Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nie są to objawy typowe dla niczego (udaru, urazu kręgosłupa itp.). Nawet przed budynkiem chodziliśmy po uliczce, żeby zobaczyc jak sie porusza. Może cos wyniki krwi ukierunkują. Tempratura normalna, apetyt tak sobie, kuu twarde. Ech... Poka Bryzi kotka :)
  2. Nuka ma jakiś problem z centralnym układem nerwowym. Dzisiaj odbieramy wyniki krwi. Na razie przeciwazapalne i antybiotyk. Boje sie ....
  3. czemu niestety - do małej dziewczynki różowy pasuje :)
  4. Wasiu Nuka w listopadzie skończy 11 lat. Teraz ją obserwuję i to tak wygląda, że tylne łapy momentami sie rozjeżdzają. Może to kurde od kręgosłupa - bo to tył jakos tak gorzej.Apetyt tak sobie - gotowane chętnie, chrupki be.Ale ona od czasu do czasu na chrupki nie ma ochoty.fFjnie, ze Bryzia lepiej :)
  5. Kurde a mi coś się z Nusią dzieje - ma jakieś takie dziwne drżenie i tak ją dziwnie zarzuca. Zachowuje sie jak by sobie drinka walnęła i jakoś z równowagą ma problem. Na jutro umówiłam sie do neurologa. Jest niespokojna ale gastrycznych nie ma problemów (znaczy biegunek itp). Kojarzy wam się to z czymś?
  6. Zaglądam - kciukamy za szybkie gojenie. :)
  7. To kiedy nastąpi TEN dzień dla Mondusia? Czy jeszcze jakieś rozmyślania w temacie? A jak Bryzia i Viki?
  8. ha ha niezła jest :)
  9. No co tam u was słychać?
  10. Wasia no co Ty - przecież Monduś nie mógł odpuścić jak przyszedł jakiś wiejski burek do SUCZKI Z JEGO STADA. ...
  11. Kilka domów ode mnie przybłąkał się mały (3 m-ce) rudy kotek dwa tygodnia temu. No i wczoraj rozmawiałam z Panią no i kotek sam sobie domek znalazł :) Znaczy zostaje :)
×
×
  • Create New...