-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
[quote name='diana79'][B]cytuję z FB :( [URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000773411481"]Paulina Zet[/URL] [/B] [B] w Zamościu od dwóch dni pod hotelem senator w donicy śpi pies, czy jest ktoś kto działa na terenie Zamościa, żeby mu pomóc? Ja wyjeżdżam do Poznania z powrotem i nie mam jak mu pomóc :(([/B][/QUOTE] Byłam tam dzisiaj, ale psa nie ma; zostały po nim tylko wygniecione miejsca,gdzie spał w tych donicach w korze;mam nadzieję,że ktoś mu pomógł...
-
[quote name='diana79']w DT płatnym jest: Mundek, Zahir, Muszka, Janka i Zojka, Misiu (ma swój wątek), Borys (ma swój wątek), Dora, (nie wiem co jest z Malwinką) Flaper jest w innym DT Kropka jest w DT na wsi[/QUOTE] Jeżeli chodzi o Malwinkę,to mieszka ona cały czas u swojej dotychczasowej właścicielki,a ja kupuję karmę; jej sąsiedzi przysyłają co jakiś czas chętnego do adopcji i nie interesuje ich zbytnio,gdzie pies wyląduje, byleby się go pozbyć,chociaż jednego. Jesienią Malwinka wylądowała przy budzie na terenie małej firmy jako pies stróżujący,ale na szczęście facet po kilku telefonach odwiózł ją z powrotem. Wczoraj kobieta mówiła,że znowu kogoś nasłali
-
[quote name='wojtuś']Wszystko, wszystko dobrze:) Jesteśmy z Pupilem, Panią Moniką, jej kuzynem- chyba na siebie skazani :D Dzisiaj byliśmy u Weta na szczepieniu p.wściekliźnie, za dwa dni odrobaczanie i za miesiąc jedziemy na kolejne szczepienie p.wirusom. Pupil wygląda okazale, jest już trochę spokojniejszy - nie taki szalony jak na początku, choć dalej radosny, stale sie mu buzia śmieje, z kotkiem już zgoda - nawet do niego skuczy ale kotek to staruszek 17 letni i tylko popatruje na Pupila grzecznie leżąc na fotelu:) Jak wychodzimy z klatki Pupil od razu szuka mojego autka, bo wie że będzie ...wycieczka, pamięta.. od naszej pierwszej jazdy:) Obiecuję, że następnym razem porobię zdjęcia i pokażę Pupila, troszkę przytył i o 1/4 powinien sie odchudzić - powiedział Pan Dr Bakowski:), ale wg mnie tak troszkę ...to wystarczy:D Kochani pozdrawiam:)[/QUOTE] Ja również pozdrawiam:lol: Dobre wieści z Krakowa,tylko widzę,że pani Monika Ciebie nadal angażuje we wszystko ,co związane z Pupilem. Wiedziałam,że Pupil z kotem dogadają się:lol::lol:
-
[quote name='diana79']Dora a co z husky? zrobić mu jakieś ogłoszenia? napiszesz jakiś tekst? taki piękny pies powinien szybko dom znaleźć a nie koczować na ulicy :( może jakaś fundacja która zajmuje się adopcją husky by się nim zainteresowała?[/QUOTE] a ta suczka husky (z ranami od szelek) zabrana z ulicy pod koniec lata chyba, tez jest w dt?
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
śliczny,a najlepsze jest to jego klapnięte uszko;); 07.11 wysłałam swoją deklarację za listopad,powinna już być na koncie Barniego -
[quote name='kudlataja']Witam, zrobiłam zaległe przelewy i sprawa wygląda następująco 796,66-150zł (do Rybnickiej skarpety)-100zł (dla Luny) i zostaje jeszcze [B]546,66zł[/B] do rozdysponowania. Oczywiście Wera ma zabezpieczone u mnie 600zł na sterylkę i szczepienia.[/QUOTE] dziękuję w imieniu Luny:loveu:
-
[quote name='diana79']zapraszam na bazarek dla szczebrzeszyniaków i Luny :) [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217473-Ciuszki-torebki-i-bi%C5%BCuteria-dla-Luny-i-dla-szczebrzeszyniak%C3%B3w-do-16.11.?p=17969591#post17969591"]Ciuszki, torebki i biżuteria dla Luny i dla szczebrzeszyniaków do 16.11. [/URL][/B][/QUOTE] dzięki diano79 za bazarek i zaproszenia:loveu::loveu:;zapraszamy razem:lol::lol:
-
[quote name='handzia']Tak, wyślij do kudlataja na pw.[/QUOTE] OK, dzięki:lol:
-
[quote name='handzia']Tak, Alu dostanie ;)[/QUOTE] wielkie dzięki:loveu:; trzeba podać jakieś namiary?
-
[quote name='Agucha']Ok :) Teraz wszystko jasne. Przez wątek nie miałam czasu się przebijać, a w 2# trochę chaotycznie jest wszystko napisane ;)[/QUOTE] czyli Luna dostanie 100zł?
-
a przecież to wydawało się niemożliwe ! znalazłam przez przypadek zdjęcia suni sprzed ponad dwóch lat,na pewno wtedy nie wierzyłam ,że stanie się cud dzięki Madzi [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3000/starasukaztomaszowa.jpg[/IMG]
-
[quote name='Agucha']A gdzie można zobaczyć bieżące rozliczenie Luny? Ona jest na Umowę hotelowania czy na DT? Widzę, w 2#... że nic nie widzę :lol:[/QUOTE] Luna przebywa w hoteliku u funi od 15 kwietnia 2010r.(przez długi okres była razem ze swoja siostrą Korą,która znalazła dom).Koszt pobytu Luny to 240zł miesięcznie i mniej już nie można,bo funia płaci normalnie wszystkie powinności związane z prowadzeniem hotelu, a kwota i tak jest ulgowa. Niestety,obecnie praktycznie 2 osoby wpłacają i aby nie zostawić funi na lodzie, sama regulowałam w ratach kilkudziesięciozłotowych należność. Moja sytuacja finansowa zmieniła się bardzo od kilku miesięcy i nie wiem, jak długo jeszcze pociągnę, a Luna już miała 2 próby w ds i wróciła... Funia przecież jej nie wyrzuci. Luna ma zapłacony hotel do końca września 2011r. W 2 poście wszystkie wpłaty są wpisane.
-
widzę,że Luna była brana pod uwagę,dzięki bardz:lol:;oczy dostanie te 100zł ?
-
[quote name='DORA1020']No,nie zostawie tego tak,ale bede musiala go zabrac na tymczas ,o ile go oddadza,ale niech sprobuja nie oddac,to tak im obrzydze zycie,ze im sie odechce.[/QUOTE] czy Mundek jest u kogoś w Szczebrzeszynie? Miśka pojechała dzisiaj wieczorem do domu:lol: ;mam nadzieję,że wszystko będzie OK. Przez 2 tygodnie zdążyła się już do nas przyzwyczaić, a tu znowu zmiana miejsca; płakała biedulka odjeżdzając,smutne są te rozstania z psami...
-
[quote name='DORA1020']Mundek znalazl dom,cieszylam sie,bo myslalam,ze to dobry dom. Zostal zabrany ze schronu,i dowiedzialam sie gdzie jest,dzisiaj tam pojechalam,koszmar:-(Mundek na metrowym lancuchu:-(to juz nie ten pies co biegal za dziecmi po ulicach Sz-na:-(widac jak bardxzo meczy sie na tym lancuchu,jaki jest smutny:-( nikogo nie bylo w domu,nie moglam porozmawiac,ale mialam ochote spuscic go z tego lancucha i teraz zaluje,ze tego nie zrobilam,on tam nie moze zostac,to taki energiczny psiak,w ciaglym ruchu,kiedys znalam foksterierkowatego,ktory byl na krotkim lancuchu,to fose z nudow wykopal wokol budy,ale tak czulam,ze moze byc uwiazany,bo to psiak,ktory ma sklonnosc do uczieczki i teren,na ktorym jest musi buc ogrodzony.[/QUOTE] Boże!gdzie ten Mundek wylądował?
-
dzisiaj byłam z Miśką u weta na zdjęcie szwów po sterylce. Szwy zostały owszem zdjęte,ale Misia musi jeszcze kilka dni chodzić w kołnierzu,bo w jednym miejscu jeszcze rana się nie zabliźniła. Jutro miała jechać do ds,ale w tej sytuacji zostanie jeszcze u mnie kilka dni w tym kołnierzu nieszczęsnym. Informuję też cioteczki,że dzisiaj dowiedziałam się od wetki ze Szczebrzeszyna,że w wyniku rozliczeń między nią a mną pozostaje 120zł do wykorzystania w jej gabinecie. Tak więc 120 zł jest dla psiaków ,niech Dora wraz z opiekunem z dt zadecydują, na co je przeznaczyć.