-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Śniłaś mi się dzisiaj i twoje pisiundle... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale TZ zdolniacha :) Poczytałam o Czakim... szkoda psiurka -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
No tak - w pracy myślą, że szczeniaczki same się odchowają... :P -
Szczęście bije z pysia Teodorka :) Wczoraj do nas przyszła koleżanka z buldożką i ten mały czort Sisi polowała na nią. ...
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Gratki za cierpliwość i miłość do łobuziaka :) -
Ale wystraszona bidusia ... No i gratki za nowe domki :) U nas już pół roku minęło z Sisi. Koffane to nasze psiątko jest :)
-
może kamień w pęcherzu?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Gratki :) -
Super wieści :) Ano doopki ubrankiem nie zasłonisz :P
-
Najważniejsze, że przeszła dobrze zabieg Dianka :) Zwiążesz i będzie ok :P Mój TZ chodzi i gada do Sisi - no czemu tak kochasz mamunię - mnie masz kochać :P
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ech no wcale nie zazdraszczam... :P Pisiundelki cudne i takie zadowolone :) -
Dobrze, że Vikusia lepiej. :) Przebadaliśmy Keysi - ma niedoczynność tarczycy. Reszta wyników ok. Moja stara bromba jakoś się jeszcze kula :)
-
TZ wrócił po 4,5 m-ca.... jest zachwycony Sisiulą :) Jaki to ładny i mądry psiaczek :)
-
Cały czas was podczytuję i oglądam... wszystkie wątki które znam. pzdr i głaski dla pieseczków :)
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
fajowo :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ha ha do mnie kiedyś weszła kotka sąsiadów. Słyszę: pani Aniu nasza kotka jest u was. No ale kundlice byly szybsze... I tak lataliśmy w koło domu: kotka, za nią 4 rozdarte sznupy i za nimi ja. Po kilku okrążeniach wreszcie odwołałam jakos burki. I durnowata podeszłam do kotki - siedziała w rogu działki. Mokra ze strachu - wyglądała jakby kubłem wody ją oblali... I wzięłam ją na ręce i zaniosłam do sąsiadki. Bez zastanowienia, że ze strachu może nie pogryźć albo podrapać. Ale jakos nic nie zrobiła. :) A Fisiu ma rację - jego podwórko :) PS Sisi ma już pięknie okudłacone łapy :) No i tak zmężniała. Dzisiaj oglądałam foty z okresu jak ją przywiozłam :) Bozz jakie to było chude i oskubane. Sama jej dredy jeszcze wycinałam. Jak dostanie świrka to lata susami jak gepard w koło domu z piłeczką w zębach :) -
Ja nie czytałam - bo mam sajgon trochę w domu... Ech TZ za 3 tygodnie chyba wróci... a ja do tego czasu do reszty osiwieję...