Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. [quote name='DORA1020']Bylam u szczeniakow,zawiozlam karme/nie wszystko/ zdjec nie zrobilam,bo ten aparat,ktory mam juz zdjec nie robi,nie otwiera sie,mimo,ze ciagle laduje,nie wiem jak to teraz ze zdjeciami/ktore przeciez sa tak wazne/ bedzie. Biegalam po calym terminalu i szukalam kogos,kto wie gdzie ta bude postawic,o nazwisko tego pana,z ktorym ostatnio rozmawialam,nie zapytalam i teraz byl problem....nikt nic nie wiedzial...odsylali mnie od jednego do drugiego. Ale w koncu wszystko ustalilam.Zalatwilam z panem,ze po bude i siatke przyjada,nie musze sie glowic skad wziac transport,mam zadzwonic jak wszystko bedzie gotowe,a oni po to przyjada. Szczeniaczka jednego/pieska/juz nie ma.Zostalo 6 suczek.Trzeba tez biedactwa odrobaczyc.Sa sliczne i takie brudne,kurzy sie tam okropnie.Mamusi nie zastalam,ganiala gdzies po wsi.[/QUOTE] to już wiadomo ile tej siatki trzeba?
  2. dziękuję! ja też życzę im podobnie
  3. Na bazarek zaraz zajrzę, ale wstawiam też link do artykułu w naszym lokalnym Tygodniku Zamojskim dotyczący wyroku za znęcanie się, a następnie odcięcie głów szczeniakom;tekst nie jest cały ale wiadomo o co chodzi. Skomentujcie proszę,to może redakcja widząc zainteresowanie tematem ,zechce pociągnąć go dalej,może napiszą coś o sterylizacji. Ja zadzwonię do dziennikarki,która to pisała,tylko skomentujcie http://www.tygodnikzamojski.pl/artyk...i.html#comment
  4. Cioteczki,wstawiam link do artykułu w naszym lokalnym Tygodniku Zamojskim dotyczący wyroku za znęcanie się, a następnie odcięcie głów szczeniakom;tekst nie jest cały ale wiadomo o co chodzi. Skomentujcie proszę,to może redakcja widząc zainteresowanie tematem ,zechce pociągnąć go dalej,może napiszą coś o sterylizacji. Ja zadzwonię do dziennikarki,która to pisała,tylko skomentujcie http://www.tygodnikzamojski.pl/artyk...i.html#comment
  5. Dziewczyny,wstawiam link do artykułu w naszym lokalnym Tygodniku Zamojskim dotyczący wyroku za znęcanie się, a następnie odcięcie głów szczeniakom;tekst nie jest cały ale wiadomo o co chodzi. Skomentujcie proszę,to może redakcja widząc zainteresowanie tematem ,zechce pociągnąć go dalej,może napiszą coś o sterylizacji. Ja zadzwonię do dziennikarki,która to pisała,tylko skomentujcie [URL]http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/24790/zwyrodnialcy-ukarani.html#comment[/URL]
  6. [quote name='diana79']kiedy te wszystkie psiki znajdą domy? ja stale dorabiam im ogłoszenia ale widać cisza :( szczeniaki maja na tablica/allegro już 3325 wyświetleń ... porozwieszałam plakaty niektóre jeszcze wiszą ale większość pozrywali wisi stale Misiu i Ziomek karteczki pourywane ale pewnie nikt nie dzwonił? na FB też cisza żeby w końcu coś się ruszyło poza kolejnymi nieszczęściami...[/QUOTE] Dora nie może wejść na dogo, ale przekazała mi ,że jest już odzew na ogłoszenia; dzwoniła osoba z Niska (koło Stalowej Woli,woj. podkarpackie) w sprawie szczeniaka,chce przyjechać po niego jak najszybciej,potrzebna osoba do sprawdzenia domu,znacie cioteczki kogoś z tamtych okolic?
  7. [quote name='diana79']ale Luna jest śliczna :loveu:[/QUOTE] Śliczna i jak widać na zdjęciu bardzo przyjazna dla dzieci,ale niestety nie może się przełamać, aby zaakceptować inną rodzinę... Na zdjęciu widać jaka jest szczęśliwa i wyluzowana Jej też przydał by się bazarek,bo biedulka nie ma kasy,mam nawet trochę fantów na ten cel
  8. tak niestety bywa, mój Bazyl już miał usunięty jeden ząb trzonowy jakieś 2 lata temu,teraz znowu jest opuchnięty z lewej strony,zbiera się ropa,na piątek jesteśmy umówieni na zabieg;biedaczysko cierpi tak jak człowiek, w nocy nie mógł spać,pociera sobie łapką obolały policzek
  9. [quote name='andegawenka']To skostniały system, nawet nie przeczytają....nie będą się narażać dla zwierzat. My jesteśmy w świecie w mniejszości...[/QUOTE] być może właśnie tak będzie,ale próbować trzeba, milczenie też nic nie zmieni
  10. pzrepraszam ciotki,WAŻNA SPRAWA,petycja do Papieża w sprawie zwierząt:[url]http://www.petycje.pl/7833[/url]
  11. przepraszam,ale BARDZO WAŻNA SPRAWA,petycja do Watykanu w sprawie zwierząt: [url]http://www.petycje.pl/7833[/url]
  12. smutne,bardzo smutne to nasze życie na Ziemi...:-(:-(, ale nadal się toczy; wstawiam ciotki link do petycji do Watykanu w sprawie zwierząt,BARDZO WAŻNE :[url]http://www.petycje.pl/7833[/url]
  13. Pomponikowowi zyczę wszystkiego najlepszego a przy okazji wstawiam link do petycji do Watykanu w sprawie zwierząt : http://www.petycje.pl/7833
  14. przepraszam cioteczki,ważna sprawa: [url]http://www.petycje.pl/petycja/7833/petycja_do_ojca_%C5%9Awietego_benedykta_xvi_w_sprawie_zwierzst.html[/url]
  15. przepraszam cioteczki ,ważna sprawa: petycja do papieża w sparwie zwierząt http://www.petycje.pl/petycja/7833/petycja_do_ojca_%C5%9Awietego_benedykta_xvi_w_sprawie_zwierzst.html
  16. Wspaniałe wieści :loveu: . Bingo - żyj długo i szczęśliwie ze swoją rodziną:loveu: czy moja wpłata z dn.08września (za sierpień niestety) dotarła na konto?nie widzę jej w rozliczeniu
  17. [quote name='funia']Luna została dzisiaj odrobaczona ,jako ze terminy się przeciągnęły przez jej ,,nieobenośc ,,z rutynowego odrobaczania zrobimy poprawkę po 12 dniach aby być pewnym . Koszt 20 zł( 4 tabletki Cestal po 5 zł )doliczam do najbliższego rozliczenia .[/QUOTE] wysłałam dzisiaj na Twoje konto 50zł: 20zł od Marudy666 i 30zł ode mnie
  18. [quote name='diana79']ja będę potrzebowała potwierdzenia wpłaty na konto szczebrzeszyniaków na każdym bazarku bo wtedy dopiero będzie bazarek rozliczony na amen inaczej mod może się doczepić bo w regulaminie jest aby wpłata przeznaczona na dany cel była potwierdzona dodatkowo na danym bazarku jest tego wiele ale trzeba to uzupełnić aby nie było problemów z kolejnymi bazarkami DORA1020 ja Ci może będę wysyłać linki z bazarków a Ty potwierdzisz na nim otrzymanie całej wpłaty ok? musimy to jakoś ogarnąć ;)[/QUOTE] właśnie o to chodzi,bo kasa z części bazarków w sumie przechodzi przez moje konto i dlatego też zależy mi na przejrzystości; w tytule przelewu do Dory1020 piszę zawsze co to za kasa
  19. nie widzę w pierwszym poście rozliczeń z bazarków z ostatnich kilku miesięcy; ja "pilotowałam" w lipcu i sierpniu następujące: bazarek z dn.05.07 - kwota 121zł; z dn.20.07 - 196zł;10.08 - 153zł ;16.08 - 86zł;18.08 - 125zł
  20. co u Pupila słychać? Mam nadzieję,że wszystko dobrze?
  21. dziękuję Maruda666 za wpłatę 20zł dla Luny:loveu::loveu: jest na moim koncie,dolożę coś od siebie i razem przekażę funi
  22. przepraszam za opóźnienie;w dopiero w piątek wysłałam swoją deklarację za sierpień
  23. z opóźnieniem wysłałam swoje 80złdla Megi za sierpień,powinny już być na koncie
×
×
  • Create New...