Jestem Pańcią czterech sznaucerek miniaturowych: Esty, Keysi, Kajci i Nuki.
Esta ma 11 lat i była tym wymarzonym, wyproszony u TZ-ta psem. Keysi lat 7 to jej córcia. Kaja lat 6 trafiła do nas przypadkiem - odkupiliśmy ją gdyż trafiła w nieodpowiedzialne ręce. Nukę adoptowaliśmy w sylwestra 2006r. ze szczecińskiego schronu. Mieliśmy być DT ale została. :lol:
Esta
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5426/p3200015lx6.jpg[/IMG][/URL]
Keysi
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7876/p3200007gw2.jpg[/IMG][/URL]
Kaja
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6140/p3200013sa2.jpg[/IMG][/URL]
Nuka
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3217/p3200010tr8.jpg[/IMG][/URL]
Esta, Kaja i Nuka
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5243/p3200012hd7.jpg[/IMG][/URL]