-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nie to nie w tym kierunku ... wolniej doroślejecie :P -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Zdrówka dla psiaczka -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra a może on ma charakter po Pańci? :P całuski w pyszczorka dla Tazia :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Zmorka jak to pewnie stare psiątko nie zauważa juz co ma pod tymi maleńkimi stopkami... Kurcze zaraz będa maluchy... ale czas zapyla -
Kciukamy by łapka dbrze sie zrosła :) Teddy to taki trochę uparciuszek... :) Ech takie kulenie sie psa... aż skręca jak się widzi... buuuu
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Melduję, że obejrzałam skoro dla mnie :) Pozy cudne ha ha Fisia zwłaszcza :) My ostatnio robiliśmy notarialne pełnomocnictwo bo jak TZ nie ma kilka miesiecy to problem. Z tymi pełnomocnictwami to jest trochę kupa bo ogólne nie wszędzie honorują a wymienić wsiego się nie da. Po smierci mojego taty mama mnie w banku upowazniła do wszystkiego. Nooo ja jak widzisz przewiduje na rózne WU. :) -
Ona ma niedoczynność tarczycy więc futro nie za piękne... ale dostaje tableteczki i już ładniejsze jest futerko :P
-
Znaczy nauczył się od innych... :P Moja Sisi bez problemów zostaje i jest grzeczna - za to Keysi wczoraj w drodze protestu nalała na kanapę. Zrobię dywanik z 15,5 letniego sznupa (wet policzył, że ma 90 lat).
-
Jak wygram w totka :) Tak patrząc z rozsądkiem to nie powinnam mieć psów.... Od kilku miesięcy mamy bardzo duzo problemów rodzinnych. ech życie...
-
Bozzz jaki pysior słodziasty :) PS chyba wszyscy mamy jeden stosunek wspólny do takich "ludzi". PS A mój TZ gada cały czas (za parę dni wyjeżdża) jaka Sisi jest fajowa i jak dobrze, że ją wzięliśmy :) No przynudza normalnie ha ha
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Gratki dla Cycusia :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
TZ capnął ją jak wystartowała i pognała i na sznurek wziął... nie dogoniła kabanków. A ostatnio jak byliśmy na spacerku to spotkany piesek był fajny dopóki TZ nie zaczął go głaskać... wtedy czort już pogonił kolegę. Głaskanie należy się tylko Księżniczce Sisi. :) -
Tobi :) Dopiero jak jest fota przy ludziu to widać, że nie jest taki wcale wielki :) Raczej średni :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Prawie zawsze ... Sisi dzisiaj goniła dziki w lesie .... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pieski są ZAWSZE grzeczne :P