-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Dobry wieczór wszystkim na wątku Franciszka:lol: Lucy, jak już będziesz mogła tutaj wejść,to rozważ może,aby te bazarki z Twojego basseciego forum wrzucić tez na dogomanię; fajne rzeczy tam są,może warto pokazać je też dogomaniakom?
-
[quote name='kaszanka']- jeżeli uda mi się dotrzeć do starych znajomych ( zakochani w bassetach) - nie wiem czy nie zmienili miejsca zamieszkania - to podpytam, a nóź by się poszczęściło.[/QUOTE] Zakochani w bassetach, tak jak my:lol::lol::lol:,rozumiem ich doskonale:kocham wszystkie psy, ale bassety "prześladują" mnie od zawsze, koniecznie popytaj,może akurat to jest ten dom. A poza tym w DT jest jeszcze bassetka szukająca domu.
-
[quote name='bianka0']Na ,, śmiesznych zdjęciach" :lol: Bassety nie są zbyt popularną rasą i ich zdjęcia też są rzadkością. Dlatego wiedziałam że Wam się ono spodoba. A jeden z moich jamników - Dumka jest wielkości basseta, tylko jest kudłata, szorstkowłosa :diabloti:[/QUOTE] Jamniczka-gigantka jednym słowem:evil_lol:
-
[quote name='bianka0']Chyba odsypiają Ostatki ;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/1384/78f4ac49cbadc5b6.jpg[/IMG][/QUOTE] Co za zdjęcie!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Najpierw myślałam,że to Twoje Jamniki, a to przecież bassety ,czyli większe jamniki:evil_lol: Ostatnio ktoś, na widok któregoś z moich bassetów, nie mógł się nadziwić,że to taki duży pies. Nie bardzo wiedziałam o co chodzi,bo nie są one jakieś specjalnie ogromne czy spasione,ale w końcu człowiek wyartykułował,że znajomy miał też jamnika,ale był dużo mniejszy i chudszy...:evil_lol: Gdzie znalazłaś takie super zdjęcie?
-
Hej,jest tu kto? Gdzie podziali się Franiowi ludzie?
-
[quote name='Agataw']Babcia Luna potrafiłaby sobie poradzić z kilkoma Franiami. Ważne, że kłapnie, kto się domyśli, że pustą japą?[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='lucySxy']W dniu dzisiejszym zdrowko dopisuje! Nawet bardzo.. Franio rano wycalowal Lune, zapalal do niej taka miloscia ,ze az musiala go zebami przywolac do porzadku:cool3: Nie zrobilo to na Franiu zadnego wrazenia , bo Luna ma juz 15 lat i nie ma zebow:evil_lol:[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
Zaglądam do Franciszka i pytam o jego zdrówko?
-
I ja melduję się u Frania,dzięki lucySxy za podesłanie linka. Kochane,piękne bassecisko! Miejmy nadzieję,że łapka zacznie się zrastać i pech przestanie prześladować biedaka. Nie mogę sobie nijak wyobrazić basseta w budzie ( chyba ,że rekreacyjnie ,dla kaprysu to tak), a jeżeli jeszcze na łańcuchu:angryy:... Jak mogę pomóc? Wysłałam na razie 50zł na "basseci grosz". Lucy -czy już ogłaszać go w lokalnej "powiatowo-wojewódzkiej " prasie, jak myślisz?
-
ach,urzędasy! żeby chociaż, nie mając kompetencji, wykazywali w tak ważnych sprawach choć odrobinę empatii i wyobraźni.A tu nic z tych rzeczy ; jedynie wszechobecna buta i głupota,że ręce opadają i wyć się chce z bezsilności.
-
[quote name='diana79']zapraszam na bazarek z wieloma cudnymi rzeczami :) [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223245-50-r%C3%B3%C5%BCnych-rzeczy-dla-ps%C3%B3w-ze-Szczebrzeszyna-do-24.02.?p=18654326#post18654326"]50 różnych rzeczy dla psów ze Szczebrzeszyna do 24.02. [/URL][/B] [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/223245-50-r%C3%B3%C5%BCnych-rzeczy-dla-ps%C3%B3w-ze-Szczebrzeszyna-do-24.02.?p=18654326#post18654326[/IMG][/B][/QUOTE] dziękuję diano79 za kolejny bazarek:loveu:
-
[quote name='Ty$ka']Nie ma za co. Jestem do usług :) Choć pisząc opis, zdałam się na intuicję, bo dopiero, gdy go napisałam - znalazłam wątek, no ale cieszę się, że trafiony jest :D[/QUOTE] Dzięki wielkie Ty$ka za tekst do ogłoszeń Luny:lol:; Ja część ogłoszeń odnawiam co jakiś czas,kilka dosłownie; dzięki nim Luna była dwukrotnie po kilka tygodni w ds...;no i dzięki nim np.Henio z hoteliku u funi znalazł dom. Jeżeli ktoś może,to bardzo proszę o ogłoszenia. Dziękuję Mrudaa666:multi::multi: za wpłaty w grudniu 2011,styczniu i lutym: 20złx3=60zł przepraszam,że dopiero teraz,ale miałam ograniczony dostęp do dogomanii
-
[quote name='wapiszon']Ale śliczne Walentynki :) Jako prawdziwa blondynka nie umiem takich wstawiać ;([/QUOTE] ja też nie umiem,chociaż włosy przemalowałam:evil_lol:; a bianka0 pomimo blondu na głowie, blondynkę tylko udaje:lol: [QUOTE] bianka0 [INDENT] Jutro moja wielka, piękna Pusia w typie leonbergera będzie miała sterylizację. P. Małgosia u której Pusia przebywa, znalazła jaj fajny domek, niedaleko niej. :multi: Rodzina już się przygotowała na jej przyjęcie, jest zrobiona ciepła buda i uszczelnione ogrodzenie. Za kilka dni tam Pusia zamieszka, będę miała na nią oko, to niedaleko mojej pracy. :lol: [/INDENT] [/QUOTE] a w dodatku Dorotka, masz jeszcze dobrą rękę do domków:multi:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chciałam napisać,że moja lutowa wpłata dla Barniego już poszła,ale widzę ,że cioteczka bela51 już to odnotowała:lol: -
Sprzedałam kilka ciuchów podarowanych przez Agadę oraz inną koleżankę spoza dogo na bazarek i kasę własnie przed chwilą wpłaciłam na konto Dory. Resztę rzeczy trzeba będzie wystawić na bazarku,ale za kilka dni dopiero będę mogła zrobić zdjęcia ,teraz mam remont i nie mogę. Dla informacji Agady podaję, co sprzedałam: pomarańczową bluzkę,białą bluzkę,sukienkę i bluzkę letnią,kurtki jasną i dżinsową,różowy biustonosz,szary kubraczek. Dzisiaj poszło 65zł,kilka dni temu 25zł i 11zł, a w grudniu 10zł za czarną sukienkę.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odwiedzam Barnabę,widzę,że moja styczniowa wpłata doszła -
Dostałam od Agady 3 reklamówki ubrań na bazarek - za co dziękuję Jej w imieniu psów,ale z powodu remontu w domu nie mam nawet gdzie zrobić zdjęć.W związku z tym sprzedaję powoli wśród znajomych co się da. Na razie sprzedałam bluzkę,sukienkę i 1 biustonosz; udało mi się też sprzedać różową torebkę,która leżała u mnie od lata niesprzedana. Pieniądze wysłałam na konto Dory: 25zł i 11zł. 20 grudnia wpłaciłam też 10zł za czarną sukienkę,która również na bazarkach nie miała szczęścia.
-
[quote name='3 x']dziewczyny mam pytanie w Zamościu to gdzie ciachacie psiaki? w tej przychodni Canis w sitańsu ? czy może wiecie coś o tym wecie co jest przy zoo? (przepraszam, ze tak ni z gruszki nie z pietruszki wyskoczyłam ;) ale tak wyszło że was znalazłam ;))[/QUOTE] Ja większość psiaków ciacham ( i leczę) w Sitańcu w Canisie; lekarze mają tam bardzo profesjonalne podejście do tego, co robią i robią dobrze. Zdarza mi się też bywać w przychodni przy zoo; wet jest bardzo dobrym chirurgiem
-
Przepraszam,zdjęć jeszcze nie zrobiłam; w domu remont i ogólny rozgardiasz,praca,studniówka syna właśnie dzisiaj,tak,że nie miałam po prostu czasu.
-
Malwinka nadal mieszka ze swoją chorą właścicielką,jestem z nią w kontakcie,kupuję karmę. Wiem,że kobieta kocha swoje psy,ale sama nieraz nie ma co jeść, a tu jeszcze trzy niemałe czworonogi do wyżywienia. Przed Świętami mówiła mi,że dostała paczkę żywnościową skądś tam i wszystko przeznaczyła dla psiaków,sama nic z tej paczki nie zjadła ,bo psy dla niej ważniejsze. Szkoda mi tych psów pomimo to,bo np.Malwinka w ogóle nie jest wypuszczana bez smyczy z powodu tendencji do ucieczek i poza krótkimi spacerami, czas spędza głównie w małym,brudnym pomieszczeniu;innego świata wprawdzie nie zna, ale tak nie powinno być. Dora - siostra Malwinki mieszka nadal w domu tymczasowym i zmieniła się na korzyść: nie jest już agresywna i jak jej opiekun twierdzi - gotowa do adopcji ;wiosną planujemy jej sterylizację.