Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nie wiem - ja mam psy które są ZAWSZE głodne. :P
  2. Wasiu spryciara z Ciebie ha ha. A ja chwaliłam małą a ona w nocy na Kiśke z zębami skoczyła. Kiśka chciała pod kołderkę i chyba wlazła na nią a Sisi na ostro skoczyła. Diable małe ... ale i tak ją koffam :P
  3. Oj tam oj tam - on ma ważniejsze zadania ... tyle piesków tam pewnie :)
  4. Kurde te wszystkie sznupiaste jak fryzjera odwiedzą to młodsze, ładniejsze itd. :P No śliczności Lupka :)
  5. wsio widziałam, wsio czytałam Pysiu ... no fajowo, że wzięłaś szniufkę :) Sabcia ma śliczny ten uśmiech :) taka radocha z niej bije po oczach :) A jak Lupa?
  6. Ale pojechałaś po synusiu ... :P
  7. Och oby to było to... kciukamy nieustająco za Viki:) A Sisi jak widać to dobre imię ha ha. Moje małe w poniedziałek do fryzjera idzie.
  8. E no wilcza szacun tyle fot :) Fryzie wiosenne jak widać :) I uśmiechnięte pyszczorki :)
  9. Ha ha padnę zaraz - ten uśmiech Tazzia :)
  10. A kto napisał, że synuś ma masę braków???
  11. wilcza nie wierzę... tyle fot???? Bowska jest :) szelki mogą być :P
  12. Nooo Pysia .... my sie tez drażnimy bo wsie pisiundle są fajne :P Wasia wariatki to my tu wszystkie jesteśmy ha ha :)
  13. Witamy anecik - to nasz najulubieńszy watek - malawaszki - tu się zawsze duzo dzieje ... :) I wielki zaciesz z Kosmo bo się naczekał... I kciukamy za Lupę :)
  14. Pysia znasz powiedzenie, że jak wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one? :P Sisi ma uroczą mordkę :) A Magma to juz chyba starsza? Ech ściskamy was mocno Wasiu...
×
×
  • Create New...