-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Jak mieszkałam jeszcze w bloku na osiedlu to koło mnie obok w klatce mieszkała piękna suczka doga de bordo. Piękna i postawna. Oczywiscie jak to psiarze trzeba było pogadać. Pan tę sunię dostał jak miała jeden dzień życia. Suka po porodzie odrzuciła wszystkie szczeniaki. Opowiadał mi ile było z karmieniem, masowaniem brzuszka, przytulaniem itd ..
-
A masz jakieś wiesci jak z tym niszczeniem w domu?
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
AnkaG replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu Kaja uciekała przed siebie nie patrząc - raz szukałam jej 4 godziny. Uciekła dwa kilometry. I włascnie dostawała takiego amoku. A teraz jest lepiej. Ja dwóm psom dawałam Persen - jednej na strach przed strzałami, a drugiej (zabranej w sylwestra ze schronu) na nerwicę. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
AnkaG replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu ja na sylwestra też daję jednej suni takie totalnie otumaniające. Ale jeśli chodzi o reakcje na wystrzały pojedyńcze czy inne hałasy niepokojące psa (u mnie słychac odgłosy z poligonu) to weci właśnie zalecili taką kurację. I widz, że jest lepiej. Ale ja ją też przyzwyczajam. Jeżdżę do lasku gdzie czasami słychac odgłosy z poligonu - jest zaniepokojona, przylatuje do mnie ale nie wariuje już tak totalnie. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
AnkaG replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Czyli metoda podobna - wyciszanie psa ziółkami. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
AnkaG replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu ja już kiedys ci pisałam - moi weci dla wyciszenia psa zalecili kurację Persenem (tym dla ludzi) i to jest tania kuracja. Spróbuj przez miesiąc jej podawać. To przecież ziółka. No i gdzieś - w jakimś Moim Psie czytałam, że psa trzeba przyzwyczajać do takich hałasów ... Spróbuje odszukać artykuł. -
No ja też trzymam kciuki i będę częściej zaglądać i podrzucać - może ktoś wypatrzy ...
-
Ale śliczne małe słoneczka ...
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ale jest naprawdę pieknym okazem sznupka. Ech szkoda że tak daleko mieszkacie, bo chciałabym ja na zywo zobaczyć ... U mnie najlepszy numer był jak pieski (wtedy 3 i mieszkalismy w bloku) wyciagnęły olej z szafki (pełna butelka). Elegancko otworzyły plastikowy klips rozlały całą po kuchni i korytarzu, opiły sie , narzyga... Fajnie sie sprzątało - mazało się to totalnie .... -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to pewnie zasypuje oczy piachem i stąd te stany zapalne ... Tak mi sie wydaje. U mnie Keysi po takim mocnym kopaniu raz złapała zapalenie ... Dobre też jest na oczy sulfa coś tam -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
AnkaG replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Mati Englerta rok temu widziałam na "żywo" i paru innych aktorów ... Englert wygląda jak stary przykurczony dziadzio ... :eviltong: Za to siedziałam chyba 2 godz. Z Piotrem Skargą no i o czym gadalismy .... no oczywiscie o psach. On ma sukę husky - juz chyba z 10 lat. Opowiadał mi jakie numery mu robiła ...:evil_lol: -
Piękne foteczki a model .... mmmm Wpadaj jak będziesz.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A lubi kopać dziury? -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to już wiadomo ... :lol: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja już rozmawiałam z Anetką telefonicznie i też będę się dorzucać. W końcu obiecaliśmy pomoc ... -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='monita']Hmmm niech się zastanowię ;) Uparta, uparta i jeszcze raz uparta :p Ale lubię to :eviltong:[/quote] Nie uparta tylko z charakterem ... -
Sznaucer Teo - Teoś już w nowym domku !!! :):):):)
AnkaG replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Sznaucerkowaty Teo prosi o domek ... -
KRAKÓW 14-letnia sznaucerka średnia MA CUDOWNY DOMEK!!!!!
AnkaG replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry maleństwo ... -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko sznupki generalnie powinny miec szorstką sierść. Ale jest sporo co mają dość miękką - krew amerykańska. Do tego wymaga trymowania. Ale Mordzianka ślicznie wygląda - taki misiaczek do przytulania. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to napisz co napsociła ... :evil_lol: -
Aż dziwne, że nie szczeka bo sznaucery kochaaaają szczekać. :razz: Tak jak napisała Ula - niech się cieszą. :evil_lol: Czekamy na fotki.