Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nooo jaki grzeczny sznupek. :loveu:
  2. Za dużo psów w schronie dla małego sznupka ... :diabloti: No fajne wieści. :loveu:
  3. Jesień idzie i moje kurczaczki też rano nie chcą wstawać ...
  4. Jakie ma ładne ząbki. :lol:
  5. Dorotko chyba wszyscy lubimy ciepełko i lato. Przytulaj Morgankę i całuj w mokry nosek.
  6. No ja też w zimie to nie raz na du.... ląduję jak pociągną bo np. kota zobaczą. Kota lubią niestety pogonić ale nigdy żadnemu krzywdy nie zrobiły. A jak kot stanie i fuka .... to zwrot na pięcie i odwrót stada. :evil_lol:
  7. [quote name='Neris']to nie robaki to WAZKI!!!![/quote] No ale co robią ...
  8. Pisiundle ja zawsze cuuuudne. Co te robaki robią ? Hmmm
  9. No ale dla równowagi mam jedno dziecko i cztery sznaucery miniaturowe. :diabloti: I poczekam juz na wnuki ... :evil_lol:
  10. Nooo już za stara jestem. :eviltong:
  11. [quote name='Pinczerek-Jacky']Właha :evil_lol::evil_lol: Dobry :multi:[/quote] Ty się nie chichraj. Chciałabym mieć taką córeczkę ... a mam syna. :eviltong:
  12. No pewnie, że ładna dziewczyna. I ma do tego ładnego psa ...
  13. Anetko nie ma za co. Przynajmniej "miałam kopa" żeby odwiedzić Irenę i Maksa. W końcu zobowiązałam się też pomagać ...
  14. Tak to miniaturki czarno-srebrne. Nuka zabrana ze schronu to ta z ogonkiem długim. Ciotki mi wmawiały zanim ją zobaczyłam, że to pieprz i sól. :evil_lol:
  15. Wiemy Czarodziejko, że domek u ciebie to raj dla tych biednych i niechcianych ... A psiaki wszystkie u ciebie pieknieją ... :loveu: Buziaczki dla wszystkich ogonków.
  16. No pewnie, że się cieszymy. :loveu: Działania cioteczek mają skutki .... :lol:
  17. A to ja i moje ogonki. :lol: http://img503.imageshack.us/img503/6673/obraz013ot8.jpg
  18. To koleżanka Amisi. Pomagała mi na spacerku prowadząc Estę. Bo sama była bez psów. :lol: Pięęęękne muchomorki i ten czerwony i te Amisi. :razz:
  19. Hopsajcie na górę ...
  20. Tiaaaa chyba każdy z dogo ma coś na sumieniu .... :diabloti: A tak wogóle to masz suuuper ładnie w raju. Szkoda, że cioteczki tak daleko mieszkają ... Ostatnio byłam z dogomaniaczką Amiśką na spacerze z psami na poligonie. Ja, Amisia + cztery sznaucery + trzy jamniki .... Jechał facet z dwoma szarpikami na spacerek autkiem ... Zatrzymał się popatrzeć na stado .... Pewnie myślał, że dwa psy to dużo ... :eviltong:
×
×
  • Create New...