Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nie to nie w tym kierunku ... wolniej doroślejecie :P
  2. Zdrówka dla psiaczka
  3. Sandra a może on ma charakter po Pańci? :P całuski w pyszczorka dla Tazia :)
  4. Zmorka jak to pewnie stare psiątko nie zauważa juz co ma pod tymi maleńkimi stopkami... Kurcze zaraz będa maluchy... ale czas zapyla
  5. Kciukamy by łapka dbrze sie zrosła :) Teddy to taki trochę uparciuszek... :) Ech takie kulenie sie psa... aż skręca jak się widzi... buuuu
  6. Melduję, że obejrzałam skoro dla mnie :) Pozy cudne ha ha Fisia zwłaszcza :) My ostatnio robiliśmy notarialne pełnomocnictwo bo jak TZ nie ma kilka miesiecy to problem. Z tymi pełnomocnictwami to jest trochę kupa bo ogólne nie wszędzie honorują a wymienić wsiego się nie da. Po smierci mojego taty mama mnie w banku upowazniła do wszystkiego. Nooo ja jak widzisz przewiduje na rózne WU. :)
  7. Ona ma niedoczynność tarczycy więc futro nie za piękne... ale dostaje tableteczki i już ładniejsze jest futerko :P
  8. Znaczy nauczył się od innych... :P Moja Sisi bez problemów zostaje i jest grzeczna - za to Keysi wczoraj w drodze protestu nalała na kanapę. Zrobię dywanik z 15,5 letniego sznupa (wet policzył, że ma 90 lat).
  9. Jak wygram w totka :) Tak patrząc z rozsądkiem to nie powinnam mieć psów.... Od kilku miesięcy mamy bardzo duzo problemów rodzinnych. ech życie...
  10. Bozzz jaki pysior słodziasty :) PS chyba wszyscy mamy jeden stosunek wspólny do takich "ludzi". PS A mój TZ gada cały czas (za parę dni wyjeżdża) jaka Sisi jest fajowa i jak dobrze, że ją wzięliśmy :) No przynudza normalnie ha ha
  11. TZ capnął ją jak wystartowała i pognała i na sznurek wziął... nie dogoniła kabanków. A ostatnio jak byliśmy na spacerku to spotkany piesek był fajny dopóki TZ nie zaczął go głaskać... wtedy czort już pogonił kolegę. Głaskanie należy się tylko Księżniczce Sisi. :)
  12. Tobi :) Dopiero jak jest fota przy ludziu to widać, że nie jest taki wcale wielki :) Raczej średni :)
  13. Prawie zawsze ... Sisi dzisiaj goniła dziki w lesie ....
×
×
  • Create New...