-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
A czy kandydat spodoba sie Dirce ??? :cool3: PS Mały off - Michała formacja wygrała i zostali Mistrzami Europy. :multi:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Oj Monita - czekamy :cool3: -
Michała formacja wygrała (tańczy dwadzieścia kilka osób). Zostali Mistrzami Europy !!! :multi::multi::multi: Jutro solo i miniformacja.
-
Misiu pamiętamy (*). A co Zosiu u ciebie?
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No wreszcie bo ja cudną Pyzulkę lubię oglądać. A chłopaczka też pokazuj. :eviltong: -
Moje jak dopadną na polach dziurę to tylko doopki widać. I mogę sobie wołać i wołać ... Mojego brata sznaucerka kiedyś pół dnia leżała pod samochodem na działce, żeby upolować nornicę ... A jak jej smakowała. :diabloti:
-
KRAKÓW 14-letnia sznaucerka średnia MA CUDOWNY DOMEK!!!!!
AnkaG replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No na drugiej fotce się uśmiecha ... I my razem z nią, że się jej tak udało. :lol: -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
AnkaG replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Nio ładniusia sunieczka. :lol: -
Monita a wiesz, że sznaucery kiedyś były hodowane do polowań na szczury ? A twoje też tak myszy szukają ???
-
Ja tak wspomniałam o Zuli bo to czarna średniaczka .... I po przemianach po schroniskowych jest cuuudna.
-
Najbardziej lubię fotki z takich szaleństw. Pełna psia radość i wywieszone ozorki. A u twojej Dirki najbardziej mi się podoba ta czarna kufa. :lol: A mój syn ma 18 lat i tańczy 9 rok. Praca, ciężka praca. A talent to średni. Zresztą w rodzinie to raczej wszyscy lewe nogi do tańca. :evil_lol: Przypomniało mi się jak opowiadał jak byli na obozie i mięli wtedy po jakieś 14-15 lat i poszli na dyskotekę. Oczywiście towarzycho hihihihi małolaty przyszły. Ale jak małolaty wyszły na parkiet to staruchom szczeny opadły.
-
Ale ładniusia czarnulka. Średniaki są baaardzo temperamentne. A widziałaś Monity Zulę adoptowaną ze schronu w Poznaniu?
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
AnkaG replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Lubię szczoteczki. :lol: -
Oj Roxanko żebys ty chociaż jakiegos człeka co nie lubi psów dopadła ... Zdrówka życzymy
-
Helga jak się powydzieram tak z 10 minut to wracają. :mad: TZ jak dzisiaj był z nimi w lesie to mówi, że jakby Kaja nie była na smyczy to znowu byśmy pewnie szukali. Nos przy ziemi i opętanie w oczach. Coś upolować ... One mają jakiś taki głupi instynkt łowczy ... Nigdy nic nie złapały ale jak wyczują tropy to w długą szukać np. sarenki.
-
Tak to tam. :evil_lol: Amisi jamniorki chodzą przy nodze razem z Nuką. Nuka czasami lata z moimi. Ale moje to muszą zrobić kilometrów. I mają w nosie jak je wołam ... Kiedyś były grzeczne i nie latały jak opętane. A od jakiś trzech lat to za każdym tropem idą. I dlatego Kaja w lutym zaginęła. Czasami to tylko popatrzą po sobie i w długą ... TZ jak bierze do lasu to na smyczach prowadzi. Tylko Nuka chodzi luzem. Dlatego chodzimy na łąki bo tam je widzę.
-
Oj dużo z nią pracy było ... Wyprowadzanie z kaszlu kenelowego i nerwicy ... Uczenie załatwiania się na dworze ... Nauka wchodzenia i schodzenia po schodach ... I ciągła, ciągła praca nad socjalizacją ... Ona jak się boi to nie próbuje gryźć tylko się wyrywa albo kuli.
-
Zapraszamy też do nas [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55301[/url]
-
A wczoraj minęło 10 miesięcy jak Nuka jest u nas. :lol:
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Fajne przypomnienie historii Chojraka. :lol: -
Dzięki za trzymanie kciuków. Konkurs jutro i w sobotę. U mnie niestety Nuka i Kaja się nie bardzo kochają. Dzisiaj doszło do spięcia jak je obie głaskałam. Żeby je rozdzielić to wsadziłam rekę pomiędzy nie i mam tym sposobem obolały kciuk. Nawet nie wiem która ... Dwoma kiełkami dostałam. Dziurka w opuszce i bolący paznokieć, gdzie trafił drugi kieł. Co ciekawe Nuka ani razu nie próbowała startowć do Keysi. A Esta to taka mamuśka co i żarełko odda jak nie przypilnować. Niestety ciężko naprawić błędy wychowawcze u dorosłego psa. Z jednej strony to Nuka taka strasznie przytulasta jest a z drugiej dzikie zwierzątko. Jak byłysmy z Amisią na spacerku to wzięłam Nukę na ręce - Amisia chciała ją pogłaskać a TU WIELKIE PRZERAŻONE OCZY.
-
Roxanko kogo kopałaś, że aż paluszka złamałaś ???