Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. dobrze chociaż,że jest jakaś reakcja na ogloszenia,może w końcu odezwie się ten właściwy człowiek. Luna jest piękna i fotki tez.
  2. Barnabowe cioteczki - zapraszamy na bazarek w rodzinne strony Barniego ,do Szczebrzeszyna:lol: Linki na mojej sygnaturze
  3. ja zapłaciłąm za kwiecien i maj dla Bingusia:shake:,ale nie jest to odnotowane w 3 poście;pozostaje mi do uregulowania tylko m-c bieżący;hello cioteczki:lol::lol:
  4. postaram się wpłacić swoją deklarację jak najszybciej ale nie wiem czy w tym tygodniu dam radę...
  5. Werka nie obrazi się,jeżeli na jej wątku zaproszę na bazarek dla jej rodaków ze Szczebrzeszyna [url]http://www.dogomania.pl/threads/208997-Ciuszki-dla-doroslych-i-dla-dzieci-bazarek-dla-bezdomniakow-do-13.06.br?p=17012895#post17012895[/url]
  6. [quote name='bela51']Całkiem nowy bazarek dla szczebrzeszynskich psow ! Zaprasazmy ! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208997-Ciuszki-dla-doroslych-i-dla-dzieci-bazarek-dla-bezdomniakow-do-13.06.br?p=17008627#post17008627[/URL][/QUOTE] Dziękujemy Bela51 za kolejny bazarek:loveu:
  7. [quote name='diana79']a to być może ja :-) dostałam trochę ciuchów na bazarek ale ze względu na remont nie byłam wstanie się tym zająć i wysłałam do Magdy razem z ciuszkami po córce ;)[/QUOTE] No to dziękuję bardzo:loveu: zdjęcia wysłane do beli51
  8. [quote name='diana79']Ala123 mi możesz podesłać fotki na bazarek [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ja jedynie mogę pomóc w ogłoszeniach, jakim psiakom trzeba zrobić poza Janką, Zojką, Zafirem i Flaperem bo im stale odnawiam i porobię nowe [B]kto może wesprzeć psiaki szczebrzeszyńskie? przynajmniej kilka zł :modla:[/B][/QUOTE] dziękuję kochana za chęć zorganizowania bazarku:lol:,ale bela51 napisała wczoraj do mnie,że poprowadzi ten bazar;właśnie wysyłam jej zdjęcia i opisy:lol: jeżeli zechcesz,to następny zrobisz Ty:lol: A te fanty (m.in.dziecięce ciuszki) to może własnie Ty wysłałaś do Magdy? Ja dostałam od niej,powiedziala,że ktos jej przysłał,tylko nie wiem kto
  9. [quote name='DORA1020']Ala,nie dzwonilas wczoraj,tylko w poniedzialek,od kilku dni o tym mysle.Karme,ktora dalas zawiozlysmy do p.Dabrowskiej,nie na tymczas,sama wiesz jaki tam jest problem i jak bardzo ta chora kobieta potrzebuje pomocy.Problem dlugu byl miesiac temu,w tym miesiacu sytuacja sie powtarza,ja tak dluzej nie moge,dlatego zaproponowalam takie rozwiazanie.[/QUOTE] wydawało mi się,że miesiąc temu uzgodniłaś z dt,że będą opóźnienia w płatności, ale zawsze kasę dostaną
  10. [quote name='DORA1020']Poniewaz mam ogromny dlug za tymczas /950zl.za maj/ musze znalezc jakies rozwiazanie,nie moge dalej brnac w dlugi:shake:. Na tymczasie zostanie tylko Zahir i Miska.Dore musi Ala zabrac do hoteliku,Dorcia w tej chwili nie nadaje sie do adopcji,w zwiazku z czym nie ma zadnych ogloszen,Dora wymaga resocjalizacji. Janka i Zojka pojada do bezplatnego przytuliska w Opolu.Przytulisko jest w mieszkaniu,w zimnie cieplutko,beda wysterylzowane,ogloszenia nadal beda potrzebne. Niestety musze tak zrobic,samymi bazarkami nie uzbieram takiej kasy:shake:[/QUOTE] Magda co Ty piszesz? Dora ma ogłoszenia razem ze swoją siostrą Malwinką,cały czas je zamiawiam i odnawiam. Szukam dla niej właśnie takiego miejsca,takiego człowieka,który mógłby jej poświęcić więcej czasu i dać szansę na normalne życie. Wczoraj rozmawiałyśmy i nic mi nie mówiłaś ,że to koniec tymczasu. Piszesz,tak jakbyś sama miała te zobowiązania wobec hoteliku a przecież tak nie jest. To co z bazarków się uzbiera, to z bazarków, a ja co miesiąc staram się wpłacać resztę i tym razem także nie wyobrażałam sobie ,że będzie inaczej. Właśnie dzisiaj,chociaż bazar jeszcze nie rozliczony,przelałam Ci 200 zł na początek miesiąca,tydzień temu dałam parę groszy,przywiozłam worek karmy i nadal miałam zamiar to robić,a tu czytam takie rzeczy. Jak wyobrażasz sobie zabranie Dory i dokąd,skoro ona na razie zaufała tylko swoim opiekunom z dt ? Rozumiem,że dt pewnie znowu domaga się kasy i zrobiło się nieprzyjemnie,ale dobrze wiesz,że nie mogłabym Cie zostawić w takiej sytuacji. To ,że nie udzielam sie na wątku nie znaczy,że zapomniałam o Tobie i psach w Szczebrzeszynie. Zapomniałam z tego wszystkiego,po co weszłam na wątek, a mianowicie,aby napisać,że porobiłam zdjęcia fantom na bazarek,które Magda dostała od którejś z cioteczek ( ciuszki dziecięce i damskie - od kogo?),dorzuciłam kilka swoich ,zrobiłam opisy i dzisiaj mogłabym komuś podesłać ,aby zrobić nowy bazarek; czy jest ktoś ,kto mógłby go zorganizować?
  11. oby jak najwięcej było takich dobrych wieści :loveu:
  12. mam nadzieję,że moje wpłaty dotarły na konto?
  13. odwiedzam Pupila i pozwalam sobie zaprosić na zakupy bazarkowe dla Szczebrzeszyniaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/208070-Wielki-bazar-odziezowy-bez-ceny-wywo%C5%82awczaj-dla-bezdomniakow-do-28.05.br[/url].
  14. pamiętam,że "wiszę" z majową deklaracją; postaram się wpłacić na dniach
  15. mam nadzieję,że jeżeli chodzi o wpłaty dla Megi, to jestem na bieżąco,tzn.za maj wpłaciłam...
  16. Dziękuję Beli51 za kolejny bazarek dla Szczebrzeszyniaków :lol::loveu: Fanty podarowały Dora1020,funia i kilka ja Zapraszamy serdecznie na zakupy : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208070-Wielki-bazar-odziezowy-bez-ceny-wywo%C5%82awczaj-dla-bezdomniakow-do-28.05.br[/URL].
  17. Boże,trudno to zrozumieć,dlaczego telefony milczą w przypadku t a k i e g o psa ...? :shake:
  18. zaglądam do Wery i zapraszam na bazarek dla innych szczebrzeszyńskich psów,które w ogóle żadnej kasy nie mają... [url]http://www.dogomania.pl/threads/208070-Wielki-bazar-odziezowy-bez-ceny-wywo%C5%82awczaj-dla-bezdomniakow-do-28.05.br[/url].
  19. dziękuję Maruda666 za wpłatę dla Luny,14.05 wpłynęło 20zł na moje konto,przekazuje je za chwilę funi. Dzięki wielkie Maruda666 za wsparcie Luny:loveu:
  20. [quote name='anika3']Nie mówię "nie" jeśli chodzi o Lunę, zobaczymy. Na razie musimy trochę poczekać. Ogłaszajcie Lunkę nadal, może jednak znajdzie się ktoś chętny z jakiejś bliższej okolicy. Natomiast jeśli nie, to pomyślimy. Ale tak jak liczę, to najwcześniej za jakieś dwa miesiące. :-( Serdecznie pozdrawiam! :-)[/QUOTE] Dziękujemy za przybycie na wątek i zainteresowanie naszą Luną:lol:. Na razie nikt nie dzwoni w jej sprawie ,niestety... Może akurat jesteście sobie przeznaczone,zobaczymy...
  21. za maj też udało mi się już wpłacić dla Bingusia!
  22. wpłaciłam swoją zaległą deklarację dla Binga za kwiecień,przepraszam,że tak późno
  23. [quote name='DORA1020']Rodzice,zrob w 1 poscie korekte,wiem,ze mozna sie w tym pogubic:shake:psiakow jest duzo.Za kreska Kasi wykresl Kruszynke,bo Kaska jest w PDT a Kruszynka w BDT.I nie mamy do adopcji Malwinki,Malwinka to sunia znajomej ali123 i nie wiem co teraz z ta sunia.[/QUOTE] Magda ,Malwinka niech zostanie na pierwszej stronie,przecież to jest siostra Dory, tylko dla niej nie ma juz miejsca w dt ani kasy ,więc zostala u swojej dotychczasowej własciciellki. Ona też szuka domu,też ogłaszana jest razem z Dorą więc niech zostanie tutaj,może ktoś ją wypatrzy. Włascicielka Malwinki to taka moja znajoma jak i Twoje znajome w Szczebrzeszynie,których psy dokarmiasz ,bo nie możesz patrzec jak głodują. Malwinka jest wysterylizowana więc może ma jakieś szanse na dom; zaczyna sie robic ciepło,ucieka z domu i nienbawem zaczna się interwencje strazy miejskiej w sprawie zabrania psów tej kobiety do schroniska... Rozliczyłam ostatnie dwa bazarki z dn.26.03 i 09.04. Kasę przelewałam sukcesywnie na konto Magdy. Dochód z bazarków to 134,75zl i 138,50zł.
  24. [quote name='funia']Nikt nie dzwoni w jej sprawie .Zero ,cisza . Jak wygląda sprawa jej ogłoszeń ? Co jest a czego jej brakuje . Jest oferta 52 ogłoszęń za 10 zł .A allegro ? Czy ktoś coś wie ?[/QUOTE] zamówiłam jej 150 ogłoszeń,część z nich uaktualniałam,ale niektóre linki aktywacyjne przyszły na Twoją skrzynkę przez pomyłkę dziewczyny,która robiła te ogłoszenia,więc tylko Ty możesz to zrobić tak jak Ci już mówiłam wcześniej. Połowa przyszła na moj adre mailowy i je aktywowałam a teraz uaktualniam;o niektórych kończących się ogłoszeniach przychodzi informacja i wtedy można je przedłużać.
  25. zakończył się bazarek z dn.6 kwietnia,dochód z niego to 105 zł,Rodzice Maciusia zaznacz prosżę na pierwszej stronie. Pieniądze przelewałam sukcesywnie na konto Dory,przekazałam tez część z kolejnego, jeszcze nie podsumowanego bazarku.
×
×
  • Create New...