-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
A Guzika byś poznała na ulicy znając tylko ze schronu ? Co fryzura czyni z psa. :diabloti:
-
Wystawiłam książki na bazarku na sznaucery w potrzebie. Weszka planuje pomóc nie tylko Momusowi. :razz: Wystawiłam o godz.19.20 książki i już mam chętnych za 33 zł.
-
Inez kto go ostrzygł? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ale fajowo wygląda. Może teraz allegro z nową fryzurą?
-
Ja dlatego mam jeden nick i hasło na wszystkich forach. :evil_lol:
-
Obydwa sznaucie przepiękne. Pozdrowienia dla pańci Filipka. PS A teraz wiem jak wyglądasz Weszka.;)
-
zagłosowałam :lol:
-
U mnie taka moja jest Keysi. Pozostałe jakoś tak mocno nie wyróżniają nikogo z domowników. Wszystkich nas bardzo kochają. Ale Keysi potrafi położyć się pod drzwiami łazienki jak się kąpię i czekać. :cool3: Jak wyjdę na papierosa do garażu to po powrocie po 5 min. wita mnie jakby mnie miesiąc nie widziała. :evil_lol: I z tej mojej czwórki to ona i adoptowana Nuka zalizałyby na smierć.
-
Ja mogę książki. :roll:
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
To w takim razie pisz kawałek - zapisuj wchodź w edycję pisz kawałek zapisuj itd. My czekamy na wieści. :lol: Ale jak cię wywala - co ci się pokazuje ? -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Wczoraj mało byłam na dogo i nie na bieżąco w temacie jestem - ale zaglądam cioteczki. :lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No na prywatnych kontach osób które będę przewozic psiaka. Przecież można ustalić na PW kto ile deklaruje i ewentualnie podzielic na dwie osoby. Bo jak zrozumiałam będziecie jechac po połowie drogi. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Czy robicie zrzutę na paliwo ? Tylko nie na AFN bo nie uznają faktur za paliwo. Ja się dorzucę. -
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
U mnie kwartecik przy płocie. :diabloti: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monika P trzeba jej fotki całości zrobić bo na razie oglądamy tylko głowę a wygląda ona na sznaucera. I powiedz czy to raczej mini czy średniak? -
O !!! :crazyeye: A ciotki tak zdjęcia porównywały. :evil_lol: To dobrze, że się odnalazł. :multi:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monika P - to powiedz dlaczego nie można obejrzec tej czarnej suni w schronie ? :roll: -
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Ja piszę przez POST REPLY. Nawet jak długo piszę to system każe się zalogować, ale post nie znika. -
A teraz twierdzi, że żadne maile nie przyszły. :shake:
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Danusiu ja walczyłam 1,5 m-ca z załatwianiem się w domu. Ale u nas to był skutek stresu - Nuka ma 3-4 lata. Ona ze strachu to potrafiła i na łóżku zrobic koo i sioo. Miesiąc dostawała ludzki ziołowy Persen żeby ją wyciszyc i uspokoic (uzgadniałam to z wetem). Najprawdopodobniej była bita za robienie w domu. Moge jedno powiedziec - z doświadczenia i z tego co weci mówili. Nie wolno psa karcic za zrobienie po fakcie. Jak znajdziesz narobione gdzies w domu to nie reaguj. Jak złapiesz na uczynku - możesz nakrzyczec ale tylko wtedy gdy akurat robi. A najlepiej działa metoda pozytywna. Jak zrobi na dworzu to chwal. Pies szybko łapie, że jak zrobi np. na ogródku to pańcia chwali. On przecież też przeżywa, że jest w nowym miejscu. Może próbowac znaczyc nowy teren. Pisz - my czekamy na wieści. :lol: -
U mnie się zacina - ale zobaczyłam jaki zalotniś z Gangstera. :eviltong:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Co za schronisko, że nie możesz obejrzec psa. Gdybys chciała adoptowac to kupowanie kota w worku. No ale coś już wiadomo. -
Loozerko moja Kajcia do dzisiaj nie trawi Nuki. Nie atakuje ale omija łukiem i warczy jak ta podchodzi. A zazdrośc o TZ-ta jest tak wielka, że jak Nuka przytula się z boczku to Kaja potrafi cała wleźc na niego żeby byc jak najbliżej. :evil_lol: Ale Kaja to specyficzny pies - nawet jak ma cieczkę to warczy na psy.
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Danusiu - jak widac twój pies to anioł. Nie dośc, że nie atakuje Scrapiego to jeszcze chciałby go niańczyc. :lol: Z tym załatwianiem to może byc na początku problem - w schronie niestety nikt w sumie na spacerki z psiakami nie chodzi - tylko wolontariuszki. Ale Scrapi jest młodziutki i na pewno szybko się nauczy. Trzymamy dalej za was kciuki.