Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Jutro miną 3 lata od zaginięcia Zorki w Skierniewicach :( Suczko - pamiętam o Tobie !!!! Słuch o niej zaginął, jakby zapadła się pod ziemię... Cały czas mam nadzieję, że ktoś ją przygarnął i żyje sobie gdzieś u kogoś spokojnie. Szkoda tylko, że nie ma takiej pewności :(
  2. Oby znalazł dom, chociaż te wyniki nie rokują dobrze :( Zresztą nikt nie dzwonił w jego sprawie... A kociaczki też nadal czekają, miałam chyba tylko jeden telefon.
  3. Biedny Toudie, nie dość,że nikt go nie chce, to jeszcze ten problem z okiem :( Ale wiadomo, wiek robi swoje, oby tylko zabiegł przebiegł pomyślnie. Na zdjęciu taki poczciwina z niego, tak ufnie spogląda.
  4. Ok, już wyróżniłam, nie wiem, dlaczego wcześniej nie widziałam tej opcji. Dzięki wielkie :)
  5. Dziękuję Ci bardzo :) Otworzyłam link, aby wyróżnić ogłoszenie, ale nie mam takiej opcji. Sprawdź może o co chodzi.
  6. Ja ostatnio zrobiłam na Poznań. Na Warszawę chyba też ktoś mi zrobił, ale jeżeli zmienisz imię, to przecież może być na każde miasto.
  7. Tyśko, zrobiłaś może ogłoszenie dla Toudiego ? Jeżeli tak to podeślij link, wyróżnię je. Z FB nie ma żadnego odzewu, z mojego OLX też nie ...
  8. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/352769-bazarek-jesienno-zimowo-świąteczny-różne-gadżety-ubrania-buty-do-dn12122020-godz20/page/2/
  9. Oj tak, oj tak !!! Bardzo bym chciała, żeby zamieszkał w domu. Nie mówiąc już o Toudim, który pewnie o tym marzy :) Ile szczeniaków jeszcze zostało?
  10. Zapraszam na jesienno-zimowo-świąteczny bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/352769-bazarek-jesienno-zimowo-świąteczny-różne-gadżety-ubrania-buty-do-dn12122020-godz20/page/2/
  11. No właśnie nie ma :( Przyznam szczerze, że w pewnym momencie straciłam nadzieję, chociaż ogłoszenie cały czas leci. Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach, ja teraz wrzuciłam na Poznań. Czy mógłby ktoś zrobić na inne miasta? Tylko dobrze by było zmienić imię . Tyśko, plisss !! Ja dałam taki tekst, trochę lakoniczny, ale na razie nic innego nie wymyślę: Toudi jest psem średniej wielkości, waży 18kg, ma ok.10 lat, został wykastrowany, ma wszystkie szczepienia. Od kilku lat przebywa w hoteliku dla psów, gdzie czeka na dom. Niestety, nie ma szczęścia. Nie wiadomo dlaczego, bo jest psem towarzyskim i dość energicznym jak na swój wiek. Toudi lubi towarzystwo suczek oraz niektórych (mniejszych od siebie) psów. Lubi też przebywać w obecności ludzi, chociaż w stosunku do obcych jest początkowo nieufny. W domu jest bardzo spokojny, zachowuje się cichutko, nie wadzi nikomu, zachowuje czystość. Mam nadzieję, że w końcu doczeka się wymarzonego domu. Czas leci, Toudiemu lat przybywa, a tak chciałabym, aby chociaż na koniec życia miał swój bezpieczny kącik i swojego człowieka obok.
  12. Transport z Zamościa do Krakowa będzie w piątek, wyjazd z Zamościa o godz.10, u Murki byłby gdzieś ok. 11
×
×
  • Create New...