Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. zaglądam do Szakiry:lol: i mam nadzieję,że wszystko OK u niej?
  2. sterylka Kaśki ustalona na najbliższy czwartek na godz.10; wetka zgodziła się:lol: i Fundacja też:lol:; Lekarkę przekonała cafelka (wątek Szakiry z mojej sygnatury poniżej)- dzięki cafelko:lol:
  3. dziękuję za zaproszenie martika1982,cieszę się,że Dumka ma już deklaracje ,ja i tak nie mogłabym pomóc finansowo:oops:,za dużo mi się nazbierało... Życzę Dumce szczęścia na nowej drodze życia:loveu:
  4. [quote name='ewa gonzales'][FONT=Arial Black][COLOR=olive]Witam sie u Szakirenki uroczej:thumbs::buzi::painting:przesliczna kochaniuteczka , kibicuje serdecznie za domkiem najlepszym :multi:[/COLOR][/FONT][/QUOTE] dzięki Ewcia ,że zajrzałaś do Szakiry:lol:.
  5. odwiedzam Szakirę z rana
  6. po prostu wesolutki młodzieniec :lol:
  7. odwiedzam Szakirę i zapraszam na bazarki dla Szczebrzeszyniaków:lol::lol:. Dałam dzisiaj ogłoszenia szakiry do lokalnej prasy
  8. zajrzę chociaż do Duni, więcej wpłacić nie mogę
  9. może warto jednak zaczekać te kilka dni z ustalaniem płatnej sterylki z wetką w Szczebrzeszynie,bo tak jak napisałam wcześniej chcę z nią rozmawiać, aby zaczekała na pieniądze z Fundacji Zwierzęta i My. Nie jest to rozmowa na telefon ,trzeba rozmawiać osobiście i dlatego jeszcze nie rozmawiałam z nią.
  10. Trafiłam i ja na wątek Saby,słyszałam wcześniej o niej od Sylwii. Jestem przede wszystkim zbulwersowana postępowaniem policji i weta,którzy chcieli oddać psa właścicielom- oprawcom.To świadczy niestety o tym,że prawdopodobnie nie zostaną postawione im żadne zarzuty i żadnej sprawy nie będzie. Policja ma to w du...e i wet też. Wszyscy chcą mieć święty spokój, a nie zajmowanie się jakimś burkiem... Nie słyszałam, ani nie czytałam nigdzie w mediach o tej sprawie, a szkoda,bo przynajmniej byłaby nagłośniona i trudniej byłoby ją ukręcić. Zastanawiam się kiedy wreszcie w tym kraju policja przestanie dawać przyzwolenie bandytom i zwyrodnialcom na popełnianie przestępstw.
  11. nadal cisza :shake: pomimo wielu ogłoszeń Luny w całej Polsce; mam nadzieję,że w końcu ktoś odpowiedni zadzwoni
  12. [quote name='Akrum']Tola^^ jako odpowiedzialna za wątek Bingusia, powinnaś powysyłać PW do osób, które zalegają z wpłatami - chyba nie chcemy, by z braku kasy Bingo wrócił do schroniska?? Po drugie - w poście rozliczeniowym jest dwa razy czerwiec.[/QUOTE] ja zalegam za czerwiec i jestem tego świadoma,wpłacę pewnie na początku lipca ,bo na razie fundusze nie pozwalają
  13. dziewczyny,na dniach mam zamiar rozmawiać z doktorką w Szczebrzeszynie, aby teraz wysterylizowała Kasię na koszt Fundacji Zwierzęta i My. Wiem,że może być ciężko ją przekonać aby zechciała zaczekać na pieniądze,ale może sie uda.
  14. [quote name='DORA1020']Zadzwonila rowniez pani,ktora adoptowala Kasie,chce,zeby jej oplacic sterylke.Ja jej to obiecalam,bo koszty miala pokryc Fundacja Zwierzeta i My,ale oni nadal nie maja pieniedzy i tak odsylaja ludzi,to kazali zadzwonic w polowie maja,ze beda mieli,pozniej pod koniec czerwca,a teraz pod koniec lipca,ale czy napewno to tez niewiadomo.A pani chcialaby juz ja wysterylizowac,boi sie,ze do tego nie dojdzie.I przypomina mi,ze taka byla umowa,ze ona adoptuje Kasie,pod warunkiem pokrycia kosztow sterylizacji.Nie wiem teraz skad na to kasy,czy Skarbonka Sterylkowa by cos dolozyla?Kto cos wie na ten temat?[/QUOTE] Rozumiem,że sterylizacja musiałaby odbyć się w Szczebrzeszynie ze względu na odległość?
  15. Witaj mała suńko na Dogomanii! Miejmy nadzieję,że Szakira nie będzie musiała długo czekać na domek. Z ogłoszeniami wstrzymujemy sie do sterylki czy można już zacząć?
  16. zaglądam i ja do Luny,taka piękna a nikt nie dzwoni...
  17. [quote name='Ingrid44'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]Świat Karm ma super promocję na karmy FARMINA! [URL="http://swiatkarm.pl/s,farmina,580.html"][COLOR=#4444ff]http://swiatkarm.pl/s,farmina,580.html[/COLOR][/URL] Kupując [B]jeden[/B] worek karmy [B]drugi[/B] otrzymujemy [COLOR=red][B]Gratis[/B][/COLOR]! Np. kupując 20 kg karmy [URL="http://swiatkarm.pl/p,farmina_charli_standard_20kg__20kg_gratis,10026,580.html"][COLOR=#4444ff]Farmina Charli Standard [/COLOR][/URL]w cenie 75 zł drugi otrzymujemy gratis! Czyli za 40 kg karmy płacimy 75 zł! Uważam, że jest to bardzo dobra oferta dla Fundacji, schronisk i osób prywatnych zajmujących się bezdomniakami w większej ilości (np. dokarmiającymi bezdomne psy)! Jeśli możecie roześlijcie ofertę do znajomych Fundacji czy schronisk, bo według mnie promocja jest SUPER! [/INDENT][/QUOTE] W jaki sposób należy udowodnić,że karma jest kupowana dla bezdomniaków?
  18. pomyślałam,że skorzystam z wątku Henia aby zaprosić Szarotkę lub inną ciotkę na bazarek dla bardzo biednej i potrzebującej pomocy Duni; cioteczki wystawiają tam pasek i obrożę z ... szarotką [url]http://www.dogomania.pl/threads/209533-Szarotki-pasek-dla-Pani-obr%C3%B3%C5%BCka-dla-psa-dla-Duni-KT-50-PLN[/url].
  19. przed chwilą wpłacialam 30zl dla Duni,jutro powinny być na koncie;powodzenia Dunieczko
  20. [quote name='DORA1020']Rodzice wkradl sie blad,z bazarkow w czerwcu wplynelo 200zl. i teraz 100zl. Wplaty 218.50zl nie bylo. A wiec: bazarki-czerwiec 200zl 100zl. I wpisz jeszcze bazarki z maja 4.05.----27zl 31.05.---54.30zl.[/QUOTE] dochód z bazarku to kwota [B]218,50zł ![/B] Rodzice Maciusia dobrze napisała,niech tak zostanie. Reszta z 300zł to nie jest dochód bazarkowy.
  21. [quote name='funia'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/p6142860.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8795/p6142860.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/p6142861.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1914/p6142861.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] dzięki za zdjęcia,piękna jest! Dziękuję Marudzie:lol: za wpłatę 20zł dla Luny,przekazałam je funi.
  22. kolejny bazarek dla Szczebrzeszyniaków zakończył się, uzbierało się 218,50zł (w tym 49zł to zwrot kosztów wysyłki,które również przekazuję dla psów); można to odnotować na wątku
×
×
  • Create New...