeszyć ,na razie bądź moją dłuzniczką jeszcze przez jakiś czas:lol:,zaczekajmy z innymi ogłoszeniami
  4. czy mogłabym nieśmiało zaprosić na bazarek dla Pilota? Sorki Latika... A dla Ciebie zaraz wysyłam ogłoszenia,tylko muszę jeszcze z Twoją Paniusią się skontaktować:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189173-Bazarek-rozmaito%C5%9Bci-dla-Pilota-do-dnia-25-lipca-br[/URL].
  5. dzisiaj wpłynęła kwota 11zł od Ewy Gonzalez za zakupy na bazarku. Dziewczynki dziękują:lol::lol: Dotychczas wpłynęło na ich konto 1110,10zł (koszty 1440zł + bieżący miesiąc 480zł). Niebawem rozliczę bazarek dla Dorka oraz Kory i Luny i wpłacę połowę dochodu funi .
  6. dzisiaj rano pani dzwoniła znowu,wysłałam jej zdjęcia Nero i ... na razie cisza...
  7. [quote name='weszynoska']parę słów wyjasnienia...... dzień przed odebraniem pilota zadzwoniła do mnie z tą informacją funia....no cóż tak się złozyło, że my mieliśmy w tym dniu wesele w miejscowości odległej o 20 km od domu. Prosiłam żeby osoba która miała przyjechac po psa była do godziny 13 , gdzie jeszcze bylismy w domu, niestety ponoć nie dało się tak zrobić...mogłam się nie zgodzić na odbiór i posesja była by zamknięta...ale podobno dla Pilota tak było najlepiej.... do godziny 17 pilot był pod opieką sąsiadów, ale i oni mają swoje sprawy i zajęcia..trudno wymagac żeby siedzieli u mnie jak mają w sobotę po południu inne plany. na wieczór do zwierząt miała przyjechac moja córka... postanowilismy Pilota zostawić w sadzie , uwiązanego na lince, po to aby właśnie osobie po niego przyjeżdżającej było łatwiej, ja nie wiem jak on by zareagował jak by biegał luzem. hotel był zamknięty pilot był na naszym prywatnym ogródku , on jest spokojnym psem i wiedziałam że wytrzyma godzinkę...dostałam smsa od Pati C że bedzie około 18.... Nie działa mu się na pewno żadna krzywda ala123 ...nasza wioska jest małą miejscowością i gwarantuję Ci, że mogę spokojnie zostawić dom na cały dzien i noc...nie zamknięty i nic z niego nie zginie........[/QUOTE] wiem ,jaka to miejscowość,bo przecież tam byłam 3 maja,kiedy to jechałam 200km aby spotkać się z Pilotem, ale wtedy też nie mogliście zostac w domu ,bo mieliście odpust zdaje się. ja nie miałabym tyle odwagi i w jednym i w drugim przypadku będąc o rzut beretem od domu powiedzieć ludziom jadącym kilkaset km,żeby zmieniali swoje plany. Pewnie nie jestem asertywna tak jak Ty i jeszcze w dodatku przewrażliwiona na punkcie psów.
  8. PatiC właśnie zdała mi relację z akcji przewożenia Pilota. Jestem zdziwiona i zaskoczona po tym co usłyszałam,bo nie tak wyobrażam sobie przekazywanie psa.Okazuje się,że PatiC dostała upoważnienie od Weszynoski do wejścia na posesję pod jej nieobecność i zabrania sobie Pilota,przywiązanego do drzewa linką... Tak też Pati uczyniła,nie bez obaw,biorąc pod uwagę gabaryty i wygląd psa.Na szczęście psisko, z oporami wprawdzie, ale weszło do transportera i spokojnie,bez objawów choroby lokomocyjnej przyjechało do Kraśnika. Po przyjeździe na miejsce Pilot od razu podszedł do trzech panów,którzy na niego oczekiwali i ufnie został z nimi jak gdyby nigdy nic. Kochane wielkie Pilocisko. Dobrze,że akcja zakończyła się pomyślnie,że na przykład ktos inny zamiast Pati nie zabrał sobie Pilota,skoro teren jest dostępny dla każdego pod nieobecność waścicieli. Albo nie zrobił mu innej krzywdy...
  9. w tym tygodniu zrobię Półdiablątku ogłoszenia,odezwę sie do Ciebie Bianko w tej sprawie jeszcze
  10. [quote name='bela51']Ale moze byłoby lepiej, zeby Pan tej bramy za czesto nie otwierał? Oczywiscie, gdy Pilot biega luzem. Ja to zawsze musze miec jakies zmartwienie:razz:[/QUOTE] brama została otwarta, kiedy jeden z pracowników wyjeżdżał ze swojego dyżuru i tylko wtedy jest otwierana jak ktoś wjeżdża lub wyjeżdża;zaraz potem ją zamykają
  11. dawno nie byłam tutaj a chcę powiedzieć,że miałam kilka telefonów w sprawie adopcji Nero,w tym jeden wydaje mi sie bardzo konkretny. Pani kontaktowała się ze mna kilkakrotnie ,interesowal ją stosunek do dzieci,ponieważ mieszka pod Hrubieszowem z rodziną synai są tam małe dzieci. Nero lubi dzieci, więc jest to dla niego szansa. jestem z Panią w kontakcie tel.
  12. właśnie rozmawiałam z Panem,Pilot ma się dobrze,nie chciał tylko wczoraj jeść .Pewnie daleka podróż miała na to wpływ i w związku z tym zmęczenie a pewnie też i zmiana miejsca. Dzisiaj dostał zupę z korpusem i kaszą i to chętnie zjadł. Jest posłuszny,nie próbuje wychodzić nawet przez otwartą bramę. No i bardzo chętnie podaje Panu łapę a także podstawia głowę do głaskania :lol: Miejmy nadzieję,że nadal wszystko będzie dobrze.
  13. [quote name='lilk_a']to dobrze że gdyby coś się stało z firmą będzie miał dom ... a jak to wieś tzn jaka nazwa ?[/QUOTE] Wieś nazywa Słodków II
  14. sorry Heniu!Twój kolega wybiera się do domu i zbiera pieniądze na transport ,zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/189173-Bazarek-rozmaito%C5%9Bci-dla-Pilota-do-dnia-25-lipca-br[/url].
  15. sorki! zapraszam na bazarek dla Pilota,który zbiera na transport do domu:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189173-Bazarek-rozmaito%C5%9Bci-dla-Pilota-do-dnia-25-lipca-br[/URL].
  16. a ja chciałabym zaprosić na bazarek dla Pilota ,który wybiera się do domu i zbiera kasę na transport [url]http://www.dogomania.pl/threads/189173-Bazarek-rozmaito%C5%9Bci-dla-Pilota-do-dnia-25-lipca-br[/url].
  17. Zyta zaprasza na bazarek dla Pilota,który jedzie do domu i potrzebuje kaski na ten cel [url]http://www.dogomania.pl/threads/189173-Bazarek-rozmaito%C5%9Bci-dla-Pilota-do-dnia-25-lipca-br[/url].
  18. Pilot zbiera kasę na transport, zapraszamy na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/189173-Bazarek-rozmaito%C5%9Bci-dla-Pilota-do-dnia-25-lipca-br[/url].
  19. [quote name='Mysza2']Bardzo się cieszę. Czy Pilot będzie miał swojego właściciela czy będzie takim "psem firmowym"?[/QUOTE] pilot będzie mieć jednego "głównego" właściciela i dwóch innych ludzi do towarzystwa,że tak powiem.Panowie pracują jako ochrona dla pewnej dużej firmy w Kraśniku, teren rzeczywiście duży,solidnie ogrodzony . Ochraniają firmę od kilku lat,gdyby się jednak okazało,że nie będą już tam pracować,Pilot zamieszkałby wtedy u "głównego", na wsi 4km od Kraśnika.
  20. na jutro jest umówiony transport,PatiC przewiezie Pilota,Funia właśnie z nią ustala szczegóły. Przewiezienie ma kosztować ok.430zł (trasa do pokonania przez Pati to ok.800km). Trochę kasy zostanie z hotelowania,resztę jakoś dociułamy,może będzie jakiś dochód z bazarku. Najważniejsze ,że psisko doczekało się domu :lol:
  21. [quote name='Livka']No Pilocie doczekałeś się - mam nadzieję, że domek okaże się tym właściwym :) Powodzenia psinko !!! :loveu::loveu:[/QUOTE] tez mam nadzieję,że obejdzie się bez niespodzianek
  22. Mam dobrą wiadomość dla Pilota! Został sprawdzony domek dla niego i wygląda na to,że psisko doczekało się wreszcie swojego miejsca na Ziemi:lol: Dziękuję Biance0 i Jej Rodzinie za zorganizowanie wizyty przedadopcyjnej:lol::lol::lol: oraz zaoferowanie po upływie dwóch tygodni kolejnej,poadopcyjnej:lol:. Odległość z Leśniówki do Kraśnika - przyszłego miejsca zamieszkania Pilota - wynosi ok. 200km w jedną stronę. Proszę o pomoc w zorganizowaniu transportu; kasa się znajdzie,bo musi się znaleźć a poza tym ,gdyby Pilot już jechał,to zostanie trochę z hotelowania.
  23. Tak wyglądało ogłoszenie: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/686/ogoszenienero.jpg[/IMG]
  24. [quote name='DORA1020']Byly dzisiaj dwa telefony w sprawie Nero,ale lepiej gdyby ich nie bylo:angryy: Jeden facet chcial koniecznie Nero,bo roczna ON-ka juz mu sie nie podoba i odda ja do "przytulku":mad:,a drugi chce mlodego psa,bo ze starym,ktorego ma musi cos zrobic,wiec pytam co chce zrobic-zabic?A on,ze kury by nie skrzwdzil,a psa odda do schronu,bo juz mu niepotrzebny:mad:Co mysle o tych facetach-staruchach i czego im zycze:angryy:to pozostanie juz moja gorzka tajemnica.[/QUOTE] pewnie obie życzymy im tego samego,nie wstydzę się nawet tego pisać! mam nadzieję na sprawiedliwość, jeżeli nie tutaj, to gdzieś kiedyś...
  25. przepraszam,zaproszę na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/189108-Kosmetyki-do-28.07.2010-godz.22-na-LUN%C4%98-i-KOR%C4%98[/url]
×
×
  • Create New...