Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Śniłaś mi się dzisiaj i twoje pisiundle...
  2. Ale TZ zdolniacha :) Poczytałam o Czakim... szkoda psiurka
  3. No tak - w pracy myślą, że szczeniaczki same się odchowają... :P
  4. Szczęście bije z pysia Teodorka :) Wczoraj do nas przyszła koleżanka z buldożką i ten mały czort Sisi polowała na nią. ...
  5. Gratki za cierpliwość i miłość do łobuziaka :)
  6. Ale wystraszona bidusia ... No i gratki za nowe domki :) U nas już pół roku minęło z Sisi. Koffane to nasze psiątko jest :)
  7. może kamień w pęcherzu?
  8. Super wieści :) Ano doopki ubrankiem nie zasłonisz :P
  9. Najważniejsze, że przeszła dobrze zabieg Dianka :) Zwiążesz i będzie ok :P Mój TZ chodzi i gada do Sisi - no czemu tak kochasz mamunię - mnie masz kochać :P
  10. Ech no wcale nie zazdraszczam... :P Pisiundelki cudne i takie zadowolone :)
  11. Dobrze, że Vikusia lepiej. :) Przebadaliśmy Keysi - ma niedoczynność tarczycy. Reszta wyników ok. Moja stara bromba jakoś się jeszcze kula :)
  12. Cały czas was podczytuję i oglądam... wszystkie wątki które znam. pzdr i głaski dla pieseczków :)
  13. Ha ha do mnie kiedyś weszła kotka sąsiadów. Słyszę: pani Aniu nasza kotka jest u was. No ale kundlice byly szybsze... I tak lataliśmy w koło domu: kotka, za nią 4 rozdarte sznupy i za nimi ja. Po kilku okrążeniach wreszcie odwołałam jakos burki. I durnowata podeszłam do kotki - siedziała w rogu działki. Mokra ze strachu - wyglądała jakby kubłem wody ją oblali... I wzięłam ją na ręce i zaniosłam do sąsiadki. Bez zastanowienia, że ze strachu może nie pogryźć albo podrapać. Ale jakos nic nie zrobiła. :) A Fisiu ma rację - jego podwórko :) PS Sisi ma już pięknie okudłacone łapy :) No i tak zmężniała. Dzisiaj oglądałam foty z okresu jak ją przywiozłam :) Bozz jakie to było chude i oskubane. Sama jej dredy jeszcze wycinałam. Jak dostanie świrka to lata susami jak gepard w koło domu z piłeczką w zębach :)
  14. Ja nie czytałam - bo mam sajgon trochę w domu... Ech TZ za 3 tygodnie chyba wróci... a ja do tego czasu do reszty osiwieję...
×
×
  • Create New...