Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Doreczku, nie obrazisz się, jak zaproszę na bazarek dla innych potrzebujących? Dla Ciebie też zorganizujemy bazar następnym razem. zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187945-Wielki-bazar-z-ciuchami-oslodzony-miodem-i-nalewką-dla-Lili-i-Barnaby-do-30.06[/URL].
  2. Henia odwiedzam i pozwalam sobie zaprosić na bazarek dla jego koleżanki z hoteliku i kolegi z Zamościa; Heniu nie obrazisz sie ,prawda? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187945-Wielki-bazar-z-ciuchami-oslodzony-miodem-i-nalewką-dla-Lili-i-Barnaby-do-30.06[/URL].
  3. a ja zaszłam zaprosic na bazarek ale widze ,że Bela juz to zrobiła:lol:
  4. Cześć Pilot! samopoczucie pewnie dobre, tylko domek milczy.
  5. [quote name='bela51']Witaj Liluniu, weszłam na Twoj wątek, bo moze uda mi sie w koncu wystawic bazarek funi i ali dla Ciebie. O ile dogo znowu nie zgłupieje. Sliczna panienka jest z Lilusi.[/QUOTE] Belu, koniecznie daj znać o tym bazarku! Dziekuję,że tak nam pomagasz! A Lili niezła numerantka jest, jaka zorganizowana i gospodarna.
  6. patrzcie ludzie i dzwońcie w sprawie adopcji tylko broń Boże nie z centrum Polski,bo znowu nic z tego nie wyjdzie
  7. ja w swojej naiwności kolejny raz zawiodłam się na ludziach;wydawało mi się do tej pory,że na dogomaniaków można liczyć,tym bardziej,że w centrum Polski jest ich sporo. Nie wiem czym tłumaczyc,że spośród 10 osób,ktore prosiłysmy o tę wizytę nie znalazła się chociaż jedna... a były to także osoby związane z psimi fundacjami. Zastanawiam się, jaki sens ma dawanie ogłoszeń na całą Polskę,skoro dochodzi do takich sytuacji:shake::-( i właściwie dom tracimy z powodu braku współpracy
  8. przed chwilą odczytałam następną odpowiedź negatywną:shake: do 9 osób już pisałam,funia tez do kogoś...
  9. [quote name='Lucyna']Ala, podałam na priv jeszcze trzy osoby z Tomaszowa. Nie piszę sama, ponieważ nie chcę się dublować ...[/QUOTE] dziękuję Ci,napisałam do tych ,których wcześniej nie namierzyłam,m.in. do Ocelot i na nia liczę, ale na razie czekam na odpowiedź.Kilka innych tez mi jeszcze nie odpowiedziało. Funia też czeka a wszyscy pewnie siedzimy jak na szpilkach, bo czas leci, Kora mogłaby być już w domku...
  10. siedzę na dogo,szukam kogoś do zrobienia wizyty;efekt jest taki,że póki co, dwie osoby już mi odmówiły... co będzie, jak nikt stamtąd nie zgodzi się na wizytację? dom ma przepaść?:shake:
  11. Luna nadal nieufna w stosunku do obcych ,Funia pewnie napisze co~ś więcej jak tylko znajdzie chwilę aby tutaj zajrzeć. Cioteczki pomóżcie w kwestii tej wizyty przedadopcyjnej,podpowiedzcie kogoś.
  12. jest dobra wiadomość!:loveu: dzwonił do Funi Pan z okolic Bełchatowa a konkretnie z Wielopola w sprawie adopcji Kory. Sprawdziłam na mapie ,to jest pomiędzy Bełchatowem a Piotrkowem Trybunalskim.Pan jest zdecydowany sam przyjechać po suńkę, zgadza się na wizytę przedadopcyjną i chciałby aby jak najszybciej się odbyła ,ponieważ jest gotowy w każdej chwili przyjechać po dziewczynkę. Funia na pewno napisze więcej,szukamy kogoś z tamtych okolic do zrobienia tej wizyty.
  13. [quote name='wojtuś']Cały dzień myślałem jeszcze nad tym miejscem dla Pilota. Ale jednak nie, nie umiałem sam siebie przekonać, to nie miejsce dla Pilota. Pilot potrzebuje normalnego, kochającego domku:):) Pan planuje przenieść kiedyś skład stali na duzo większy teren na Rybitwy w Krakowie - to takie miejsce gdzie tylko prawie składy, hurtownie. Będzie wtedy zatrudniony po godzinach pracy i weekendy stróż. Ale po co w takim składzie Psiak....... Chciałbym razem z Wami takiego dobrego domku dla Pilota - i one są:) Niedawno super domek znalazł Gapcio - duży misiek z wątku Wuni, Frodo z Radomska piękny psiak z wątku Temidy, i ... jak z tego widać ...to i Pilot domek znajdzie:)[/QUOTE] na pewno tak będzie:lol:
  14. [quote name='TERESA BORCZ']a w zimie jeszcze gorzej. ja jestem zdecydowanie na nie. szukajmy innego miejsca, umieszczanie psa za wszelką cene nie przyniesie nam spokoju o jego los.Mam cichą nadzieję żeodrobina cierpliwości i gazetowe ogłoszenia dadzą inny los Pilotowi. Wojtuś wielkie dzięki, ja wyznaję zasadę że cień wątpliwości rozwiązuje problem na nie. tu wątpliwości są spore.[/QUOTE] zgadzam się w całej rozciągłości Pani Tereso! Pilot więc nadal szuka domu. Postaram się jak najszybciej wykupić mu ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim zgodnie z Pani sugestią.
  15. [quote name='TERESA BORCZ']W Krakowie jest multum dobrych ludzi, dowodem czego fakt ze zabrano na czas powodzi wszystkie 800 psiaków i kociaki. Sporo już nie wróciło, bo zostały zaadoptowane przez swych wybawców. Pan od firmy reprezentuje też chyba typ jak mu coś wpadnie w ręke to zareaguje. TAK MUSIAŁO BYC Z PILOTEM. trzeba sprawdzić mimo wszystko a jak nie będzie to miejsce odpwiednie pod każdym wzgledem to uprosimy Wojtusia o zrobienie ogłoszenia Pilocikowi w Gazecie krakowskiej. Zawsze ogłoszenia gazetowe przynoszą rezultaty. DZIEKI WOJTUŚ ZA NATYCHMIASTOWĄ REAKCJĘ.!!![/QUOTE] Sprawdzić trzeba oczywiście,różnie to bywa . Dobrze by było, gdyby nas pan od firmy mile zaskoczył i okazał się człowiekiem porządnym. Wszystko pewnie będziemy wiedzieć niebawem. jeszcze raz dziękuję Pani Tereso i Wojtusiu oczywiście!
  16. Boże ! Banek taki szczęśliwy,uśmiechnięty,odmłodzony (może jaką operację plastyczną mu tam przeprowadzili,czy co?!;)),że aż wzruszenie chwyta za gardło... gdyby nie ta świadomość,że niestety nie wszystkim psom los jest tak przychylny:-(,to pewnie łatwiej byłoby się cieszyć jego szczęściem
  17. [quote name='wojtuś']Pięknie Witam:) Dostałem PW od Tereni Borcz o pilne przeprowadzenie wizyty dla Pilota w Krakowie:) Mam tel do właściciela firmy- jutro dzwonię i jak najszybciej się tam wybiorę, na razie tak jak piszecie i Terenia też mam mieszane uczucia odnośnie tego miejsca, ale sprawdzić trzeba, i dam znać kiedy będzie wizyta i co się wywiedziałem i zobaczyłem:) Pozdrawiam:)[/QUOTE] dzięki! a tych mieszanych uczuć mam coraz więcej ;w obliczu takiej tragedii jaką było zalanie schroniska nie znaleźli w Krakowie ani jednego psa,który by im odpowiadał...:-(
  18. [quote name='ala123']wpłynęły pieniążki dla Dorka od Ania_C - 20zł(za IV-VII) oraz od Elkate - 10zł (07.07 i 10.06),dziękujemy za wpłaty! 463,80+30zł=[COLOR=Red]493,80zl[/COLOR][/QUOTE] i dzisiaj Dorek też dziękuje za wpłaty: Redpit za VI - 9zł oraz Aga35 w spadku od Miśka 150zł.Dziękujemy serdecznie:lol: 493,80 + 159= [COLOR=Red]652,80zł[/COLOR] A ja gapa nie wiem dlaczego jeszcze do tej pory nie wysłałam Astaroth kasy za czerwiec... Już to naprawiam i wysyłam. przelew poszedł! [COLOR=Red]652,80- 240=[B] 412,80zł[/B][/COLOR] [B][COLOR=Red]pozostaje na koncie Dorka [/COLOR][/B]
  19. [quote name='AGA35'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B] na Konto IBISA i DORKA PRZELAŁAM PO 150 ZŁ. Dla pani Teresy przekazałm 60 zł. Pozostałą kwote czyli 750 zł. przekazuje na psiaki z Klembowa. :-) [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Dorek dziękuje,pieniążki własnie dotarły!:lol:
  20. widziałam dzisiaj Lili: niemożliwa z niej gospodyni zarządza całym gospodarstwem! Koniecznie musi trafic do domu wolnostojącego, aby mogła pilnować i zarządzać obejściem. Domek miałby z niej wielki pożytek,nic nie umknie jej uwadze
  21. wpłynęły pieniążki dla Dorka od Ania_C - 20zł(za IV-VII) oraz od Elkate - 10zł (07.07 i 10.06),dziękujemy za wpłaty! 463,80+30zł=[COLOR=Red]493,80zl[/COLOR]
  22. Myślę,że Lili nie obrazi się,jeżeli na jej wątku zaproszę na bazarek dla koleżanek z hoteliku? [url]http://www.dogomania.pl/threads/187329-Letnia-kolekcja-ubra%C5%84-na-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-bazarek-do-24-czerwca-br[/url].
  23. wczoraj zadzwoniła do mnie P. Teresa Borcz w sprawie tej wizyty przedadopcyjnej czyli jednym slowem możemy być pewni,że spawa bedzie załatwiona jak trzeba, dziekuję Pani Teresie! Czekamy do jutra na dalszy rozwój wydarzeń. korzystając z wątku Pilota chciałabym jeszcze zaprosić na bazarek dla dwóch zamojskich suniek,zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187329-Letnia-kolekcja-ubra%C5%84-na-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-bazarek-do-24-czerwca-br[/url].
×
×
  • Create New...