-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem - ja mam psy które są ZAWSZE głodne. :P -
Wasiu spryciara z Ciebie ha ha. A ja chwaliłam małą a ona w nocy na Kiśke z zębami skoczyła. Kiśka chciała pod kołderkę i chyba wlazła na nią a Sisi na ostro skoczyła. Diable małe ... ale i tak ją koffam :P
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oj tam oj tam - on ma ważniejsze zadania ... tyle piesków tam pewnie :) -
Kurde te wszystkie sznupiaste jak fryzjera odwiedzą to młodsze, ładniejsze itd. :P No śliczności Lupka :)
-
Najważniejsze, że ludzie zdają sobie sprawę, że trzeba dać chwilę psiakowi na ogarnięcie :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
posikałam sie ha ha -
wsio widziałam, wsio czytałam Pysiu ... no fajowo, że wzięłaś szniufkę :) Sabcia ma śliczny ten uśmiech :) taka radocha z niej bije po oczach :) A jak Lupa?
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale pojechałaś po synusiu ... :P -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
czyli skandynawia ha ha :) -
Och oby to było to... kciukamy nieustająco za Viki:) A Sisi jak widać to dobre imię ha ha. Moje małe w poniedziałek do fryzjera idzie.
-
E no wilcza szacun tyle fot :) Fryzie wiosenne jak widać :) I uśmiechnięte pyszczorki :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ha ha padnę zaraz - ten uśmiech Tazzia :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A kto napisał, że synuś ma masę braków??? -
wilcza nie wierzę... tyle fot???? Bowska jest :) szelki mogą być :P
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ni szkaluj piesa :P -
Nooo Pysia .... my sie tez drażnimy bo wsie pisiundle są fajne :P Wasia wariatki to my tu wszystkie jesteśmy ha ha :)
-
Witamy anecik - to nasz najulubieńszy watek - malawaszki - tu się zawsze duzo dzieje ... :) I wielki zaciesz z Kosmo bo się naczekał... I kciukamy za Lupę :)
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
O rany jaki zdolny .... -
Pysia znasz powiedzenie, że jak wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one? :P Sisi ma uroczą mordkę :) A Magma to juz chyba starsza? Ech ściskamy was mocno Wasiu...