-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
[quote name='DORA1020']Trzeba zrobic szybko chociaz jednemu szczeniaczkowi ogloszenia.Jest bazarek ogloszeniowy,5zl za 20 ogloszen. Napewno bedzie duzo telefonow,szczeniaczki sa sliczne,beda duze czy male? Ja mialam duzo tel niektorym musialam odmowic. Gdyby jeszcze ktos dzwonil to oczywicie powiem,ale najlepiej zrobic szybciuko ogloszenia.[/QUOTE] Czy masz może link do tego bazarku ogłoszeniowego?
-
pies z torów ..... za tęczowym mostem [*]
ala123 replied to Becia Lublin's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Becia Lublin']Ala123 tam zostały moje rzeczy, które dalam wcześniej na bazarek możesz je spokojnie wstawić dla Krysi :) dziękuję:lol: OK:lol: -
pies z torów ..... za tęczowym mostem [*]
ala123 replied to Becia Lublin's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Sara2011']Ala123, ja mogę poprowadzić bazarek jeśli podeślesz opisy, zdjęcia fantów a potem zajmiesz się ich wysyłką. Dziękuję cioteczki kochane!!!!! :loveu::loveu: To w takim razie mogę wysłać te zdjęcia i opisy. Fanty wprawdzie trochę już się opatrzyły, bo były wystawiane na bazarkach,ale trzeba spróbować jeszcze raz. Dziewczyny,pod domem Krystyny kolejny pies potrzebujący pomocy: od kilku dni biega miła,garnąca się do ludzi biszkoptowa labradorka. Krystyna daje jej jeść, a jutro mają ją zabrać do schroniska... Może na szybko jakiś pomysł?:roll: -
pies z torów ..... za tęczowym mostem [*]
ala123 replied to Becia Lublin's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny,pisałam już na wątku Krystyny i jeszcze tutaj napiszę,że dobrze by było zrobić bazarek na potrzeby zwierząt przebywających u Krystyny. Ja mam jakieś fanty pozostałe z innych bazarków,może ktoś zechciałby podarować coś jeszcze,ktoś inny poprowadzić bazarek,ja mogę zająć się jak zwykle zdjęciami,opisami i wysyłką fantów? -
pies z torów ..... za tęczowym mostem [*]
ala123 replied to Becia Lublin's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='asiuniab']a czy pieski są zaszczepione, bo to bardzo niepokojące, że 3 psy mają podobne objawy; mam nadzieję, że im się szybciutko poprawi; Pieski czują się już dzisiaj znacznie lepiej. Jutro obejrzy je jeszcze wet ,ale miejmy nadzieję,że choróbsko już za nimi. Nie wiem,czy Bartuś był szczepiony w klinice w Lublinie, Becia będzie może wiedzieć. Pozostałe dwa raczej chyba nie,ale na pewno tego nie wiem. dziękujemy :lol::lol::lol: -
pies z torów ..... za tęczowym mostem [*]
ala123 replied to Becia Lublin's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opis gdzieś mi wcięło,zostało samo zdjęcie,ale już uzupełniłam. -
pies z torów ..... za tęczowym mostem [*]
ala123 replied to Becia Lublin's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bartuś przebywa obecnie w dt u Krystyny pod Zamościem.Oto wątek dotyczący jej i jej zwierząt: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230874-Osoba-od-30-lat-pomagajaca-zwierzetom-teraz-sama-potrzebuje-pomocy W sobotę i wczoraj zawoziłam Krystynę z Bartusiem i jeszcze jednym psem - Pikusiem do weta. Chłopcy mieli wymioty i biegunkę,byli osowiali. Bartuś oprócz leków dostał wczoraj kroplówkę. Dzisiaj jest już lepiej,są trochę aktywniejsi,ale nadal nie mają apetytu. W dodatku trzeci psiak rozchorował się. Chore są też nadal dwa małe kotki,zabrane przez Krystynę ze Szczebrzeszyna na prośbę Dory1020. Jednym słowem kobieta ma w domu szpital. Pomimo,że jest to wątek Bartusia, pozwolę sobie wkleić zdjęcie kociąt: Proszę o pomoc w imieniu Krystyny,ona nie zostawi żadnego zwierzęcia w potrzebie,ale sama nie da rady... Ludka pomaga Krystynie w adopcji kotów,jednak te dwa maluchy nie nadają się do ogłaszania na razie,są w złym stanie,wymagają leczenia. Może znalazłby się chociaż jakiś dt dla nich? Przy tej ilości zwierząt (20 kotów i 8 psów!) trudno o środki i czas dla wszystkich... -
[quote name='diana79']bazarek z rzeczami od Ala123 :) będę wdzięczna za podnoszenie [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237531-Przedświąteczny-szybki-bazarek-misz-masz-dla-szczebrzeszyniaków-do-24-12"]Przedświąteczny szybki bazarek misz-masz dla szczebrzeszyniaków do 24.12.[/URL][/B] [/QUOTE] Dziękuję Ci kochana bardzo:lol::lol::lol:
-
[quote name='bianka0']Witam. Robiłam bazarek dla dwóch moich psów przebywających w hotelikach. Dochód z bazarku przekroczył ich potrzeby. Chciałam przekazać 1000 zł na psiaki ze Szczebrzeszyna. Doro podaj mi konto na które mam przelać pieniądze. Będę potem prosiła o potwierdzenie i rozliczenie na wątku bazarkowym, zgodnie z regulaminem. Nie chciałabym żeby zablokowali mi możliwość dalszych bazarków. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236873-DOMOWA-SPIŻARNIA-dla-Melvina-i-Gacusia-Do-19-12-2012-godz-22[/URL][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Psi Św.Mikołaj:lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='magdyska25']myślę, że można napisać na mail do Dady: [email protected] i prosić o nr do Astaroth (sprawdzałam- i nie posiadam). Dziękuję,napiszę:lol:
-
Dziękujemy cioteczki za deklaracje i wpłaty. Pomyślałam,że dobrze by było zmienić trochę tytuł,ten jest raczej optymistyczny,a sytuacja i stan Misia takie nie są:shake::-(. Np.Chory Staruszek Misio zabrany z ulicy,ale nadal marznie w budzie... Nie wiem,zresztą na pewno macie jakieś pomysły.
-
Dora już pisała,że Misio bardzo słaby,ale ja też chcę dodać od siebie,że serce się ściska, patrząc na niego. On wymaga leczenia,a przede wszystkim ciepłego miejsca do spania.Obecnie mieszka przecież w budzie,a to nie jest dobre miejsce dla staruszka.Widziałam go ostatnio,nie wygląda dobrze...:shake:.Widać,że cierpi bardzo,nawet sam nie może się podnieść,trzeba mu pomagać.Próbuje,opiera się o ogrodzenie,ale i tak upada, łapy odmawiają mu posłuszeństwa. czy nie ma dla niego żadnych szans na jakieś miejsce w domu,aby chociaż nie musiał cierpieć z powodu zimna?:-( Gdyby pozostał na ulicy,to pewnie by go już nie było,ale w obecnym jego stanie, bez opieki lekarskiej sama buda i pełna miska to za mało:shake:. Lada dzień podobno mają być zdjęcia,same zobaczycie. Kto jeszcze prowadzi dt dla staruszków? Pomóżmy mu przeżyć tę resztę życia ,która mu pozostała - a pewnie nie wiele mu już zostało- przeżyć w cieple i bez bólu:-(. Nie wiem, ile dokładnie ma deklaracji,ale coś ma,może wspólnymi siłami dałybyśmy radę. Ja mogę dać Misiowi bezpłatny transport do 300 km na terenie Polski, gdyby udało się coś załatwić.
-
Miesiąc już minął,a na wątku nie mamy żadnych informacji o Megi.Czy cioteczki mające bezpośredni kontakt z Megi, mogłyby wstawić jakieś zdjęcia i napisać, jak ona się miewa? Być może mój styl wypowiedzi nie podoba się komuś,ale mnie też nie podoba się takie podejście do sprawy,tj.lekceważenie osób zaangażowanych w utrzymanie Megi. I nie jest to moje widzimisię, ale troska o sunię. Chciałabym mieć pewność,że jest z nią wszystko w porządku,że ma zapewnioną odpowiednią opiekę i nie dzieje jej się żadna krzywda. Milczenie na wątku,brak bieżących informacji zawsze budzi mój niepokój.
-
[quote name='diana79']a nie można poprosić DT o zrobienie aktualnych fotek? szkoda aby tam siedziała bez ogłoszeń i bez szans na adopcję tymbardziej że co miesiąc trzeba za to płacić... a jak znajdzie dom to kolejny biedak który zamarza na ulicy mógłby dostać tam schronienie[/QUOTE] Nie wiem,chyba dt nie zrobi fotek... A te sprzed pól roku nie nadają się? Pamiętam,że ładne były niektóre. Nie mam ich niestety w tym komputerze. Też chciałabym,aby Dora poszła wreszcie do domku,a jakiś inny psiak skorzystał z tego miejsca.
-
[quote name='diana79']czy malutki szczeniak czarny znalazł dom? [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczny-malutki-szczeniak-szuka-domu-id52197.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczny-malutki-szczeniak-szuka-domu-id52197.html a co z Rudą Dorą? da się zdobyć nowe fotki do ogłoszeń? szkoda aby tam siedziała tyle czasu bez ogłoszeń itd to piękna sunia może by się ktoś w końcu dla niej znalazł [/URL][/QUOTE] Właśnie,ruda Dora jeszcze została,dwa lata już chyba siedzi w dt,przydałyby jej się ogłoszenia. Na wątku nie widzę żadnych jej zdjęć; w komputerze w pracy chyba mam te zrobione jeszcze pewnie wiosną,ładne były te fotki.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i ja też wysłałam dzisiaj:lol: