Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Jaaaa ... Ale Zulka śliczna. Jaki ma włos. :crazyeye:
  2. Ale ma fajowo. :lol:
  3. Fjolka ja też nie pozwalam ganiać kotów - zresztą moje psy chodzą na smyczach. Ale kotka sąsiadów weszła na nasz teren. A sznaucery to grupa psów stróżujących - pilnują staaaszliwe. :roll: Justynko - oczywiście już zagłosowałam ... :lol:
  4. Kurcze może zbiórkę kaski na transport ....
  5. No to trzymamy kciuki ...
  6. Hektor - szkoda, że dalej czekasz ...
  7. No Amisia pojawiłaś się u nas ... :lol: Dzięki za linka. Taka cuuudowna mała. I ma szansę na domek - Pani od Guzika zadziałała.
  8. Dopiero tu trafiłam. :cool3: Trzymam kciuki za małą. Booze taka kochana niunia. Ja mam cztery takie cudeńka w tym jedną ze schronu. To jest sznaucerka miniaturowa maści czarno-srebrnej (jak moje) ... A Guzik ma suuuper domek. Tak jak pisze Weszka. :loveu:
  9. Oj lubimy takie wieści ... :loveu:
  10. Dziewczyny kolejnemu sznupkowi znalazłyście dom ... Jesteście wielkie!!!
  11. No wiemy ... Trzeba popłakać .... Normalna kobieta z Ciebie .. z dobrym serduszkiem ...
  12. Cześć dziewczynki. Seniak rozpieszczony dokumentnie ...:evil_lol:
  13. AnkaG

    Hektorek :)

    No to fotek dalej nie będzie bo Roxanka kombinuje ... :evil_lol:
  14. Noooo, czeeeekamy !!!
  15. No czekamy na fotki. I życzymy zdrówka.
  16. Witam yoreczki i całą resztę towarzystwa. :lol:
  17. Byłam dzisiaj u Pani Irenki. :lol: Maksiu wygląda suuuper. Uszka ładne, sierść błyszcząca. Nie ma śladów wydrapań. No naprawdę jak porównam jak wyglądał na początku to niebo a ziemia. :lol: Wygłaskałam, pogadałam ... Zawiozłam karmę od Anetki ze sklepu bo to 10 kg. A Irenka nie da rady. :shake: Widziałam przysłane fotki białego pudelka ale nie wiem której to cioteczki. :oops: Pani Irenka pomimo, że bolą ją nogi to dużo spaceruje z Maksiem.
  18. A oto one - tylko nie wiem który to Cllifford a który Arnold. [url]http://img205.imageshack.us/img205/241/cd6f803ff05c3752cn1.jpg[/url] PS Nuka dzisiaj w nocy koo na łóżku zrobiła ... ale i tak ja kocham :diabloti:
×
×
  • Create New...