Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. A czy kandydat spodoba sie Dirce ??? :cool3: PS Mały off - Michała formacja wygrała i zostali Mistrzami Europy. :multi:
  2. Michała formacja wygrała (tańczy dwadzieścia kilka osób). Zostali Mistrzami Europy !!! :multi::multi::multi: Jutro solo i miniformacja.
  3. Misiu pamiętamy (*). A co Zosiu u ciebie?
  4. No wreszcie bo ja cudną Pyzulkę lubię oglądać. A chłopaczka też pokazuj. :eviltong:
  5. Moje jak dopadną na polach dziurę to tylko doopki widać. I mogę sobie wołać i wołać ... Mojego brata sznaucerka kiedyś pół dnia leżała pod samochodem na działce, żeby upolować nornicę ... A jak jej smakowała. :diabloti:
  6. No na drugiej fotce się uśmiecha ... I my razem z nią, że się jej tak udało. :lol:
  7. Nio ładniusia sunieczka. :lol:
  8. AnkaG

    Metamorfozy

    Te uśmiechnięte pysie. :lol:
  9. Monita a wiesz, że sznaucery kiedyś były hodowane do polowań na szczury ? A twoje też tak myszy szukają ???
  10. Ja tak wspomniałam o Zuli bo to czarna średniaczka .... I po przemianach po schroniskowych jest cuuudna.
  11. Najbardziej lubię fotki z takich szaleństw. Pełna psia radość i wywieszone ozorki. A u twojej Dirki najbardziej mi się podoba ta czarna kufa. :lol: A mój syn ma 18 lat i tańczy 9 rok. Praca, ciężka praca. A talent to średni. Zresztą w rodzinie to raczej wszyscy lewe nogi do tańca. :evil_lol: Przypomniało mi się jak opowiadał jak byli na obozie i mięli wtedy po jakieś 14-15 lat i poszli na dyskotekę. Oczywiście towarzycho hihihihi małolaty przyszły. Ale jak małolaty wyszły na parkiet to staruchom szczeny opadły.
  12. Ale ładniusia czarnulka. Średniaki są baaardzo temperamentne. A widziałaś Monity Zulę adoptowaną ze schronu w Poznaniu?
  13. AnkaG

    Hektorek :)

    Oj Roxanko żebys ty chociaż jakiegos człeka co nie lubi psów dopadła ... Zdrówka życzymy
  14. Helga jak się powydzieram tak z 10 minut to wracają. :mad: TZ jak dzisiaj był z nimi w lesie to mówi, że jakby Kaja nie była na smyczy to znowu byśmy pewnie szukali. Nos przy ziemi i opętanie w oczach. Coś upolować ... One mają jakiś taki głupi instynkt łowczy ... Nigdy nic nie złapały ale jak wyczują tropy to w długą szukać np. sarenki.
  15. Atosik bidul jak i moja Nuka ... Psy które chyba niewiele dobrego od ludzi spotkało ... Aniu zdjęcia twoje ślubne piękne :loveu: Psiaczki kochaja i tęsknią ...
  16. Tak to tam. :evil_lol: Amisi jamniorki chodzą przy nodze razem z Nuką. Nuka czasami lata z moimi. Ale moje to muszą zrobić kilometrów. I mają w nosie jak je wołam ... Kiedyś były grzeczne i nie latały jak opętane. A od jakiś trzech lat to za każdym tropem idą. I dlatego Kaja w lutym zaginęła. Czasami to tylko popatrzą po sobie i w długą ... TZ jak bierze do lasu to na smyczach prowadzi. Tylko Nuka chodzi luzem. Dlatego chodzimy na łąki bo tam je widzę.
  17. Oj dużo z nią pracy było ... Wyprowadzanie z kaszlu kenelowego i nerwicy ... Uczenie załatwiania się na dworze ... Nauka wchodzenia i schodzenia po schodach ... I ciągła, ciągła praca nad socjalizacją ... Ona jak się boi to nie próbuje gryźć tylko się wyrywa albo kuli.
  18. Zapraszamy też do nas [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55301[/url]
  19. A wczoraj minęło 10 miesięcy jak Nuka jest u nas. :lol:
  20. Fajne przypomnienie historii Chojraka. :lol:
  21. Dzięki za trzymanie kciuków. Konkurs jutro i w sobotę. U mnie niestety Nuka i Kaja się nie bardzo kochają. Dzisiaj doszło do spięcia jak je obie głaskałam. Żeby je rozdzielić to wsadziłam rekę pomiędzy nie i mam tym sposobem obolały kciuk. Nawet nie wiem która ... Dwoma kiełkami dostałam. Dziurka w opuszce i bolący paznokieć, gdzie trafił drugi kieł. Co ciekawe Nuka ani razu nie próbowała startowć do Keysi. A Esta to taka mamuśka co i żarełko odda jak nie przypilnować. Niestety ciężko naprawić błędy wychowawcze u dorosłego psa. Z jednej strony to Nuka taka strasznie przytulasta jest a z drugiej dzikie zwierzątko. Jak byłysmy z Amisią na spacerku to wzięłam Nukę na ręce - Amisia chciała ją pogłaskać a TU WIELKIE PRZERAŻONE OCZY.
  22. AnkaG

    Hektorek :)

    Roxanko kogo kopałaś, że aż paluszka złamałaś ???
×
×
  • Create New...